Náhodné myšlenky

Volný pokec na libovolné téma

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod smilegirl » pát 24. črc 2009 21:04:04

Laren píše:
zlatovláska píše:
Lejana píše:Začínám nesnášet sluníčko, protože se u mě objevila (nechápu jak se to stalo) alergie na slunce :( , takže jakýkoli můj pobyt na slunci s nějakou odhalenou částí těla pro mě znamená následná muka v podobě nepříjemné svědící vyrážky, a to jsem začala jezdit po jarmarcích, ach jo. Ať žije Zyrtec a opalovací krém s faktorem 50!
A taky mi začínají vadit oční optiky, mám pocit, že být slepý je čím dál dražší, pomalu aby si člověk vzal na nové brýle úvěr!


pořádné brýle jsou děsně drahé! ale já mám spíš problém s tím, že mi nikdy úplně nesedí, pak se musí upravovat (nosím plasty), aby z toho nebolela hlava, v optice to povolí, utáhnout, ale pořád je to špatně, když už tam člověk chodí pořád, je to děsně trapný :(


JJ ty brýle, to mi povídejte. Na jaře si kamarádka chtěla nechat vyměnit skla v Plzni, když jí za obyčejné plasty naúčtovali 1400 Kč tak prohlásila, že si to raději nechá udělat v Horažďovicích.
Já zase vždycky když jdu k oční, tak si předem představím zoufalou mamku, ta je totiž celá nešťasná z mé oční vady. Jsem krátkozraká a ještě k tomu mám velmi silný astigmatizmus = zakřivení rohovky. Až mi skončí růst oka, čeká laser, kdybych totiž nešla na operace ve 30 bych musela mít brýle na blízko i na dálku. Šílená představa :(


Já si koncem listopadu koupila nové, pěkné, kovové (a na mé poměry dražší) brýle. V akci byla skla zdarma, zaplatila jsem si akorát antireflex. V konečném výsledku mě ty brýle přišly asi na 2900,-. Týden na to jsem si ráno v koupelně čistila zuby a ty brýle, nešika, shodila na dlaždičky. Z jednoho skla se mi kousek odštípl a tak mě stálo oněch zlevněných 700,- :-D Nosím brýle už 7 nebo 8 let a je to poprvé co jsem si koupila dražší a samozřejmě poprvé, co my spadly na dlaždičky. No nepicly byste se? :evil:
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Laren » pon 27. črc 2009 21:28:28

Picla bych se :D Naštěstí mám silné plasty, tak a't si padaj :D
Lepší blázen s nápadama, než blbec bez fantazie
Býti debilem je těžké, konkurence je vysoká!
K čemu je mi, že zítra bude líp, když pokaždé když se ráno probudím je dnes?
Laren
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 16. črc 2009 8:20:01

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » ned 02. srp 2009 12:16:45

kudlafix jaké svinstvo zase kvete? Ta alergie by se měla zakázat! :evil:
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod giginka » ned 02. srp 2009 14:11:31

Nesnáším fonetiku!!! Ještě z ní nemám ani zápočet, natož pak zkoušku...
giginka
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 09. čer 2009 20:06:47

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod mariquita » ned 02. srp 2009 14:18:39

giginka píše:Nesnáším fonetiku!!! Ještě z ní nemám ani zápočet, natož pak zkoušku...

hele, fonetika, a jak8pak? já už mám 2 zkoušky z fonetiky šj (bleble) jenže ted se trápím s dějinama a ještě mě čeká zk z čj (v podstatě celá mluvnice... :cry: )
Only dead fish go with the current!
Uživatelský avatar
mariquita
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 940
Registrován: úte 09. čer 2009 15:25:40
Bydliště: Praha 3

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Meg » ned 02. srp 2009 15:04:30

mariquita píše:
giginka píše:Nesnáším fonetiku!!! Ještě z ní nemám ani zápočet, natož pak zkoušku...

hele, fonetika, a jak8pak? já už mám 2 zkoušky z fonetiky šj (bleble) jenže ted se trápím s dějinama a ještě mě čeká zk z čj (v podstatě celá mluvnice... :cry: )


Fonetika jakýho jazyka? Já mam za sebou anglickou..i s fonologií dohromady..ta celkem šla..
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Laren » pon 03. srp 2009 10:43:17

Nenávidím deskriptivní geometrii !!! Spíš teda tu profesorku co jsme na ní v prváku měli :evil: A od září mě ten úděsnej předmět čeká znovu, akorád s jiným vyučujícím. Mám celkem strach, jelikož z deskriptývy umím velký houbec. A pěkná nespravedlnost je že nynější prváci jí budou mít jen jeden rok! Zatím co my dva! :cry:
Lepší blázen s nápadama, než blbec bez fantazie
Býti debilem je těžké, konkurence je vysoká!
K čemu je mi, že zítra bude líp, když pokaždé když se ráno probudím je dnes?
Laren
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 16. črc 2009 8:20:01

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Meg » pon 03. srp 2009 10:46:02

Nesnášim komáry!!! Obrázek Nejradši bych se naložila do Fenistilu, protože jsem každé ráno "bohatší" o nové štípance, i přesto, že spím v pokoji se zavřenými dveřmi i oknem Obrázek Začínam ty potvory podezírat, že podlézají pode dveřmi..
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Laren » pon 03. srp 2009 11:10:49

Meg píše:Nesnášim komáry!!! Obrázek Nejradši bych se naložila do Fenistilu, protože jsem každé ráno "bohatší" o nové štípance, i přesto, že spím v pokoji se zavřenými dveřmi i oknem Obrázek Začínam ty potvory podezírat, že podlézají pode dveřmi..


Kdysy jsem měla taky takové problémy. Ze štípanců se mi však stávaly obrovské nateklé štiplavé boláky :evil: Pak jsem začla pravidelně jíst Bekomplex a je pokoj :) Dnes spím klidně s otevřeným oknem ;)
Lepší blázen s nápadama, než blbec bez fantazie
Býti debilem je těžké, konkurence je vysoká!
K čemu je mi, že zítra bude líp, když pokaždé když se ráno probudím je dnes?
Laren
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 16. črc 2009 8:20:01

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod psathyrella » pon 03. srp 2009 12:59:05

Laren píše:
Meg píše:Nesnášim komáry!!! Obrázek Nejradši bych se naložila do Fenistilu, protože jsem každé ráno "bohatší" o nové štípance, i přesto, že spím v pokoji se zavřenými dveřmi i oknem Obrázek Začínam ty potvory podezírat, že podlézají pode dveřmi..


Kdysy jsem měla taky takové problémy. Ze štípanců se mi však stávaly obrovské nateklé štiplavé boláky :evil: Pak jsem začla pravidelně jíst Bekomplex a je pokoj :) Dnes spím klidně s otevřeným oknem ;)


Béčko je taky možnost, ale někdo ho dost odpařuje kůží a někomu to nevoní :lol: My bydlíme u lesa, okna pořád dokořán - i v noci - a v zásuvkách biolit. Parádička *cool* *med*
Uživatelský avatar
psathyrella
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned 12. črc 2009 19:17:38
Bydliště: Praha-západ

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 05. srp 2009 11:41:17

Tak jsem si na příští semestr zapsala velice zajímavý předmět, už se těším *jump* https://is.muni.cz/predmety/predmet.pl? ... 31;obdobi=
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod spuka » stř 05. srp 2009 11:56:43

gianelle píše:Tak jsem si na příští semestr zapsala velice zajímavý předmět, už se těším *jump* https://is.muni.cz/predmety/predmet.pl? ... 31;obdobi=

Gi ... ty jsi ale asi pěkný blázen ..... fyzika je pro mně španělská vesnice a tuhle, když mi kamarádka vysvětlovala princip vzletu letadla, tak jsem jí v klidu vyslechla a pak jsem stejně položila svůj debilní dotaz. :Ale jak se to těžký letadlo dostane do toho vzduchu????? Málem padla na znak a oči v sloup. Přednáší na ČVUT mechaniku či něco podobného a můj dotaz jí přijde stupidní.
Tak ať se ti fyzika líbí a hlavně, ať tě to baví.
Uživatelský avatar
spuka
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 22. čer 2009 10:41:47

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 05. srp 2009 12:13:18

spuka píše:
gianelle píše:Tak jsem si na příští semestr zapsala velice zajímavý předmět, už se těším *jump* https://is.muni.cz/predmety/predmet.pl? ... 31;obdobi=

Gi ... ty jsi ale asi pěkný blázen ..... fyzika je pro mně španělská vesnice a tuhle, když mi kamarádka vysvětlovala princip vzletu letadla, tak jsem jí v klidu vyslechla a pak jsem stejně položila svůj debilní dotaz. :Ale jak se to těžký letadlo dostane do toho vzduchu????? Málem padla na znak a oči v sloup. Přednáší na ČVUT mechaniku či něco podobného a můj dotaz jí přijde stupidní.
Tak ať se ti fyzika líbí a hlavně, ať tě to baví.

No, moje domovská fakulta je sice trochu o něčem jiném (FI :geek: ), ale ta "auťácká fyzika" mě úplně nadchnula *jump*

Jo, a k těm letadlům, kdysi se táta bavil s nějakým známým o tom samém problému, taky tam padla stejná otázka (nebo spíš tátovo zamyšlení nad tím, jak je to fantastické, že taková velká a těžká mrcha se jenom tak vznese a letí) a reakce známého zněla : "Takovej silnej motor kdybys dal na traktor, tak ti poletí taky" *rofl1*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod spuka » stř 05. srp 2009 12:38:26

gianelle píše:
spuka píše:
gianelle píše:Tak jsem si na příští semestr zapsala velice zajímavý předmět, už se těším *jump* https://is.muni.cz/predmety/predmet.pl? ... 31;obdobi=

Gi ... ty jsi ale asi pěkný blázen ..... fyzika je pro mně španělská vesnice a tuhle, když mi kamarádka vysvětlovala princip vzletu letadla, tak jsem jí v klidu vyslechla a pak jsem stejně položila svůj debilní dotaz. :Ale jak se to těžký letadlo dostane do toho vzduchu????? Málem padla na znak a oči v sloup. Přednáší na ČVUT mechaniku či něco podobného a můj dotaz jí přijde stupidní.
Tak ať se ti fyzika líbí a hlavně, ať tě to baví.

No, moje domovská fakulta je sice trochu o něčem jiném (FI :geek: ), ale ta "auťácká fyzika" mě úplně nadchnula *jump*

Jo, a k těm letadlům, kdysi se táta bavil s nějakým známým o tom samém problému, taky tam padla stejná otázka (nebo spíš tátovo zamyšlení nad tím, jak je to fantastické, že taková velká a těžká mrcha se jenom tak vznese a letí) a reakce známého zněla : "Takovej silnej motor kdybys dal na traktor, tak ti poletí taky" *rofl1*

Tak to bych někdy chtěla vidět .. ... musí to být zážitek vidět létat traktor. Tak jestli někdy bude távův známý předvádět tento pokus, tak dej vědět .. zaplatím klidně i vstupný, abych to mohla vidět v praxi. :D
Uživatelský avatar
spuka
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 22. čer 2009 10:41:47

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ekyelka » ned 16. srp 2009 17:57:14

Tak si tak v klidu obšívám ochátový plátek, široký sotva pět milimetrů, už ho pomalu uzavírám do rokailu, když přiběhne moje starší zlatíčko (kočka Zuzana), začne se vnucovat a klín a BÁC HO! - plátek vyklouzne z lůžka.
Na to, že je to můj první obšívaný kabošon, navíc celkem nepravidelný na rozdíl od různých oválků a pecek, které se obvykle obšívají, a má šikmo říznuté hrany... Uvidíme, co z něj bude.
Ovšem stalo se vám to někdy taky? Že jste se vykašlaly na to jednodušší, na čem byste se třeba naučily, a rovnou jste šly na složitější věcičky? Mně se to děje v jednom kuse... *rofl1*
Uživatelský avatar
Ekyelka
Borkyně měsíce (srpen 10)
 
Příspěvky: 198
Registrován: úte 04. srp 2009 13:22:29
Bydliště: Opava

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ála » pon 17. srp 2009 6:15:49

No já taky měla včera pocit, že se asi picnu!
Jsem vzteklá ještě dnes!

Odlévala jsem bižu z pryskyřice do těch kovových kotlíků a těšila jsme se na černo-bílou soupravu k černo-bílému triku, co mám. Ještě jsem se radovala, jak mi to v tom vedru pěkně tuhne, a ani jsme to nepřelila, no a navečer jsem chtěla podložku s odlitýma věcma uklidit ze stolu stranou. Jenže podložka se malinko přichytila kapkou pryskyřice, a jak jsem s ní škubla, černo-bílé náušky proplachtily vzduchem a plácly sebou pod stůl, samozřejmě pryskyřicí dolů :cry: :evil: :roll: V tu chvíli jsem myslela, že mě sklátí infarkt *BUM* *cry*
Pryskyřice byla zrovna v takovém stavu, že spíš tužší než tekutá, ale ne úplně tvrdá, takže se k linu přilípla a když jsem náušky odloupla, nechalo to na nich samozřejmě stopy *BUM* *devil* :roll:
Že jsem si ty pracky radši neurazila!!!!*aha* *devil* *BUM* Přitom, kdybych s tím stěhováním počkala do rána, nic se nestalo... :roll:
No nic, jdu se asi spláchnout *uraz* , odpoledne na to kouknu, no ale nevím, nevím... :roll:
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod psathyrella » pon 17. srp 2009 8:21:50

Ála píše:No já taky měla včera pocit, že se asi picnu!
Jsem vzteklá ještě dnes!

Odlévala jsem bižu z pryskyřice do těch kovových kotlíků a těšila jsme se na černo-bílou soupravu k černo-bílému triku, co mám. Ještě jsem se radovala, jak mi to v tom vedru pěkně tuhne, a ani jsme to nepřelila, no a navečer jsem chtěla podložku s odlitýma věcma uklidit ze stolu stranou. Jenže podložka se malinko přichytila kapkou pryskyřice, a jak jsem s ní škubla, černo-bílé náušky proplachtily vzduchem a plácly sebou pod stůl, samozřejmě pryskyřicí dolů :cry: :evil: :roll: V tu chvíli jsem myslela, že mě sklátí infarkt *BUM* *cry*
Pryskyřice byla zrovna v takovém stavu, že spíš tužší než tekutá, ale ne úplně tvrdá, takže se k linu přilípla a když jsem náušky odloupla, nechalo to na nich samozřejmě stopy *BUM* *devil* :roll:
Že jsem si ty pracky radši neurazila!!!!*aha* *devil* *BUM* Přitom, kdybych s tím stěhováním počkala do rána, nic se nestalo... :roll:
No nic, jdu se asi spláchnout *uraz* , odpoledne na to kouknu, no ale nevím, nevím... :roll:

Tohle mooooooc dobře znám, stalo se mi to dokonce nejednou *BUM* *cry* Ale :idea: když neztuhlou pryskyřici lekce uhladíš navlhčeným prstem, aby tam nebyly vidět ty defekty, necháš to uschnout a pak lehoulince překryješ další vrstvičkou pryskyřice, bude jako nová 8-) 8-) 8-)
Uživatelský avatar
psathyrella
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned 12. črc 2009 19:17:38
Bydliště: Praha-západ

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ála » pon 17. srp 2009 10:16:36

no, já to trochu uplácla, ale bála jsme se na to moc sahat, tak uvidíme odpoledne... :roll:
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Elizej » pon 17. srp 2009 13:55:46

psathyrella píše:
Ála píše:No já taky měla včera pocit, že se asi picnu!
Jsem vzteklá ještě dnes!

Odlévala jsem bižu z pryskyřice do těch kovových kotlíků a těšila jsme se na černo-bílou soupravu k černo-bílému triku, co mám. Ještě jsem se radovala, jak mi to v tom vedru pěkně tuhne, a ani jsme to nepřelila, no a navečer jsem chtěla podložku s odlitýma věcma uklidit ze stolu stranou. Jenže podložka se malinko přichytila kapkou pryskyřice, a jak jsem s ní škubla, černo-bílé náušky proplachtily vzduchem a plácly sebou pod stůl, samozřejmě pryskyřicí dolů :cry: :evil: :roll: V tu chvíli jsem myslela, že mě sklátí infarkt *BUM* *cry*
Pryskyřice byla zrovna v takovém stavu, že spíš tužší než tekutá, ale ne úplně tvrdá, takže se k linu přilípla a když jsem náušky odloupla, nechalo to na nich samozřejmě stopy *BUM* *devil* :roll:
Že jsem si ty pracky radši neurazila!!!!*aha* *devil* *BUM* Přitom, kdybych s tím stěhováním počkala do rána, nic se nestalo... :roll:
No nic, jdu se asi spláchnout *uraz* , odpoledne na to kouknu, no ale nevím, nevím... :roll:

Tohle mooooooc dobře znám, stalo se mi to dokonce nejednou *BUM* *cry* Ale :idea: když neztuhlou pryskyřici lekce uhladíš navlhčeným prstem, aby tam nebyly vidět ty defekty, necháš to uschnout a pak lehoulince překryješ další vrstvičkou pryskyřice, bude jako nová 8-) 8-) 8-)


"hihi" tak to taky moc dobře znám... Jsem člověk netrpělivý a tudíž když zaliju lůžka,..tak to chodím pořád kontrolovat, osahávat. No a jednou jsem se k jednomu lůžku přichytila a jak jsem se snažila palec odlepit, tak jsem loktem nabrala další lůžka, že jsem měla chuť vše hodit do koše..
Uživatelský avatar
Elizej
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 18. črc 2009 19:57:09
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ála » pon 17. srp 2009 19:04:25

no, taky dobrý...pryskyřice je "svinstvo zlořádný" :twisted: :lol:

já jsem se to teda pokusila opravit, chodím kolem po špičkách, tak uvidíme... :roll:
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod psathyrella » pon 17. srp 2009 20:39:26

Ála píše:no, taky dobrý...pryskyřice je "svinstvo zlořádný" :twisted: :lol:

já jsem se to teda pokusila opravit, chodím kolem po špičkách, tak uvidíme... :roll:

jsem si jistá, že teď už na to ani nesáhneš :D :lol:
Uživatelský avatar
psathyrella
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned 12. črc 2009 19:17:38
Bydliště: Praha-západ

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Enkeli26 » úte 18. srp 2009 22:22:46

Tak zítra se dostanu po měsíci a půl konečně zas do Jablonexu *jump* ... Se těšim jak babka na důchod :mrgreen:
I pád na držku je pohyb dopředu...
Uživatelský avatar
Enkeli26
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 28. čer 2009 12:07:45
Bydliště: Jablonec nad Nisou :o)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod paaajinka » pon 24. srp 2009 21:38:21

Taky mivate nekdy den blbec? :lol: Ja dneska prisla do prace o den driv nez jsem mela, proste jsem se pako spatne podivala do kancelare, samozrejme zpatecni bus jsem nestihla, tak jsem si rikala, ze si aspon vyridim nejaky lejstra na urade... jenze pani, ktera to vyrizovala mela dovolenou a kolegyne, ktera ji mela zastupovat, tak taky(nechapu).. dalsi pani, ktera to chtela vyridit za ne si nebyla jista, kterej formular je potreba, takze jsem odesla s neporizenou... vlakem jsem se vydala do vedlejsiho mesta, abych nemusela cekat dve hodky na bus, jenze vlak mel zpozdeni, tak mi bus domu ujel pred nosem, v mym oblibenym obchudku meli zavreno, v dalsim policku na stenu nemeli v barve, kterou jsem potrebovala... vecer jsem si spalila jazyk horkym kakaem a pri vysvetlovani cehosi jsem tak machala rukama, ze jsem se pekne prastila do loktu... na notasu mi upadla jedna cast, ktera drzi monitor, takze je ted notas mirne rozkladaci... jo a jeste se mi podarilo ve vratech nejak protocit zamek, takze nesel vyndat klic... bojim se jit spat, abych nahodou neprestala dychat nebo tak neco... pockam do pulnoci, snad to pomine :lol:
Uživatelský avatar
paaajinka
 
Příspěvky: 78
Registrován: stř 17. čer 2009 19:55:43

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Šárka » pon 24. srp 2009 21:52:27

promiň, ale slušně jsem se nasmála :lol: :lol: :mrgreen: prý kdybych přestala dýchat nebo tak něco...
Uživatelský avatar
Šárka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 09. čer 2009 18:21:31
Bydliště: Český Těšín

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod paaajinka » pon 24. srp 2009 22:14:48

OMG, ani v te posteli neni bezpecno... se tu tak hezky pohodlne rozvaluju a rikam si, ze uz se mi dneska nic spatnyho nestane....no jo, ale stacilo se protahnout a chytla me krec do lytka :lol: a ted si po sobe ctu co jsem predtim napsala a zjistila jsem, ze jsem z kalendare udelala kancelar :lol:
Šárka píše:promiň, ale slušně jsem se nasmála :lol: :lol: :mrgreen: prý kdybych přestala dýchat nebo tak něco...

ja uz se taky jen smeju a odpocitavam cas :lol:
Uživatelský avatar
paaajinka
 
Příspěvky: 78
Registrován: stř 17. čer 2009 19:55:43

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Velká voda » sob 29. srp 2009 17:19:07

Nesnáším svoji alergii na jablka, třešně, broskve, meruňky a po včerejšku i na hrušky...! *cry* *uaaa*
Velká voda
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 10. čer 2009 21:50:02

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » ned 13. zář 2009 14:15:40

Zítra nám zveřejní rozvrh na příští semestr. Pokud chvilku po půlnoci usyšíte mohutný řev a nadávky někde od severu Moravy, tak ho už zveřejnili *rofl1*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Bouřka » ned 13. zář 2009 20:32:20

Z trouby voní povidla, z repráčků se line příjemná hudba, na stole vedle korálků stojí sklenka vína a ta hromada prádla v rohu se ignoruje táááák snadno - není špatný být čas od času na jeden večer osamělou ženou ... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bouřka
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 09. čer 2009 19:47:41

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » ned 13. zář 2009 23:41:45

gianelle píše:Zítra nám zveřejní rozvrh na příští semestr. Pokud chvilku po půlnoci usyšíte mohutný řev a nadávky někde od severu Moravy, tak ho už zveřejnili *rofl1*

Tak a řev je tady ... chtělo by to panáka, neb tak blbý rozvrh jsem už dlouho neviděla ...
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod psathyrella » pon 14. zář 2009 8:03:32

ááách joooo, je mi smutno :cry: :cry: .....hodinu jsem nosila pod tričkem dvouměsíčního nalezence krysaříka. našla jsem ho cestou do školy s dcerou pobíhat mezi autama, ale už si pro něj přišli majitelé :cry: :cry: Určitě se o něj nebudou dobře starat.... :cry: :cry:
Uživatelský avatar
psathyrella
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned 12. črc 2009 19:17:38
Bydliště: Praha-západ

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron