Náhodné myšlenky

Volný pokec na libovolné téma

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod setapouch » ned 11. lis 2012 10:21:48

martinadk píše:kurňa tem uggsmin... mě píp, píp, píp :twisted:

Ani mi nemluv...ráno jsem po svém zvyku nahlídla, sprostě zaklela a odešla...nejde to nějak odfiltrovat hned, než začnou zasírat co se dá?
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod haany » ned 11. lis 2012 11:54:48

Gi s tym zajtra nieco skusi urobit, my ostatne moderatorky robime, co mozeme, ale v noci tu tiez nie sme, no :(
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod setapouch » ned 11. lis 2012 12:04:44

haany píše:Gi s tym zajtra nieco skusi urobit, my ostatne moderatorky robime, co mozeme, ale v noci tu tiez nie sme, no :(

Děvčata, je mi jasné, že žádná z vás nemůže vartovat ve dne v noci a odhánět je klackem...já myslela, jestli nejde nějak nastavit nějaký filtr (ale já jsem naprostý počítačový dement, takže mám asi moc bujné představy, co se dá a co ne...omlouvám se :oops: ) Já jsem se jenom ráno nasrala kvůli tomu, jak může být někdo taková vlezlá veš a natlačit se všude, kam to jde Obrázek
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Skippka » ned 11. lis 2012 12:19:41

Střípek je zneškodnil po ránu. Oni se nakulminujou přes naší noc. Gi to bude řešit :) Zbavíme se jich nebojte :)
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod haany » ned 11. lis 2012 12:27:22

setapouch, no, nie su to ludia... su to tzv. "spamboti"... proste to automaticky rozosiela spam po forach, robi bordel... a nikto za tym fyzicky nesedi...
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod setapouch » ned 11. lis 2012 15:04:20

haany píše:setapouch, no, nie su to ludia... su to tzv. "spamboti"... proste to automaticky rozosiela spam po forach, robi bordel... a nikto za tym fyzicky nesedi...

Aha, no vidíš, jaké mám mezery ve vzdělání *rofl1* ... automaty vystřílat kulometem! Ale jakásik fyzická sviňa to přece někde musí vymýšlet a uvádět v akci...nech jí pazury ochrnou!
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod haany » ned 11. lis 2012 15:24:08

To mas pravdu... ale potom to len vypustia a zahlti to cely internet... :(
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » pon 12. lis 2012 17:21:29

Kdybyste tušily, kolik jsme toho s holkama moderátorkama už "vystřílely", ale ono to sem pořád leze a antispamová ochrana tomu problém očividně nedělá. Než najdu účinnější řešení, budu všechny nové registrace potvrzovat ručně.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » úte 13. lis 2012 10:09:32

gianelle píše:Kdybyste tušily, kolik jsme toho s holkama moderátorkama už "vystřílely", ale ono to sem pořád leze a antispamová ochrana tomu problém očividně nedělá. Než najdu účinnější řešení, budu všechny nové registrace potvrzovat ručně.

To je teda v***r, nemáme Ti nějak píchnout?
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » úte 13. lis 2012 10:34:36

Díky za nabídku, ale zatím je všechno v pohodě, to ruční potvrzování registrace nedá zas až tak moc práce ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod mnaaauu » ned 09. pro 2012 22:23:30

Myslím, že letošní vánoční svátky, jsou tak nejak v blbý čas :mrgreen: místo toho, abych s radostí pracovala na tematu na leden, protože to bude práce na desítky a desítky hodin, odbíhám mezi korálky k pečení cukroví a to že u nás se peče vždy ve velkém :D, mojí tvorbu mi přerušují neplánované přílezitostné nákupy, které následují vždy po vetě: Jeee, asi budeme mít málo.... ( mužete si doplnit kteroukoliv surovinu potřebnou k pečení cukroví) a když už najdu chvilku, můj klid mi naruší hluk vysavače při uklidu....... Mé svedomí ale uklidnuji tím, že uklizím tak nejak v prubehu roku a uklízela jsem i nedavno, takže letos to nebudu hrotit a navíc na to není čas....... Po dokončení korálkových dárečků, jsem si už už natěšená pomyslela, že konečně začnu tvorbu na tema měsíce, která me tak pohltilo, že jsem do noci dělala nakresy, návrhy, zjištovala informace a všechno si hodila na papír, ale neee......... Kupovala jsem si snídani a slečna prodavačka mi říká, že by moc chtěla tu kytku co jsem jednou měla na sobe, ale menší.... ok............... odkládám lednové tema :) opet mezi cukrovím a cukrovím a cukrovím, se mi nahrdelník povedlo o volném víkendu dodělat, přičemž mě stejně přerušil další neplánovaný nákup s tajným heslem : budeme mít málo ......... JEnže je nedele večer, předemnou pracovní den a já se opět nedostala k tomu abych začala to lednové tema!!!!!!!! :D Kdyby ty vanoce chteli byt tak o mesíc dele ....... Nemluvě o tom, že dárky nemám ani z pulky nakoupené... Vlastně mám jen to, co jsem objednala z internetu a přivezlo se mi to pod nos domů...... chtělo se mi říct, at už je po vanocích a bude klid, jenže po vánocích je silvestr....... místo cukroví to budou zase hory chutověk a chlebíčků a když bych s nadšením řekla at už je i po silvestru, tak neee..... 4. ledna mám já svatek a 11. ledna otec narozeniny, chutovky zmizí, zustane jen patlání chlebíčků, vymyšlení dalších darků a schánení dotru......... TAkže beru asi zpět, nejsou to vánoce co jsou v blbý čas, ale je to lednové téma *rofl1* ....... Skvělé, nejlepší tema co jsem tu zažila a absolutně mi to časově nehraje do karet................ Ale, tím vetší je to výzva ))))))) a ted tu tupě zírám do pc a píšu si tu román )))))))))) protože na víc mi už po propečeném víkendu ani nezbývá sil........ ))))) Myslím, že přístí rok pojmeme vánoce u nás doma jinak.......... cukroví si ukorálkujeme, ozdoby taky....)))))) a Bude klid ))))))))))) Přeji všem klidný advent a málo stresu ))))))
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Anavi » úte 11. pro 2012 18:44:26

teda mnau, to byl ale slovní průjem...jj předvánoční shon.. a každej rok na to s odpuštěním kašlu víc a víc.. pekla jsem dřív 10 druhů cukroví, teď se naštěstí pro mě moje rodina specializuje na perníčky, linecký, kokosky a kakaový kolečka s marmeládou a úlky.. takže pohoda! všem krásný advent
Uživatelský avatar
Anavi
 
Příspěvky: 229
Registrován: pon 27. čer 2011 13:11:34
Bydliště: Oslavany
Úroveň: začátečník, přijímám konstruktivní kritiku i pochválení

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod kikina » úte 11. pro 2012 21:02:07

Tak to já jsem z původních asi 10 druhů cukroví ustoupila na letošní 1 druh (cukrové ořechy ve velkém množství :) ) a pak, samozřejmě, peču vánočku. Druhy cukroví jsem ubírala postupně, ale na té jedničce už asi zůstanu :) Ukázalo se, že ty zbývající se jedí jen proto, že do Vánoc je to zakázané ( v té době jich ubylo nejvíc) a pak už to nikdo nechtěl. A na to je to trochu drahá legrace. Nemluvě o utraceném času, který můžu využít jinak a lépe (korálky? :) )
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod mnaaauu » úte 11. pro 2012 22:07:45

my pekli standartně tak 20 druhů....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: už jsme polevili a zatím jsme na 8 :D ale nekončíme.. mylsím že 15 bude konečná :D
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » stř 12. pro 2012 10:45:22

Závidím všem, co můžou jako vánoční dárky vyrobit korálky. Já jak na potvoru žiju v rodině, kde kromě mě široko daleko nikdo nenosí žádné šperky... :(
Btw, cukroví mi peče maminka *jump*
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod kikina » stř 12. pro 2012 14:40:39

U nás v rodině je to taky boj :) , ale prorazila jsem s broží. Třeba mamince bych se náhrdelníkem nebo náušnicemi nezavděčila ani omylem, ale broží už jsem jí spáchala dost. Teď taky jednu dostane, modrou :)
Naštěstí ségra nosí náušnice a hlavně je neustále ztrácí, takže pořád je to aktuální dárek.
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Hanina24 » stř 12. pro 2012 19:56:43

Co jsem se provdala a peču si sama, ustálila jsem se na ohromujících 3 druzích cukroví :D linecké, vanilkové rohlíčky a medové kornoutky + vánočka, ideální počet co stihnu upéct i když mě malej pořád tahá za tepláky ať si s ním jdu hrát :lol:
Jinak korálkové dárky moc nestíhám, většinou to odbydu obšitými kuličkami a ketlovanými náušnicemi, to má vždycky úspěch ;) pro ségru a mamku... a teď jsem nalákala i tchýni a obě švagrové :lol: ségře se chystám šitý náhrdelník "pověsit" na krk v lednu kdy má narozky, tak doufám že bude mít úspěch a neskončí to v šuplíku (to bych jí asi uškrtila, když už se s tím dělám :D ) musím jí zvykat než jí pověsím na krk fríčko nebo něco masivnějšího :) na mamku něco teprve chystám ;)
Jinak přeju všem krásný předvánoční čas a málo shonu!!! *wave*
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod mnaaauu » úte 18. pro 2012 10:00:47

No pečení a vanoční shon lehce opadl... cukroví skoro hotové, darky nakoupené, ale pro změnu mě brzdí typické vánoční večírky :D v nedeli jsme měli firemní a jak mé telo hlavně žlaudek nesnáší alkohol, tak se nějak dobře sedelo a pilo :D pondělí jsem uplně mimo jen proležela.... dneska je to lepší, pozvala jsem si domu kadeřnici a jdu ze sebe delat snad doufám hezčího človeka :D kolegyně mi řekla že když to takhle ostříhám šperky mi vyniknou :D tím nahlodala mé váhání a přesvedčení že neeeee že nevím že jsem srab a jsem zvyklá na svoje dlouhé vlasy :D ok zkusíme to, ale pérdelku mám staženou jako razítko na dvojtečku :D Bojím bojím, ale už je to potřeba. Moje vlasy jsou bez života a roky stejné... Tak mi držte palce at nevypadam jako debil :D Vanoční večírky už snad taky žádné nebudou a silvestra jsem v praci, takže jsem rada a můj žaludek taky )))))))))))
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod bradhal » ned 23. pro 2012 12:09:00

Hm, mám jiný "problém". Nakoupila jsem nějaké korálky, že z toho budou dárky pro rodinu a ať se v nich hrabu ráno nebo večer,tak se mi všecky tak líbí, že je nechci nikomu dát. :)
bradhal
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 12. pro 2010 13:15:12

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Stepule » ned 23. pro 2012 13:27:21

bradhal píše:Hm, mám jiný "problém". Nakoupila jsem nějaké korálky, že z toho budou dárky pro rodinu a ať se v nich hrabu ráno nebo večer,tak se mi všecky tak líbí, že je nechci nikomu dát. :)

Tak to tě vítám v klubu. Mám před sebou na stole náhrdelník a cínovaný přívěsek na objednávku, pro které si příjdou kámošky a už teďvím, že se budu těžce loučit....
Uživatelský avatar
Stepule
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 639
Registrován: sob 18. črc 2009 6:32:56

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » sob 29. pro 2012 15:53:42

Co že nám tak naráz ubylo členů? Už jich bylo přes 2000 a naráz 1753... Všechno boti?
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » sob 29. pro 2012 20:25:31

něco z toho boti, většina z nich dlouhodobě neaktivní uživatelé, kteří nemají ani jeden příspěvek a déle než dva roky se sem nepřihlásili
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sarlote » pon 31. pro 2012 14:27:22

gianelle píše:něco z toho boti, většina z nich dlouhodobě neaktivní uživatelé, kteří nemají ani jeden příspěvek a déle než dva roky se sem nepřihlásili

Já jsem se sem ráda vrátila,chodila jsem na dámu,ale příspěvek na pomoc žádný, už jsem šila donut, i nějakou spirálku,ale ty trojúhelníky mi moc nejdou,ale zkouším dál....Sarlote

Více času věnuji orchidejím,ale má ráda hezké věci, takže pedig, korálky,ubrouskovou techniku,ráda bych fimo,ale už v tom mám dost peněz,,,,
Sarlote
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 21. říj 2012 15:49:15
Úroveň: střední

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » pon 31. pro 2012 15:46:14

Sarlote - jestli se ti nedaří trojúhelníky, zkus se podívat sem: viewtopic.php?f=77&t=5312 na návody a když se ti pořád nebude dařit, zkus tam co nejpřesněji popsat, co přesně se ti nedaří a my ti zkusíme poradit
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sarlote » pon 31. pro 2012 16:56:06

gianelle píše:Sarlote - jestli se ti nedaří trojúhelníky, zkus se podívat sem: viewtopic.php?f=77&t=5312 na návody a když se ti pořád nebude dařit, zkus tam co nejpřesněji popsat, co přesně se ti nedaří a my ti zkusíme poradit

Gianelle, jsou tam pěkné návody na yutube,ale nejde mi zvuk.....musím se přihlásit k odběru na yutube? Jinak co jsem koukala na tureckou spirálu, tu krásně slyším....nevím čím to je...Sarlote
Sarlote
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 21. říj 2012 15:49:15
Úroveň: střední

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » pon 31. pro 2012 17:49:23

některá videa zvuk prostě nemají, nedá se s tím nic dělat. Pokud ale myslíš zrovna návod na trojúhelníky, který je uvedený tady viewtopic.php?f=77&t=5312 , tak ten ozvučený je
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Vekimo » pon 15. dub 2013 21:44:19

Oficiálně jsem se zbláznila... hrabe mi z práce, z lidí okolo mě a jestli to někdo nezastaví tak se zblázním... :?
Vekimo
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned 17. bře 2013 22:59:42
Úroveň: korálkové novorozeně...

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Morag » úte 16. dub 2013 8:26:38

Vy nás zásobujete, pane Karfík :-)
Vydrž, to přejde. Musí :-)
Morag
 
Příspěvky: 414
Registrován: sob 13. dub 2013 18:33:40

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod popopopo » pon 20. kvě 2013 17:37:28

Myslím, že mi vypadly oči z důlků, tam chci jet a rochnit se *rofl1*
http://www.modnipeklo.cz/clanky/fotorep ... new-yorku/
Uživatelský avatar
popopopo
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 19. pro 2011 20:37:21
Bydliště: Brno

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Tangled » pon 20. kvě 2013 17:44:14

popopopo píše:Myslím, že mi vypadly oči z důlků, tam chci jet a rochnit se *rofl1*
http://www.modnipeklo.cz/clanky/fotorep ... new-yorku/


Předběhla si mě, taky jsem málem upadla... :lol:
Uživatelský avatar
Tangled
 
Příspěvky: 470
Registrován: čtv 21. čer 2012 14:00:47
Bydliště: Kořenov

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron