3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Pojďte si zasoutěžit o poukázku na nákup u našeho sponzora - koralky.cz

3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod gianelle » ned 01. led 2012 11:31:10

Korálky a Vánoce 2011

Tak co, našli jste letos pod vánočním stromečkem balíček korálků, nové kleště nebo krabičky k uložení vašich pokladů? Od koho? Jaké korálky jste dostali? Vybrali jste si je sami a nebo to bylo překvapení?
Nebo jste naopak někoho ze svého okolí obdarovali svým výrobkem? Kdo byl ten šťastný a jaký dárek dostal? Vybrali jste dobře a udělali jste obdarovanému radost?
A nebo se snad korálky či vaše výrobky z nich podílely na letošních vánocích ještě jinak?
Napište nám a jeden z vás se může těšit na dvousetkorunový poukaz na nákup na koralky.cz. Výherce vyhlásíme v neděli 15.1. 2012 ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Kriss » ned 01. led 2012 11:45:44

Jo jo, ježíšek byl korálkově štědrý :)
Přinesl půl kilový balíček korálků přímo z Jablonce a k tomu jako inspiraci, obě knížky od Jitky Sůsové, které jsem si moc přála a jednu o drátování, udělaly mi ohromnou radost.
Já osobně jsem dělala celkem čtyři sady, které putovaly někomu pod stromeček, všechny se naštěstí líbily.
Tak úspěšné korálkování všem i v novém roce *wave*
Kriss
 
Příspěvky: 395
Registrován: ned 08. kvě 2011 11:31:24
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Úroveň: začátečník - internetový samouk

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod PetraCh » ned 01. led 2012 12:05:29

Pod stromečkem bohužel nic od korálků nebylo :? , ale jako mnohé z vás jsem někdy na podzim propadla technice háčkování a tak mých 15 kolegyň z práce dostalo jako vánoční dárek háčkovaný náramek. Ani to tak původně nemělo být, ale já se do toho háčkování tak položila, že náramků pak bylo dost pro všechny *rofl1*
Uživatelský avatar
PetraCh
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 25. čer 2009 21:23:34

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod setapouch » ned 01. led 2012 14:02:39

Bohužel :( , asi jsem celý rok moc zlobila. Ale několik mých výtvorů (snad) potěšilo manželky pánů, co si vzpomněli na poslední chvilku před Vánocemi. JO ! a navíc, o svátcích jsem doma dělala kurz, během dvou odpolední si nejstarší vnučka ušila kroucený dvouherinkový náhrdelník z čirého rokajlu se stříbrným průtahem a zelenkavý náramek stejnou technikou, obé do pokračovacích tanečních *jump*
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod jilinka » ned 01. led 2012 14:55:42

ani u nás jediný korálek nenaježilo, zato jsem několik věcí prodala jako dárky a několik darovala. Největší úspěch slavily pod stromečkem někým zatracované obšité náušnice swarovski :)
jilinka
 

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod machichi » ned 01. led 2012 15:05:42

moje vánoce se letos zaměřili na fimo *applause* takže já si sama mnu ruce nadšením....na přání jsem obdržela moc pěknou knihu od Nemravky a pak čekám ještě jednu zahraniční (se někde toulá :) ) a největší radost mám z minibrusky od přítele...protože to je tak skvělý pocit, když může žena sama vrtat :D :D.....fimo korálky samozřejmně, né do zdi ;)
Uživatelský avatar
machichi
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 761
Registrován: úte 09. čer 2009 18:01:00
Bydliště: Jihlava

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod AndreaM » ned 01. led 2012 16:46:54

Já letos poprvé Vánoce neměla. Nováček na pracovišti, navíc bez dětí.... celé svátky jsem měla pohotovost. Navíc cca 250km od rodiny.
Ale dlouhou službu jsem si zkracovala háčkováním s korálky a výsledkem byly krásné náhrdelníky, které dostaly babičky, sice se zpožděním, ale udělaly jim radost a tím i mě.
http://www.fler.cz/cathala
facebook - Korálkový svět
Uživatelský avatar
AndreaM
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 706
Registrován: pát 15. dub 2011 20:18:02
Bydliště: Brno
Úroveň: Korálkové embryo |

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod evitschka » ned 01. led 2012 18:14:55

Všichni mí blízcí mají už nějaký ten rok zákaz obdarovávat mě na Vánoce (i narozeniny) korálky - protože dělám věci na prodej a neměla bych to srdce prodávat něco, co jsem vytvořila z dárku. Jasně, nemusím z darovaných dělat na prodej - ale v dobách, kdy jsem ještě korálky dostávala, se stejně nikdy nikdo netrefil do mého vkusu a dostávala jsem materiál, který mi dodnes leží nezpracovaný doma, protože se mi prostě nelíbí... Letos jsem ani nikoho ničím korálkovým neobdarovala, protože nemůžu dávat pořád korálkové výtvory... Vlastně jsem obdarovala sebe - přes svátky jsem si nadělila klid a čas, takže jsem se věnovala korálkům :)
Don't say no, just say now.
http://czechbeadwork.blogspot.com/
Uživatelský avatar
evitschka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1282
Registrován: pon 15. čer 2009 7:43:14
Bydliště: nedaleko Třebíče
Úroveň: Mírně pokročilá, ale pořád s něčím začínám...

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Ťupka » ned 01. led 2012 19:23:36

Tak ze mne si snad Ježíšek dělá legraci. Korálky žádné, knížka Kim Groverové Výroba šperků z polodrahokamů (kterou už mám) a pájecí stanice na cínování (abych prý netrousila všude korálky a věnovala se také jiným technikám). Tak měl radost snad stromeček, který dostal plno nových korálkových ozdob. Ale nezoufám, zásoby korálků jsou slušné a nápady na šití se snad také dostaví.
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod leremi » ned 01. led 2012 21:06:37

Dostala jsem několik balíčků rokajlu, voskovaných perel a to nejdůležitější, boxy na mé poklady, ty jsem už opravdu potřebovala jak sůl :) Už se těším až přijde nějaký nápad a budu zpracovávat :)
leremi
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř 05. říj 2011 17:06:25
Úroveň: začátečník

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Likra » ned 01. led 2012 23:42:09

Ježíšek byl skromný, měli jsme smutný rok (v létě mi zemřel tatínek), tak jsme na dárky nějak neměli ani pomyšlení. Přesto pár drobností se pod stromečkem sešlo, ale korálky žádné. Naopak - mamince jsem darovala náhrdelník s náramkem, tolik se jí líbil, že s ním chtěla i spát.
Spíš nás překvapila nová několikaměsíční černá kočička - nalezenec, která je u nás teprve měsíc. Právě o vánocích si mi začala sedat na klín a bedlivě pozorovala, jestli šiju korálky tím správným způsobem. Občas packou pohladila rozešitý kousek, pak zase jen bedlivě pozorovala, což vlastně dělá doteď. Když je spokojená, řádně se mi na klíně uvelebí a usne...
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Miss Tattooo » pon 02. led 2012 0:02:53

Já korálky moc darem nedostávám, málokdo by se trefil, takže se ráda a hojně obdarovávám sama :) Letos jsem si nadělila novou techniku a spoustu věcí k ní, tak zatím pozoruji hlavně vánoční mizení úspor. :)
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Aishule » pon 02. led 2012 7:58:31

Tak u mně to vyřešil Ježíšek šalamounsky a aby mi nenaježil nějaké hovadinky, tak jsem dostala dárkové poukázky-takže nějaký bráška do rodiny by se u nás měl dobře a nebylo by mu smutno *rofl1* Já jsem podarovala šperky babičky, jednu to aaž dojalo k slzám a mamča dostala sadičku z obšitých rivolí, tak se může jít taky někam blýsknout *wave*
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod jilinka » pon 02. led 2012 8:21:41

Vlastně jooo, teď jsem si uvědomila, že jeden dárek, co jsem dostala, souvisel s korálky!
Dostala jsem nové logo a razítko ke svému korálkovému profilu *thup*
jilinka
 

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Stepule » pon 02. led 2012 9:21:19

Ježíšek se už poučil, že jsem potvora nevděčná, tak mi korálky pod stromeček nedává.
Letos mi nadělil překrásné stříbrné náušnice, protože to je šperk, který si (zatím) sama vyrobit neumím.
Možná si příští rok napíšu Ježíškovi o nějaký zajímavý kurz na zpracování kovů....
Uživatelský avatar
Stepule
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 639
Registrován: sob 18. črc 2009 6:32:56

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod ecica » pon 02. led 2012 10:25:14

Já letos korálky taky nedostala. Nejspíš Ježíšek usoudil, že "bordelu" už máme doma dost :P . Ale dostala jsem vlastní foťák na focení korálků. Bylo to docela napínavé. 24.12. jsem od manžela dostala červený foťák. Přesně v té barvě, co jsem chtěla *rofl1* . 25.12. u jedné manželovo babičky jsem dostala obal na foťák - a představte si, že byl taky červený. Tak jsem si říkala jak je ten Ježíšek chytrý a hezky mi to sladil. A konečně 26.12. u druhé manželovo babičky jsem dostala paměťovou kartu do foťáku. Ta byla sice modrá (červenou prý neměli .-)), ale ta neštěstí není vidět. Takže už ho mám celý, v pouzdře a ještě má hooooodně paměti. A je celý červený. *thup* :lol:
ecica
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 09. pro 2010 15:57:01

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Vladstraschna » pon 02. led 2012 12:18:51

Ježíšek se domnívá, že korálkových zásob mám mraky, tak se neangažoval. Proč taky, když tomu nerozumí. ALE! Naježil mé oblíbené kelímky na zásoby Toho a já z nich měla druhou největší vánoční radost (ovšem kdyby jich bylo více, vůbec bych se nezlobila).
JInak každá předvánoční návštěva přišla nakoupit dárky pro své blízké, což mi naježilo další finance na vkládání do materiálu a trochu živobytí :-D
Moudrý slon nezkouší napodobovat motýla (Čínské přísloví)
http://www.vladstraschna.webgarden.cz/
Uživatelský avatar
Vladstraschna
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 412
Registrován: pát 07. říj 2011 11:56:35
Bydliště: Ostrava-Polanka
Úroveň: Šití - pokročilá s rezervou, drátování - totéž,cín - začátečník. Kritice a poučení se meze nekladou.

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod kiwika » pon 02. led 2012 13:17:10

Přiznám, že letos jsem byla velmi překvapená, mile překvapená.
Ježíšek asi uznal, že pro mě korálky nejsou jen dětinská kratochvíle.
Moje tchyně si dokonce vyžádala vyrobit k Ježíšku medailonek na řetízku a pro kamarádku korálky na brýle.
Měla ho i na sobě, čehož si moc vážím. Dokonce manžel mi zaplatil objednávků řetízků a zkušebních Toho korálků a švagrová nadělila pytlíčky zlomků kamenů.
Takže letos maximálně spokojená, milá změna proti předchozím letům, kdy jsem stále dostávala nevhodné nezáživné dárky..
Že by mě po sedmi letech přijali i s mou korálkovou úchylkou? :lol:
Uživatelský avatar
kiwika
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 29. čer 2009 18:53:31
Bydliště: Kladno
Úroveň: mírně pokročilá a přijímám kritiku a dobré rady!

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod tajemny-poutnik » pon 02. led 2012 14:19:47

Na mě byl Ježíšek hodnej, doslala jsem poukázku do jednoho korálkového obchodu v Brně, takže si budu moci vybrat korálky jaké potřebuji :-) Poté jsem dostala malý balíčet korálku od bráchy a jako obvykle se trefil do mého vkusu, na to má opravdu dobrý nos, jelikož se umí trefit i do rtěnky a parfému :-D jinak jsem si chtěla udělat sama radost a zajet si do ostravské pobočky koralky.cz, ale po zjištění, že nový PC mě bude stát 7tisíc tak jsem nakonec nikam nejela a snad příště.
co se týče dárků, tak jsem vytvořila minerálovou drátovanou sadu pro přítelkyni od bráchy a jsem ráda, že se ji líbila a také že se mi podařilo, opravdu velkou náhodou, se trefit jak barvou tak stylem k jejímu novému tričku, které dostala od bráchy. Obě jsme na to překvapeně koukali :-) Jinak ještě mě čeká udělat jedny náušnice a dvě čelenky pro kamarádky ze školy, které jim ale dám až v únoru až začné nový semestr, jelikož je dřív neuvidím, a jelikož to jsou velmí dobré zákaznice a i kamarádky tak si je určitě zaslouží a doufám, že se mi to povede a udělají jim radost :-)
Ne každý kdo bloudí je ztracen.
Možná bychom mohli dojít skutečné lidskosti skrz porozumění zvířatům
Uživatelský avatar
tajemny-poutnik
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 248
Registrován: úte 09. čer 2009 17:22:20
Bydliště: Brno, Karviná
Úroveň: do mistra hodně daleko

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Elissa » pon 02. led 2012 14:35:40

Ke mně bohužel ježíšek s korálky také nedorazil :(( Od kamarádky jsem dostala úžasné košíčky na uskladnění materiálu, takže je zase můžu plnit :))
Já jsem obdarovávala jako šílená. Každému, jsem dávala nějaké šperky, ať už náušničky nebo náhrdelníky a doufám, že budou dělat jen a jen radost.
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod medvedice » pon 02. led 2012 19:31:02

Jako obvykle jsem si vše potřebné pro své tvoření postupně naježila sama,protože od cizích Ježíšků už jsem měla vybráno. Za to mi ale manželův Ježíšek naježil vytoužený svetr se sobama. Ježíšek,co ho zná mamka, mi přinesl triko s pipinkou, triko s pejskem a triko s krtečkem - tentokrát bledě modré. Ségroježíšek mi ale naježil mnou vybrané krásné akvamaríny, už se těším,jak je obšiju. Takže naježení korálkových výtvorů ostatním bylo na mně. No a protože je málo ženských,co jsou ochotné obětovat větší obnos za pracné kousky,tak jsem ježila tyto pracňochy pod stromečky. A to byla moje velká vánoční radost,protože dotyčné obdarované vypadaly fakt spokojeně. :mrgreen:
Uživatelský avatar
medvedice
Borkyně měsíce ||||| ||
 
Příspěvky: 758
Registrován: stř 10. čer 2009 7:20:14
Úroveň: medvěd huňáč, mechem potažený a rosou slabě navlhlý

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Kerolajna » pon 02. led 2012 22:42:53

Já jsem letos korálky dala i dostala. Přítel mi pod stromeček pořídil nový pořadač na korálky, protože už to všecko zase nemám kam dávat, a do každé přihrádky přidal TOHO různých barev, no a protože je přihrádek v pořadači osmnáct, tak jsem spokojená ohromně.
A ode mě dostaly korálky pod stromeček babička s prababičkou, babička černofialový perlový náhrdelník (to aby měla v čem plesat) a prababička náušnice - obšité rivolky (prý do rakve *rofl1* ). To byly mimochodem moje první obšité rivolky a jsem velmi ráda, že jsem je začala šít už začátkem prosince, jinak bych nad nimi možná zuřila dodnes.
No a stejně jako medvědice jsem konečně letos obdržela velmi chtěný svetr, sice ne se sobama, ale s norským vzorem a tímto se skláním před jednou šikovnou paní z Fleru, která ho na zakázku upletla za týden. Což mě přimělo si do Nového roku přát, aby mi korálkování šlo taky tak od ruky. :)
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod lucka.H » úte 03. led 2012 17:52:58

No já jsem obdarovala sestru náramkem krokýdýlí zuby. Byla prej nadšená, ale jelikož to byl můj první peyote tak to nějyký ty mouchy mělo. A jinak moje ozdoby z korálků jsou na stromečkách v Husitském muzeum v Táboře.
lucka.H
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř 19. led 2011 16:07:22

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Feline » úte 03. led 2012 20:58:13

Tak já jsem od ježíška dostala asi kilo šutrů, které jsem si sama vybrala na výstavě v Tišnově a jako překvapení jsem pod stromečkem našla kleště na zamačkávací rokajl. Mamince jsem vytvořila brož, která jí bezvadně ladila se svetříkem, který jí dala sestra - a to jsme se vůbec nedomlouvaly. Navíc se mi podařila docela fajn věc. Pracuji jako sociální pracovnice a jedním z mých úkolů, je pravidelně navštěvovat děti v dětském domově. Vždycky se snažím každému přinést nějakou maličkost a tak jsem pro čtyři slečny ušila náramky. Byly navýsost spokojeny a projevily přání něco podobného zkusit, takže jsem se s vedením domova dohodla a pro děti povedu od ledna kroužek, kde se naučí alespoň základy šitého šperku - holky jsou na vrcholu blaha a já z toho mám taky dobrý pocit. Jen doufám, že jim nadšení vydrží...
Feline
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 09. led 2011 12:46:33
Bydliště: Znojmo
Úroveň: mírně pokročilý notorický samouk

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Teri » úte 03. led 2012 21:29:00

No u nás ježíšek bohužel korálky neježil, ale asi si ještě něco trošku naježím sama, protože mi zákaznice trhaly ruce kvůli rivolkovým náušnicím. A kromě toho i maminka, která je dostala na přání pod stromečkem. Kromě toho jsem korálkově obdarovala kamarádky. Dvě dostaly háčkované spirálky a dvě dostaly pytlíček s různým materiálem, protože jsou taky postižené korálkovou nemocí. No a vlastně jsme si tak nějak dohromady naježily už před Vánocemi větší objednávkou z fleru :-D Holt když se ježíšek od příbuzných k ničemu nemá, musí si člověk pomoct svým vlastním ;)
Uživatelský avatar
Teri
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 557
Registrován: pát 12. čer 2009 9:30:10
Bydliště: Praha - Strašnice
Úroveň: relativně pokročilá v šití, kritiku si ráda přečtu :-)

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Dragonela » stř 04. led 2012 16:00:36

Tak letos to u mě s dárkama nějak nevyšlo
Korálky nedostávám, ačkoli všichni vědí, že je to má záliba, ale asi to ještě nikoho nenapadlo. Nadruhou stranu si člověk raději vybere sám.
Letos jsme řekli, že budem šetřit a dárky zrušíme - i přesto jsme si každý nějakou maličkost vzájemně darovali - jen na mě nějak nezbylo :shock:
že by měl ježíšek nějakou chybu v databázi :? hodná jsem byla, no fakt nekecám
Uživatelský avatar
Dragonela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 819
Registrován: sob 01. srp 2009 10:25:52

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Morgainne » stř 04. led 2012 18:40:26

Já jsem na Vánoce poprvý v životě dostala korálky - sice to je jen malá zkumavka s červeným rokajlem, kterou mi dala ségra, že jí ho dala kamarádka, protože jí je na nic, ale i tak jsem byla ráda. A pak od přítele na výslovný přání knížku Hvězdy z korálků - i tak to pro něj musela být pořádná oběť - dárek, kterej souvisí s korálkama :D
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Atelwen » stř 04. led 2012 19:19:02

Letos se Ježíšek pochlapil a dostala jsem od něj poukázky do jednoho pražského obchodu (i když místo korálků zvažuji koupi bižuterního krku) a dvě knížky - Šité korálky a pak Beautiful wire jewelry for beaders od Iriny Miech :3.
Sama jsem teda letos obdarovala ostatní ketlovanými náramky (tedy, nejdřív jsem vyrobila jeden a zbylé dvě naznačily, že by chtěly podobný náramek) - jeden pro mamku, jeden pro sestru a jeden pro kamarádku =).
Uživatelský avatar
Atelwen
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12. úno 2011 23:29:51
Bydliště: Praha
Úroveň: Začátečník - tester korálkových technik :D

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod missladies » pát 06. led 2012 11:04:56

Tak já jsem si letos nadělila korálkovou vánoční radost sama, jako vždycky. Letos mi rodiče řekli, že k vánocům dostanu dva korálky, a to jsem věděla, že si ze mě dělaj srandu. Nakonec na Štědrý večer mi táta slavnostně předal malinkej papírovej sáček a tam, světě div se, opravdu DVA korálky! Ale ne ledajaké, byly to SW rivolky. :D
Jinak jsem samozřejmě celou ženskou část rodiny a kamarádky obdarovala náušnicema, náramkama a náhrdelníkama jako vždy. Za tu dobu, co se korálkům věnuji už vím komu se co líbí, takže radost a spokojenost u obdarovaných byla. To je pro mě takový dárek sám o sobě, když jsou obdarované spokojené.
Uživatelský avatar
missladies
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 25. pro 2009 13:52:33
Bydliště: Pardubice
Úroveň: Myslím si, že pokročilá. Master ze mne nejspíš nebude, takže rady a konstruktivní kritiku beru

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Mili » pát 06. led 2012 21:22:55

Protože mám narozeniny před Vánoci už k těm jsem dostala dárkové poukazy a přívěšky SW :) Od Ježíška jsem dostala krásný,velký,uložný kufřík na další mé kutálející se poklady ;) Od Ježíška moje příbuzné a kamarádky dostaly většinou náhrdelníky. A nadšené byly prý i přítelkyně známých, které výrobky dostaly pod stromeček.
Uživatelský avatar
Mili
 
Příspěvky: 487
Registrován: sob 26. zář 2009 23:42:21
Bydliště: Praha 7-Holešovice
Úroveň: Mírně pokročilá; ráda přijmu pochvalu, rady i kritiku;-)

Další

Zpět na Soutěž s koralky.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků