Hledáme posily pro moderování fóra

Návody, pravidla, návrhy a připomínky k provozu fóra

Hledáme posily pro moderování fóra

Příspěvekod gianelle » ned 19. čer 2011 11:58:39

Mám pocit že toho na mě začíná být trochu moc a čím dál častěji se mi stává, že tu jaksi vybouchnu a samozřejmě to tak nechci. Hledám proto posily do moderátorského týmu.

Požadavky - pravidelně navštěvovat toto fórum a mít čas tomu věnovat aspoň půl hodinky týdně. Preferuju stálé členy fóra s více než 500 příspěvky. Je vhodné (nikoliv ale nutné) mít základní přehled o fungování Internetu (třeba vědět co to je IP adresa ... ) a pokud máte zkušenosti se systémem phpBB, bylo by to perfektní.

Hlavní náplní práce moderátorů by bylo zejména přesouvat špatně umístěná témata, mazat témata, která již nejsou aktuální, v případě potřeby upravovat příspěvky, banovat zlobivé uživatele a hlídat dodržování pravidel.

Hledám tak jednu až dvě osoby, kteří by "dohlížely" na celé fórum (přesouvání špatně umístěných příspěvků mezi jednotlivými sekcemi, boj proti spamu, mazání neaktuálních témat)
jednu osobu, která by si vzala na starost sekci "Techniky" (zejména slučování duplicitních témat a úpravy příspěvků pro větší přehlednost a dále třídění témat ze sekce "Hledám návod")
jednu osobu, která by si vzala na starost "galerii" (zejména přesuny špatně umístěných příspěvků)
jednu osobu, která by si vzala na starost "nákupní sekci" (zejména promazávání neaktuálních témat v Bazárku, slučování duplicit v komerční zóně)

Jedná se o dobrovolnou a neplacenou činnost, ale za ten dobrý pocit to stojí, ne?

Zájemci pište buď sem nebo pomocí SZ

Samozřejmě dostanete odpovídající instruktáž a s jakýmikoliv dotazy se na mě budete moci kdykoliv obrátit.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Hledáme posily pro moderování fóra

Příspěvekod Miss Tattooo » ned 19. čer 2011 21:18:37

Ráda Ti pomůžu Gi, akorát nemám ani tucha o phpBB... Myslím ale, že nákupní sekci nebo galerii bych s Tvojí instruktáží zvládla *mrk*
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Hledáme posily pro moderování fóra

Příspěvekod gianelle » ned 19. čer 2011 22:43:19

Díky. Sešlo se mi spousta odpovědí, za což vám všem velice děkuju, stav "moderátorů" je prozatím navýšen o dvě osoby a zítra proberu zbytek odpovědí a uvidíme jak na to.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!


Zpět na Návod, pravidla a organizační věci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků