Klára nakupuje...

Zde se můžete chlubit se svými nákupy

Klára nakupuje...

Příspěvekod Klára » čtv 09. črc 2009 21:36:50

dnešní dobírka :D je to za cca 400,- takže se to s váma asi nedá srovnávat, ale musí mi to stačit zas až příští měsíc (jinak korálek obchod)
moje první fimo-ted se s tím patlám (cca 22:30) pak se pochlubím s patlanicí do kategorie FIMO)
Obrázek
a můj milovaňoučký rokajl
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Sagarmatha » pát 10. črc 2009 12:56:20

Tak u něčeho se začít musí. :D
Uživatelský avatar
Sagarmatha
 
Příspěvky: 145
Registrován: pát 19. čer 2009 11:55:01
Bydliště: Brno

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Mamušák » pát 10. črc 2009 20:30:16

Buď ráda,že si pouze objednávala přes net.Já tam byla dneska osobně,toho rokajlu,perletě....
snažila jsem držet zkrátka,ale stejně to bylo za 800,-,byly to pouze korálky a Nymo,žádné jehly apod.
Úlovek za to stál.Přes víkend asi budeme hlady,pokud dcera neuvaří a spát? Toť otázka..
Uživatelský avatar
Mamušák
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 11. čer 2009 20:48:03
Bydliště: České Budějovice

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » sob 11. črc 2009 19:05:35

Já bohužel ani jinak nakupovat než přes net nemůžu. Jsem z vesnice od Mostu (u Chomutova) a tady žádný krám s korálky nemají, nebo o něm aspoň nevím. Ju je tu jedna Bižu, ale když sem si řekla o rokajl vytáhla na mě košík 20x20 a v něm pytlík cca 20g za 30,- a ještě to byly barvy olimpyjského kruhu a tím to haslo, byl to ten vyloženě nepravydelný. A když sem se teda optala ještě na jiné korálky, opět po mě hodila košík 20x20 (snad jen v jiné barvě) a tam byli pytlík snad o 6-15 ks korálků "mačkanice" a byli snad z let mamutů a cenu snad ani neřeknu. Tak sem se zeptala jestli odkupuje hotový bižu, rychlá odpověď NE!! a pak dodala jo ale když budu mít živnostemský list. O obsluze už se tedy vyjadřovat ani nebudu. Kdybyste viděli korálkové sady co má umřeli byste smíchy ... něco tak nevkusnýho sem neviděla a ty ceny, jen za náušky na pár nitkách s pěti korálky chce 110,- min a o náhrdelníku ani nemluvě... takže to je má zkušenost z bižu v Mostě. Snad se tu nějaký krámek vyloupne. Jsem ráda že tobě se úlovek podařil. Nejvíc teď nakupuju na korálek-obchod, tam sem moc moc spokojená jak ceny tak výběr, začínala sem na české-koralky.cz ale tam je to nějak furt stejný a ceny tak střední,z koralkycz.cz občas moc moc lákavých věcí, ale tam je to na mě cenově vyší a ta dodací doba mě zabíjí, a z rooyi max časopis a něco k tomu aby to poštovný tak nebolelo, u nás na mostecku totiž horko těžko seženu i časopis Korálki :( i když jednu velkou výhodu tohle má aspoň mě ještě nevidědili, protože být tu asi nějaký krám o jakých tu píšete nemám ani na rohlík. ;)
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod ichtik... » ned 12. črc 2009 19:37:20

Já vím o čem mluvíš, bydlím v Bílině což je kousek takže korálky zásadně kupuju přes internet nebo když se ocitnu v Praze. Ale časopis Korálki maj naštěstí i u nás v Bílině což jsem se hodně divila, určitě ho budou mít i někde v Mostě, seznam obchodů je u Rooyi na stránkách. A jinak souhlasím, nejlepší nákupy se dělaj koralky-obchod, krásnej výběr a cenově přijatelný:)
Uživatelský avatar
ichtik...
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 14. čer 2009 13:05:16

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod AMCaDesign » stř 15. črc 2009 12:27:11

Klára píše:Já bohužel ani jinak nakupovat než přes net nemůžu. Jsem z vesnice od Mostu (u Chomutova) a tady žádný krám s korálky nemají, nebo o něm aspoň nevím. Ju je tu jedna Bižu, ale když sem si řekla o rokajl vytáhla na mě košík 20x20 a v něm pytlík cca 20g za 30,- a ještě to byly barvy olimpyjského kruhu a tím to haslo, byl to ten vyloženě nepravydelný. A když sem se teda optala ještě na jiné korálky, opět po mě hodila košík 20x20 (snad jen v jiné barvě) a tam byli pytlík snad o 6-15 ks korálků "mačkanice" a byli snad z let mamutů a cenu snad ani neřeknu. Tak sem se zeptala jestli odkupuje hotový bižu, rychlá odpověď NE!! a pak dodala jo ale když budu mít živnostemský list. O obsluze už se tedy vyjadřovat ani nebudu. Kdybyste viděli korálkové sady co má umřeli byste smíchy ... něco tak nevkusnýho sem neviděla a ty ceny, jen za náušky na pár nitkách s pěti korálky chce 110,- min a o náhrdelníku ani nemluvě... takže to je má zkušenost z bižu v Mostě. Snad se tu nějaký krámek vyloupne. Jsem ráda že tobě se úlovek podařil. Nejvíc teď nakupuju na korálek-obchod, tam sem moc moc spokojená jak ceny tak výběr, začínala sem na české-koralky.cz ale tam je to nějak furt stejný a ceny tak střední,z koralkycz.cz občas moc moc lákavých věcí, ale tam je to na mě cenově vyší a ta dodací doba mě zabíjí, a z rooyi max časopis a něco k tomu aby to poštovný tak nebolelo, u nás na mostecku totiž horko těžko seženu i časopis Korálki :( i když jednu velkou výhodu tohle má aspoň mě ještě nevidědili, protože být tu asi nějaký krám o jakých tu píšete nemám ani na rohlík. ;)

u nás je taky jedna bizuterie, koralky a komponenty maji taky ... nicmene za jeden par afrohacku chteji pres 10 korun ... mackanych koralku tam moc nemaji a kdyz uz nejake hezke tak je to silena cena .. 40-50 korun za maly pytlicek koralku ... o rokajlu ani nemluvim. Bizuterii co tam maji vystavenou *rofl1* holky musim vam rict ze sme vazne machryne ;) ... v tom kramku to je vazne predrazeny nevkus s kycem dohromady. :roll: :x Nastesti si dvakrat .. nekdy i trikrat do roku udelam navstevu do Jablonce (diky bohu ze mame chalupu kousek od Liberce ) *jump* ... a minimalne jednou do mesice navstevicku do ceskejch a rooyi v HK, ale vzdycky tam necham aspon 300 :D :D
Uživatelský avatar
AMCaDesign
 
Příspěvky: 60
Registrován: stř 08. črc 2009 11:00:40
Bydliště: Nymburk

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » stř 15. črc 2009 19:28:00

tak to mi ale řekni jak tyhle bižutky přeživají, to mi neříkejte že něco prodaj :(
Jinak aspoň že máš kam zajet, ja teda fakt ne, už vidím jak semnou manžel jede do Jablonce nebo Prahy cca 100km kvůli korálkům ten by mi dal. Ještě že lidstvo vynalezlo internet.
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod AMCaDesign » stř 15. črc 2009 23:42:09

noo ... taky to nechapu :?
tak jednou za rok by mohl jet na "vylet" :D nakej poradnej nakupek :twisted: coz? :)
nevim jestli mate deti, ale mohli by ste to vzit do LBC do zoo :)
Uživatelský avatar
AMCaDesign
 
Příspěvky: 60
Registrován: stř 08. črc 2009 11:00:40
Bydliště: Nymburk

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod t.tel » čtv 16. črc 2009 5:22:58

No, a jestli děti nemáte, tak snad můžeš vyrazit sama, ne? Přece nemusíš mít chlapa furt za zadkem. Trochu samostatnosti a feminizmu!
Produkty Microsoftu jako jako arogantní gentlemani: myslí si, že ví mnohem lépe než my, co právě potřebujeme, a poskytnou nám to bez předchozího varování.
Uživatelský avatar
t.tel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 10. čer 2009 8:55:26
Bydliště: Hradec Králové, přechodně Praha-Trója

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod smilegirl » ned 19. črc 2009 11:24:51

t.tel píše:No, a jestli děti nemáte, tak snad můžeš vyrazit sama, ne? Přece nemusíš mít chlapa furt za zadkem. Trochu samostatnosti a feminizmu!


Jooo, dobřeee *thup*
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Hellsinki » pát 24. črc 2009 7:02:56

Klára píše:Já bohužel ani jinak nakupovat než přes net nemůžu. Jsem z vesnice od Mostu (u Chomutova) a tady žádný krám s korálky nemají, nebo o něm aspoň nevím. Ju je tu jedna Bižu, ale když sem si řekla o rokajl vytáhla na mě košík 20x20 a v něm pytlík cca 20g za 30,- a ještě to byly barvy olimpyjského kruhu a tím to haslo, byl to ten vyloženě nepravydelný. A když sem se teda optala ještě na jiné korálky, opět po mě hodila košík 20x20 (snad jen v jiné barvě) a tam byli pytlík snad o 6-15 ks korálků "mačkanice" a byli snad z let mamutů a cenu snad ani neřeknu. Tak sem se zeptala jestli odkupuje hotový bižu, rychlá odpověď NE!! a pak dodala jo ale když budu mít živnostemský list. O obsluze už se tedy vyjadřovat ani nebudu. Kdybyste viděli korálkové sady co má umřeli byste smíchy ... něco tak nevkusnýho sem neviděla a ty ceny, jen za náušky na pár nitkách s pěti korálky chce 110,- min a o náhrdelníku ani nemluvě... takže to je má zkušenost z bižu v Mostě. Snad se tu nějaký krámek vyloupne. Jsem ráda že tobě se úlovek podařil. Nejvíc teď nakupuju na korálek-obchod, tam sem moc moc spokojená jak ceny tak výběr, začínala sem na české-koralky.cz ale tam je to nějak furt stejný a ceny tak střední,z koralkycz.cz občas moc moc lákavých věcí, ale tam je to na mě cenově vyší a ta dodací doba mě zabíjí, a z rooyi max časopis a něco k tomu aby to poštovný tak nebolelo, u nás na mostecku totiž horko těžko seženu i časopis Korálki :( i když jednu velkou výhodu tohle má aspoň mě ještě nevidědili, protože být tu asi nějaký krám o jakých tu píšete nemám ani na rohlík. ;)


Na proti mosteckému Prioru je švadlenka - tam mají nějaký rokajl v malých zkumavkách za 15,- a občas tam mají v krabičkách takové míchanice i s většími korálky za myslím 70,- a pak v Litvínově opět naproti Prioru je další švadlenka tam mají rokajl, sem tam i nějaký komponent (korálky mají 18 ml a stojí 26-29,- a komponenty např nauš. háčky 8.-/pár takže jen v nouzi když mám něco rozdělaného, chybí naušnice a má už to jít k budoucímu majiteli) a poslední je švadlenka u České spořitelny v Litvínově, resp. naproti a kousek pod - rokajl, zkumavka, 19.- ale nic moc. To v té naproti Prioru v Ltv mají daleko větší výběr košík cca 40x60 cm *rofl1*. No a u spořky mají ještě nějaké plastové a jiné podivné korálky... ještě jsem tam tedy nenarazila na něco zajímavého a cena kolem 30,- za pytlíček s pár korálky :roll:

Korálki: červená trafika na konečné u DP, pak červená trafika mezi předposlední a poslední zastávkou tramvaje = DP a taky v "Rozkvětu" ta řada obchůdků nad Centrálem, asi v polovině... v Ltv trafika nad starou poštou.
Hellsinki
 
Příspěvky: 70
Registrován: úte 21. črc 2009 13:01:10
Bydliště: Most

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » sob 25. črc 2009 8:57:05

hellsinki děkuju moc za průvodce *thup* o švandlence naproti prioru vím, ale kdybych si tam měla nakoupit od jednoho rokajlu na jednu sadu vyšlo by to na balík peněz, a o prioru ani nemluvím ... Nejsem přímo z Mostu, takže do Litvínova bych to měla cca 40 km to co projedu mi zvedne cenu těch korálků tolik že se to absolutně nevyplatí, takže bůh žehnej internetu. :) Jinak doma už nadhazuju téma "výlet směr Praha, nebo Liberec" prostě někam kde mají pořádný korálkářský kamený krámek. Snad se jednou povede. *thumbs*
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Hellsinki » sob 25. črc 2009 9:14:11

Klára píše:hellsinki děkuju moc za průvodce *thup* o švandlence naproti prioru vím, ale kdybych si tam měla nakoupit od jednoho rokajlu na jednu sadu vyšlo by to na balík peněz, a o prioru ani nemluvím ... Nejsem přímo z Mostu, takže do Litvínova bych to měla cca 40 km to co projedu mi zvedne cenu těch korálků tolik že se to absolutně nevyplatí, takže bůh žehnej internetu. :) Jinak doma už nadhazuju téma "výlet směr Praha, nebo Liberec" prostě někam kde mají pořádný korálkářský kamený krámek. Snad se jednou povede. *thumbs*


tak já to taky do Ltv mám 25, do Mostu 35 km... :| rokajl se dá sehnat při troše snahy, ale přeci nebudu tvořit jen z rokajlu, takze jsem take odkazana na internet... tady na severu je to fakt hrozny... snad jen ve Varech neco je :roll: doma muzu nadhazovat co chci... mam to marny *rofl1* tak Ti budu aspon drzet palce *applause*
Hellsinki
 
Příspěvky: 70
Registrován: úte 21. črc 2009 13:01:10
Bydliště: Most

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod ponyjezdec:) » sob 01. srp 2009 9:10:51

no tak ale nakup uspěšny ne??:D
ponyjezdec:)
 
Příspěvky: 65
Registrován: ned 26. črc 2009 7:48:59

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » čtv 13. srp 2009 11:41:08

první nákup TOHO, cenově a množstevně je to frustrující ale zkusit sem to musela, výsledky mě obměkčili *thup*
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » pát 10. zář 2010 11:38:31

Nákupy za poslední 14 dní, stihla sem vyfotit rychleji než rozbalit a začít dělat... což je zázrak :D
vinutky z Mosteckých slavností... ze stánku, měli hezký výběr :)
vše cca za 180,-
Obrázek
3x pytlíček jazýčků 3x30,- koupeno u nás na Bečovské pouti ve stánku
Obrázek
Obrázek
komponenty z http://www.koralky-kreativ.cz
pytlíček 125 náuš.háčků za 60 a menších 100ks za 30,-
Obrázek
a mé nej nej nejoblíbenější koralky.cz a můj milovaný rokajl a na zkoušku stužky
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Moirain » ned 12. zář 2010 10:17:44

Odkud je ten poslední rokajl? Díky.
Moirain
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 17. čer 2009 12:29:41

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » ned 12. zář 2010 15:32:56

Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » stř 15. zář 2010 10:59:35

http://www.koralek-obchod.cz
rokajl,dřevěné kuličky, černé háčky do uší, lanko
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Mayim » stř 15. zář 2010 11:50:21

ty směsky rokajlu... *applause*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » pon 11. říj 2010 23:21:09

jestli si někdo všimnul nabídky v bazárku od Juji, kde se zbavovala své celkové zásoby, po příjemné domluvě a ochotě Zuzky jsme se domluvili a já si od ní vše koupila (až na ty zásobníky co má ještě v nabídce). Poslala mi tři do kterých skoro vše vešlo. Poslala opravdu vše co nafotila a jsou to opravdu krásné kousky, většina je z koralkycz.cz (což mě osobně přijde jedeš z těch dražších eshopů). Balík obsahoval neskutečnou várku komponentů stříbrné barvy, dále černé a měděné. Celé odpoledne jsem si to třídila a uklidila do mých dosavadních zásob. Fotky od Zuzky najdete v nabídce bazárku a tady pár mých z dneška
fotky jsou z mobilu
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod jitka- » čtv 14. říj 2010 8:43:49

Kláro, krásný nákup, koukám, že jsi to pořádně rozšoupla, oproti těm prvním nákupům :D Nabídku od Juji jsem taky zaregistrovala, jenže už jsem se jako začátečník stačila docela zazásobit. Je fajn, že Ti to udělalo radost a teď budeš mít spoustu možností s novými korálky. Ať se Ti daří!
jitka-
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob 17. dub 2010 21:08:05

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Kerolajna » čtv 14. říj 2010 11:39:22

Taková hora korálků, to musí být radost se tím prohrabovat.... :)
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » úte 19. říj 2010 20:55:20

malý nákup v Příbramy
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » čtv 03. úno 2011 11:19:31

tak doplnění od našeho sponzora koralky.cz
Obrázek
Obrázek
a koralek obchodu
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Trdluša » čtv 03. úno 2011 11:47:25

Zásoba více než slušná *thup* *thup* Já si potřebuji dokoupit organizéry a chtěla bych taky takové zásoby *rofl1* *rofl1*
„Voda je mokrá, nebe modrý a ženský mají tajnosti...”
Uživatelský avatar
Trdluša
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1153
Registrován: čtv 06. led 2011 17:15:14
Bydliště: Ostrava - Poruba
Úroveň: začátečník, prosím o kritiku, někdy totální břídil :-)

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Péťa » čtv 03. úno 2011 11:51:44

Paráda! Černorudé období? :) Ty červené TOHO mám nově také a jsou to nádherné odstíny.
Uživatelský avatar
Péťa
 
Příspěvky: 462
Registrován: stř 13. říj 2010 15:23:52
Bydliště: Praha 9 - Rajská zahrada
Úroveň: pokročilý začátečník, vítám konstruktivní kritiku

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod haany » čtv 03. úno 2011 14:41:55

Nadherny nakup, uz sa tesim na kopu nadhernych veci od teba *jump* *thup*
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » čtv 24. úno 2011 20:19:23

koralkycz.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: minimalisticky ale přeci taky nakupuji

Příspěvekod Klára » pát 04. bře 2011 19:38:50

koralek.net
bohužel ta zelenobílozlatá v rohu placka už přišla s rozbitým očkem, jsem to reklamovala jsem zvědavá na odezvu
Obrázek
smržovka, kroužky, kaloty a ohnovky
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Další

Zpět na Chlubící zóna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron