Nový Jičín

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Nový Jičín

Příspěvekod Iacek » stř 08. črc 2009 12:51:34

Ahoj holky, jsem ted mimořádně u rodičů v Novém Jičíně a chtěla bych tady utratit nějaké penízky za korálky...ale co si tak pamatuju, nakupovala jsem jen v galanterii pod podloubím.....jsou ještě nějaké jiné obchody, kde se dají korálky sehnat? Mám dneska narozeniny, tak že bych vytáhla z tatínka nějaké penízky :) Díky za rychlou odpověď :)
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín

Re: Nový Jičín

Příspěvekod regi.m » stř 08. črc 2009 12:56:23

Kdyby se ti chtělo, tak do Valašského Meziříčí je to z Nového Jičína kousek, a tam jsou hned obchody dva - pobočka Rooyi dole u benzinky a na náměstí Hobby Jana. Určitě by jsi nebyla zklamaná :D .
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Nový Jičín

Příspěvekod Iacek » stř 08. črc 2009 13:00:50

To vím, a i plánuju...ale tam musím sama...spíš mě zajímal ten Jičín..ale i tak moc díky!....
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín

Re: Nový Jičín

Příspěvekod regi.m » stř 08. črc 2009 13:02:32

Iacek píše:To vím, a i plánuju...ale tam musím sama...spíš mě zajímal ten Jičín..ale i tak moc díky!....


To naprosto chápu, já tam taky chodím sama, neb to je na dlouho *rofl1* . V Jičíně nevím.
Mě tedy v tom Valmezu více vyhovuje Hobby Jana na náměstí.
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Nový Jičín

Příspěvekod Iacek » stř 08. črc 2009 13:14:15

Chci se tam zajít podívat..vidím to na příští týden a i tady na fóru jsem viděal pozitivní ohlasy...škoda jen, že nemají webové stránky...ráda vidím předem, co tam mají a za kolik, abych byla připravená finančně :) I když, na to všechno, co bych chtěla, asi nebudu nikdy :)
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín

Re: Nový Jičín

Příspěvekod regi.m » stř 08. črc 2009 13:23:39

Tak se zkus zeptat, já u p.Jany nakupuji celkem často :D . Ramše (takové směsky všeho - mačkanice, ohňovky, různé tvary, barvy má tuším za 10g 8 Kč (tady na foru jsem četla, že někde v Čechách za stejné množství chtějí 20 kč :o ), směsi voskovek myslím že 10g za 7 Kč, pak takové ty věci v ceně za kus, záleží co, a jinak komponenty si myslím, že ceny jsou velmi příznivé, třeba 100 ks ketlovacích jehel běžné délky za 10 Kč.
Rooya má webovky a ty ceny co jsou v e-shopu jsou i tam.
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Nový Jičín

Příspěvekod Iacek » stř 08. črc 2009 16:57:49

No, tak to příští týden rozhodně razím :) Mám ráda směsi a hlavně voskovky....v těch směskách jsou i barvy, které se normálně koupit po kusech nedají....Díky moc za tip..třeba se tam potkáme :)
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín

Re: Nový Jičín

Příspěvekod regi.m » stř 08. črc 2009 17:50:00

http://cz.fotoalbum.eu/hobbyjana/a244361
Tady jsou fotky obchodu p.Jany, na fotce č.4 pod těmi rokajly na zdi jsou ty mísy, ve kterých má p.Jana ty ramše-směsky. To je můj ráj *rofl1* .
Přeji úspěšný lov, a hooodně času. Já se tam nechystám, neb jsem tam byla minulý týden :( ... a zas tak utrácet nemůžu *thup* .
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Nový Jičín

Příspěvekod Iacek » stř 08. črc 2009 19:16:05

Jé, děkuju moc. Jsi hodná. Podle těch fotek se už nemůžu dočkat, až tam budu :) Vážně to chce hodně času...a peněz :)
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín

Re: Nový Jičín

Příspěvekod regi.m » pát 10. črc 2009 7:18:55

Tak to je klasika, pobýt tam hoďku až dvě :D . Jsem zvědavá na dojmy :D .
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Nový Jičín

Příspěvekod Likra » pát 10. črc 2009 18:27:19

Mohu také jen doporučit, dobře se tam nakupuje, ceny příznivé (srovnatelné s prodejnou Rooya u benzínky). Jana je ochotná, ráda poradí. Ovšem nemohu tam chodit moc často, těm lákadlům se prostě nedá odolat. A pokud vím, běžně tam jezdí korálkářky ze Vsetína, Rožnova p. R. i Nového Jičína. Kromě korálků má i FIMO, barvy na hedvábí, materiál na košíky, ubrouskovou techniku, atd. atd. Webovky má teď nové, bohužel adresu nevím, chodím tam osobně.
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: Nový Jičín

Příspěvekod werocka » pát 10. črc 2009 21:00:47

Teda moc děkuji za náhodný tim. O Rooyi vím a chodím, ale o Janě jsem nevěděla a to jsem ve VM 20 let bydlela :oops: . Dívaůa jsem se na net a našla tuto webovku: http://www.hobbyjana.cz akorát tam toho moc není, ale otevírací hodiny (super, že mají v sobotu - jindy se tam nedostanu) a přesná adresa ano *thup*

Teď sice bydlím v Ostravě, ale znám jen Qítko, kde jsme byla jednou, ale zjistila jsem, že ve VM je levněji, tak chodím arději tam. Nic jiného v Ově neznám :-(
werocka
 
Příspěvky: 45
Registrován: pon 06. črc 2009 20:31:06
Bydliště: Ostrava
Úroveň: Začátečnice, samoučka :-) Vítám konstruktivní kritiku i rady jak se zlepšit :-)

Re: Nový Jičín

Příspěvekod Korina » sob 11. črc 2009 9:18:24

werocka píše:Teda moc děkuji za náhodný tim. O Rooyi vím a chodím, ale o Janě jsem nevěděla a to jsem ve VM 20 let bydlela :oops: . Dívaůa jsem se na net a našla tuto webovku: http://www.hobbyjana.cz akorát tam toho moc není, ale otevírací hodiny (super, že mají v sobotu - jindy se tam nedostanu) a přesná adresa ano *thup*

Teď sice bydlím v Ostravě, ale znám jen Qítko, kde jsme byla jednou, ale zjistila jsem, že ve VM je levněji, tak chodím arději tam. Nic jiného v Ově neznám :-(


Taky občas zajedu do Valmezu, v hobby Jana jsem ještě nebyla, ale až tam budu mít cestu, tak se tam stopro zastavím.
Jinak v Ově je nový korálkový obchůdek v Porubě, na Hlavní třídě, cestou od VŠB po levé straně kousílínek za Alšovým náměstím. Výběr opravdu velký, ceny vyšší než na netu, např. 50 gr rokajlu z Jablonexu za 30,-. Jinak na výběr z mixů voskovek a ohňovek apod. ...
Korina
 
Příspěvky: 81
Registrován: stř 10. čer 2009 17:06:02
Bydliště: Český Těšín, Havířov

Re: Nový Jičín

Příspěvekod valinka » ned 12. črc 2009 13:10:42

Iacek píše:Ahoj holky, jsem ted mimořádně u rodičů v Novém Jičíně a chtěla bych tady utratit nějaké penízky za korálky...ale co si tak pamatuju, nakupovala jsem jen v galanterii pod podloubím.....jsou ještě nějaké jiné obchody, kde se dají korálky sehnat? Mám dneska narozeniny, tak že bych vytáhla z tatínka nějaké penízky :) Díky za rychlou odpověď :)


něco málo se dá pořídit i v Optysu, ale ten se stěhuje a otevírá v nových prostorách až tuším 15.7. .... ve staré prodejně se snažili nabídku korálků a komponentů rozšiřovat, protože viděli, že je to momentálně hit a každý druhý se po nich ptá :)
valinka
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 11. črc 2009 9:56:26

Re: Nový Jičín

Příspěvekod Iacek » ned 12. črc 2009 21:41:02

valinka píše:
Iacek píše:Ahoj holky, jsem ted mimořádně u rodičů v Novém Jičíně a chtěla bych tady utratit nějaké penízky za korálky...ale co si tak pamatuju, nakupovala jsem jen v galanterii pod podloubím.....jsou ještě nějaké jiné obchody, kde se dají korálky sehnat? Mám dneska narozeniny, tak že bych vytáhla z tatínka nějaké penízky :) Díky za rychlou odpověď :)


něco málo se dá pořídit i v Optysu, ale ten se stěhuje a otevírá v nových prostorách až tuším 15.7. .... ve staré prodejně se snažili nabídku korálků a komponentů rozšiřovat, protože viděli, že je to momentálně hit a každý druhý se po nich ptá :)


A jo :) Ještě na gymplu jsem tam rokajl kupovala...díky za tip!
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín

Re: Nový Jičín

Příspěvekod regi.m » úte 21. črc 2009 12:32:47

Tak jak dopadly nákupy ve Valmezu? :D
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Nový Jičín

Příspěvekod Iacek » úte 21. črc 2009 12:46:41

Ahoj, chystala jsem se tam dneska, minulý týden jsem nakonec odjela do Čech za sestrama na dovču. Ale máme nemocného pejska a dneska to s ním vypadalo fakt špatně, tak jsem to musela odložit :( Ale udělala jsem si malou radost včera v Brně, viz syslící téma :) A snad se mi do VM podaří dojet zítra nebo co nejdřív...jinak paní Janě jsem volala, pro jistotu, jestli nemají nějak změněný prázdninový provoz a byla moc milá :)
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron