Náhodné myšlenky

Volný pokec na libovolné téma

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Terezka » pát 15. led 2010 11:38:18

Ála píše::lol: jo, pátek, to už zní líp...

a jednou jsem slyšela v rádiu takovou zajímavou myšlenku... a sice, že čtvrtek je už "takovej malej pátek"... *rofl1*

to říkáme v práci - čtvrtek to je malej pátek a pátek už je malá sobota *rofl1*
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod lenika » pát 15. led 2010 12:14:32

ale neděle snad není malý pondělí ;)

nevím jestli někdo posloucháte nebo poslouchali Černou horu, tam moderátoři nikdy nezapomněli připomenout co je za den v týdnu a jak daleko je to ještě do víkendu několikrát denně - to už je trochu na hlavu, jak kdyby se něco dělo jen o víkendu a zbytek týdne byl zbytečnej...
Uživatelský avatar
lenika
 
Příspěvky: 183
Registrován: stř 10. čer 2009 21:51:02
Bydliště: u Jihlavy

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Mirinda » čtv 11. úno 2010 10:05:40

gianelle píše:no, v případě zakázky považuju za složitou věc cokoliv, co se musí vyrábět dýl než pět minut *rofl1*


přesně!! *thup* :lol:
Uživatelský avatar
Mirinda
 
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 24. pro 2009 10:43:46
Bydliště: Zlínsko
Úroveň: pokročilý

Já chci jaro!!

Příspěvekod jaspinn » pát 12. bře 2010 14:14:03

Dnes jsem našla nádherný text:

Byl vyhlášen bojkot zimy! Když to ta příroda nezvládá, je nutné abychom se toho chopili my, lidé. Po krátkém zamyšlení nad efektivní realizací navrhuju následující:
Ti z vás, kteří mají "ptačí" příjmení, popř. jména (např. Špačková, Kavková, Vrabec, Jiříček a Jiřička...) vylezou na nejbližší strom a začnou šveholit, švitořit a štěbetat, a jelikož simulujeme jaro, tak se samozřejmě za účelem rozmnožování u toho musí tvářit vilně, dámy poodhalí výstřihy,pánové načechrají chocholy,je povoleno stavět hnízda...(přirozeně : **Vrána, Vránová, Havran, Havranová, Vraný a podobná havěť zavřou zobáky a odtáhnou na sever, třeba lyžovat, to je mi jedno);

Kolegové Suchý, Suchánek, Sušák, Vysušil a jim podobní poberou lopaty, smetáky, vysavače, hadry a fény a začnou odstraňovat sníh a vlhkost, pomůže jim např. Teplý, Teplá;

Ti z vás, kteří disponují příjmením typu - Louka, Fiala, či jmény typu Květa, Jiřina, a ojedinělí jedinci jako Petr Klíč apod. se výrazně oblečou na nalíčí a na místech již ošetřených pány Suchým a spol. zahrabou své bosé nohy po kotníky do země, vztyčí paže směrem k nebi a budou se nadále tvářit blaženě, hulení se povoluje...;

Ježek, Kuře, Zajíc, Králík - vylézt z brlohů, odblešit a rozmnožovat!!!

Ostatní, s nepoužitelnými jmény jako Nykodýmová, Joura, Šilhavá,...se lehce oblečou a za tance Volání jara, začnou zpívat píseň s jarní nebo letní tématikou (Léto - I.Bartošová, Léto je léto (sun of Jamaica)- Helena Vondráčková, atp.), choreografie je individuální, zakázány jsou pohyby připomínající sníh, sněžení, vánoční stromek, lyžování,let na lyžích,Ježíška, soba a podobné symboly zimy, počet opakování nejméně 5x denně;

Pánové a dámy - se jmény typu **Mrázek, Mrázková, Studený, Studená, Zima, Zíma, Zímová a jim podobné......ty je bohužel nutné obětovat...
PS. ....dámy a pánové "chladných" jmen prominou ... trocha legrace je v tomto studeném předjaří opravdu zapotřebí
PŘIVOLÁVÁÁÁÁÁÁÁM JAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
jaspinn
 
Příspěvky: 91
Registrován: úte 21. črc 2009 18:39:10
Bydliště: Ostrava
Úroveň: pokročilý začátečník - jak jenom to napsat jinak....něco umím, něco zkouším a pořád a pořád se učím

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » sob 13. bře 2010 22:16:45

Fire Mountain je čiré zlo a chřipka je svinstvo!
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » sob 13. bře 2010 22:28:46

gianelle píše:Fire Mountain je čiré zlo a chřipka je svinstvo!

Chřipka je jednoznačně svinstvo, ale, smím-li se zeptat, co Ti provedli na Firemountain?
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod jilinka » sob 13. bře 2010 22:30:43

gianelle píše:Fire Mountain je čiré zlo a chřipka je svinstvo!

přiznej se, co vyvádíš na FM? A jestli máš chřipku, tak ať zhynou všechny bacily nebo viry nebo co to je a odtáhnou i se zimou laskavě někam!
jilinka
 

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » sob 13. bře 2010 23:43:15

Inu FMG mě svádí k hříchu (nepokradeš) *rofl1* Od včerejška si jen tak ze srandy házím do košíku, no, a kdybych měla 400 dolarů a nevěděla co s nima, tak už vím :mrgreen:

Chřipajznu bohužel mám, ale ať si potvora jedna nemyslí, že u mě zůstane nějak moc dlouho :twisted:
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Terezka » ned 14. bře 2010 14:19:41

*jump* od prvního dubna táhnu opět fárat do dolů - jupííí já se táááák těším *jump*
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Lorelei » úte 16. bře 2010 14:37:49

Můj notebook vydrží bez napájení necelé dvě hodiny - ve škole nemáme snad ve všech učebnách, do kterých chodím žádné zásuvky (v těch ostatních samozřejmě jsou) - a navíc je tu děsná klemra na chodbách (kde jsou zásuvky) *BUM*
Uživatelský avatar
Lorelei
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 11. úno 2010 23:07:39

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » pon 12. dub 2010 14:35:52

och jaj, Gi byla ku příležitosti informatického plesu kupovat kosmetiku (potřebovala jsem korektor a oční stíny), tak jsem vlezla do nejbližší drogérie a nechala si ukázat co mají ... a dala jsem na slova prodavačky, která mi doporučilo zrovna tento odstín korektoru. Sákra, nevím jestli byla slepá nebo blbá, ale já teď vypadám jak kdybych padla ksichtem do vápna *rofl1* *rofl1* *rofl1*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » pon 12. dub 2010 16:24:59

gianelle píše:och jaj, Gi byla ku příležitosti informatického plesu kupovat kosmetiku (potřebovala jsem korektor a oční stíny), tak jsem vlezla do nejbližší drogérie a nechala si ukázat co mají ... a dala jsem na slova prodavačky, která mi doporučilo zrovna tento odstín korektoru. Sákra, nevím jestli byla slepá nebo blbá, ale já teď vypadám jak kdybych padla ksichtem do vápna *rofl1* *rofl1* *rofl1*

Korektory jsou na p :? d, když jseš tmavá, vypadá to jako vápno a když jseš bledá (jako já), tak je to zas moc tmavý. Já si vždycky pořádně umeju ksicht, nakrémuju hydratačním krémem a přes to dám jen tenkou vrstvičku transparentního pudru, ono to sice nedostatky nezamaskuje úplně, ale dost je to potlačí...
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » pon 12. dub 2010 16:34:23

Inu je to tak, ženská, která má v toaletní taštičce vrtačku asi není způsobilá k nakupování kosmetiky *rofl1* (nakonec jsem to vyřešila rychlým nákupem pudru o vhodné barvě .... bomba, jeden ples a mám zásoby kosmetiky až do důchodu *rofl1* )
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Lejana » stř 14. dub 2010 8:48:50

Z toho si Gi nic nedělej, je mi 33 a doteď mám v kosmetický taštičce jen řasenku a to jen proto, že jsem přírodní blond a řasy mám tak světlý, že když si je nenalíčím, tak vypadám, že žádný nemám, korektor (ani nevím k čemu to je) jsem nikdy nepoužívala a to samý platí o různých make-upech a pudrech. V mojí taštičce se nachází většinou kleště, štípačky, lepidla, nůžky, různý vrtáčky, taky jsem tam našla šmirgl a hodinářský šroubováky, jo a ta řasenka. Kolik vrstev čeho na sobě ženská musí mít, aby byla "in"?
Uživatelský avatar
Lejana
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 533
Registrován: čtv 11. čer 2009 9:48:48
Bydliště: Třebíč/ Kramolín/ Brno
Úroveň: pokročilá, ale pořád se mám co učit a učím.....

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Miau » čtv 15. dub 2010 11:59:49

Holky, take vas chapu. ja se musela zacit malovat co jsem nastoupila do nove prace. bohuzel jsem z chlapskeho kolektivu nastoupila do zenskeho, takze jsem byla mimon, kdyz jsem prisla do prace nenamalovana a jeste k tomu, kdyz jsem u sebe nemela malovatka, abych to mohla domalovat v praci.
vzala jsem teda jednu "poradkyni" a sly jsme nakupovat. mam doma milion veci za jeste vetsi spoustu penez, vcetne make-up o kterem dnes ani nevim jak to pouzivat. takze kazde rano naplacam nejak stiny a rasenku a jsem rada ze jsem. v praci uz se s tim holky spokojily, uz i ony pochopily, ze make-up na me asi nikdy neuvidi :D
Miau
Miau
 
Příspěvky: 125
Registrován: pát 19. čer 2009 8:50:24

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ála » pát 16. dub 2010 7:51:12

Chvilka poezie aneb něco pro angličtinářky. Připravuju se na pravidelný "kreativní víkend" u kámošky a tak jsem hledala ve starších B&B nějaký ten projekt (snad v každím B&B co mám, jich mám několik založených takovýma těma lepícíma papírkama jako že "nutno udělat" a nějak nestíhám :lol: ).
A toto jsem našla v B&B February 2008 - báseň - moc se mi to líbí, je to přesně o tom, co se stává každýmu korálkáři... ;)
Dávám to schválně do "Myšlenek" a ne třeba to "Vtípků", protože mi to přijde i jako celkem dobrá věc k zamyšlení... :)

Beader´s Lament
Jessie Errico Hobart, Seattle

I dropped a bead
That went under a chair
But when I looked
It wasn´t there
Ask any beader
Where a dropped bead goes
You won´t get an answer
Because no one knows
Then things get worse
To your dismay
Those darn beads
Show up one day
They jump and roll
And dash out of sight
Then come back to haunt us
On some rainy night
The question of where
They go when they fall
Will probably remain
A mystery to all
So let it go
When another you drop
The searching is over
The saga can stop.
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Terezka » sob 22. kvě 2010 19:13:25

:evil: nenávidím české dráhy - celý život chodím pěšky na vlak - hodinku - na takovou maličkou zastávečku v lese - a VŽDYCKY bez keců mi tam vlak staví - dneska jedu z práce - průvodčí koukne na lístek - hodí razítko a naprosto v klidu mi tam NEZASTAVÍ!!!!!!!!!!!!!!! no kdo to kdy viděl - zítra budu řádit jak tajfun jenom co se v devět ráno objevím na nádraží
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Mayim » čtv 27. kvě 2010 21:09:36

nesnáším svoje migrény, které jsou schopné mě vyřadit z provozu na celý den (jako dneska); do čtyř odpoledne jsem ještě z nouze fungovala, pak už ne... A odpovídejte na pozvánku na pohovor *rofl1*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Anča:-) » pát 28. kvě 2010 12:28:19

a co dělají holuby na jaře?
ví Bůh né výbuch vy popletové popletení ustrašení
http://www.fler.cz/anicka8
https://www.facebook.com/pages/Anbeads/233832643404954
Obrázek
Uživatelský avatar
Anča:-)
 
Příspěvky: 340
Registrován: úte 01. zář 2009 10:28:41
Bydliště: Ledčice
Úroveň: mírně pokročilý, uvítám rady a tipy, stále zápasím s foťákem :-D A omlouvám se za gramatické chyby

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » úte 08. čer 2010 22:17:47

jsem si dneska konečně koupila triko s tučňákem *rofl1*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » stř 09. čer 2010 10:45:09

gianelle píše:jsem si dneska konečně koupila triko s tučňákem *rofl1*

fandíš linuxu?
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 09. čer 2010 11:04:45

Sigel píše:
gianelle píše:jsem si dneska konečně koupila triko s tučňákem *rofl1*

fandíš linuxu?

jistě ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Petulienka » sob 19. čer 2010 21:09:38

Ahoj holky,
ráda bych Vás poprosila o pomoc. Na teto adrese http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGhjX2l3QTlqSThGWFZLbGZuSnRrVUE6MQ má moje sestra dotazník, který potřebuje vyplnit ke studijním účelům. Je to tak na minutku až dvě, tak jestli ji je můžete věnovat moc děkuji. *jump*
Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti, nemá-li řešení starosti Ti nepomohou.
Petulienka
 
Příspěvky: 73
Registrován: sob 30. led 2010 12:18:32
Bydliště: Ostrava
Úroveň: Věčný začátečník, kritiku vítám :)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ála » stř 23. čer 2010 7:34:59

Tak vám řeknu, ten FB není zas tak úplně k ničemu...
Včera jsme se přes něj "znovunašly" s jednou mojí kamarádkou z Rakouska, se kterou jsme si před lety psaly "normální" poštou... mám fakt radost!!!! *jump* *jump* *jump*

Jen teď teda zas musím kapku oprášit tu němčinu.... :roll:
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » sob 17. črc 2010 23:57:28

Nesnáším komáry. Zvlášť když se mi ty mrchy škaredé promenádujou po obrazovce notebooku a nechtěj se nechat zamáčknout!
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Dragita » ned 18. črc 2010 18:03:47

gianelle píše:och jaj, Gi byla ku příležitosti informatického plesu kupovat kosmetiku (potřebovala jsem korektor a oční stíny), tak jsem vlezla do nejbližší drogérie a nechala si ukázat co mají ... a dala jsem na slova prodavačky, která mi doporučilo zrovna tento odstín korektoru. Sákra, nevím jestli byla slepá nebo blbá, ale já teď vypadám jak kdybych padla ksichtem do vápna *rofl1* *rofl1* *rofl1*


Gi v drogerii je to naprd, nejlepší je si nechat poradit od někoho kdo se v tom vyzná, třeba od kosmetické poradkyně, narozdíl od kosmetiček je to zdarma :D klidně poradím ;)
Uživatelský avatar
Dragita
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 513
Registrován: stř 03. bře 2010 23:15:26
Bydliště: Brno
Úroveň: v některých věcech bych řekkla pokročilá a určitých technikách ještě začátečník:)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Mayim » stř 21. črc 2010 15:29:38

chtěla jsem dát do tématu "jak vypadáte?" další aktualizační fotku, jenže ještě během tanečního soustředění mi chcípnul foťák a navíc vypadám pořád stejně *rofl1*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod renda » stř 22. zář 2010 20:57:21

Gratuluji tomuto fóru a nám všem k tisícímu členovi a taky tomu členovi Magdikovi, a přeji hodně krásných výrobků a příjemné tvoření
;)
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Terezka » sob 25. zář 2010 19:09:16

já tomu fakt nerozumim
co pamatuju mám v počítači složku s názvem Vyšívání (název jasně napovídá, že v ní schovávám obrázky týkající se vyšívání :D )
a včera se všechen obsah začal zobrazovat bez názvů
po dlouhé dloubání a hloubání jsem zjistila že se to děje pouze tehdy když se složka jmenuje Vyšívání
tak moc nevim jestli se tomu smát nebo spíš brečet *rofl1*
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod desejka » pát 08. říj 2010 13:38:28

Proč si moje drahé kolegyně myslím, že jsem bláznivá, když mám radost z mega objednávky TOHO, na kterou jsem čekala týden? :?
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!
Uživatelský avatar
desejka
 
Příspěvky: 259
Registrován: úte 09. čer 2009 15:00:02
Bydliště: Brno, občas Postřelmov...

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron