Náhodné myšlenky

Volný pokec na libovolné téma

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » sob 04. črc 2009 21:54:26

Díky za objasnění ... já teda v momentě kdy se mě prodavačka zeptá, jestli nemám nějaké přání, obvykle poděkuju, řeknu že ne a urychleně vypadnout z obchodu, neboť první co mě napadne je, že se v tom obchodě už chovám moc "podezřele" a něčím nevhodným jsem na sebe upoutala pozornost ... jo, je to moje chyba, protože jsem strašně vztahovačná, ale když už teďka vím že vám za to můžou strhávat z výplaty, už to dělat nebudu *sun*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod kajmii » sob 04. črc 2009 22:49:03

Vřelé díky, kéž by byli všichni jako ty *flow*
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod smilegirl » ned 05. črc 2009 9:48:04

Mně tohle vadí jen tehdy, když ta prodavačka se u toho dotazování tváří děsně nabubřele a naštvaně... jako že ji obtěžuju tím, že jsem do toho obchodu vlezla... Jinak z vlastní praxe vím, že tohle se prostě dělat musí, spoustá zákazníků přímo čeká na to, až se jich ta prodavačka zeptá, co sháněj nebo jestli jim nemůže poradit...

Vždycky jsem nesnášela, když jsem se někde musela na něco ptám (v restauraci na záchody, nebo poprosit o ubrousek, v hotelu o toaletní papír apod., prostě takový ty osobnější věci) a od té doby, co jsem dělala recepční v hotelu na to mám úplně jinej pohled.... protože vím, že z pohledu té obsluhy mi to bylo úplně fuk, nic jsem si o tom člověku nemyslela a bylo mi jedno co chce... a pokud mi to hotel umožňoval, vždy jsem zákazníkovi vyšla vstříc...

Shrnu to - jakmile si člověk vyzkouší více životních/pracovních rolí, má na ty ostatní pak úplně jinej pohled *rofl1*
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod smilegirl » ned 05. črc 2009 9:50:32

Moje oblíbený video:


Btw: nemělo by tohle téma být spíše v sekci pokec?
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » ned 05. črc 2009 10:12:59

Asi mělo ... původně jsem to zamýšlela jako téma na "korálkovací" náhodné myšlenky - na nějaké dotazy, nápady ... co nemá cenu umísťovat do zvláštního tématu. Asi to přesunu a tady udělám nové ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod makika99 » pon 06. črc 2009 8:35:54

kajmii píše:
Meg píše:
makika99 píše:Nesnáším vtíravý prodavačky, který se mi mermomocí snaží něco prodat! Chodí mi za zadkem a blbě se ptají "můžu Vám nějak pomoci?"
A hnusný pošasí!

Já nesnášim, když jsem v obchodě sama a prodavačky mě pronásledujou mezi regálama :roll: Abych jim tam náhodou něco nešlohla nebo nevim :lol:


Haha a já nesnášim jak ty prodavačky, tak ty zákaznice. Ono je to tak, že se tě prodavačka MUSÍ zeptat, jestli něco nechceš. Třeba nám za to hrozí strhávají z platu. A věř mi, že není nic víc zničujícího, než muset denně pozdravit stovku lidí, aby ti zbylo něco z vejplaty, když odměny z prodeje žádný, páč není prodej....Tak 60% ani neodpoví na pozdrav, si pak člověk připadá jak neschopnej blbec.....takže nesnášim zákazníky, co jsou hrubý jen proto, že jim nabídnu pomoc při nákupu......

Nojo, ale oni se mne zeptají třeba 3x při jednom nákupu, příjde mi to blbé, když za mnou furt chodí jako kdybych kradla...... :evil:
makika99
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 12. čer 2009 5:48:43

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod vejujo » pon 06. črc 2009 20:43:00

Nesnáším lidi, kteří se snaží dělat ze mě idiota a rýmu, kterou mám z toho hnusnýho počasí :evil:
"Humor je boj s lidskou blbostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat." Jan Werich
http://www.vejujokoralky.webgarden.cz/
Uživatelský avatar
vejujo
 
Příspěvky: 234
Registrován: stř 10. čer 2009 15:04:31
Bydliště: Olomouc

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Lejana » stř 08. črc 2009 13:05:15

Začínám nesnášet sluníčko, protože se u mě objevila (nechápu jak se to stalo) alergie na slunce :( , takže jakýkoli můj pobyt na slunci s nějakou odhalenou částí těla pro mě znamená následná muka v podobě nepříjemné svědící vyrážky, a to jsem začala jezdit po jarmarcích, ach jo. Ať žije Zyrtec a opalovací krém s faktorem 50!
A taky mi začínají vadit oční optiky, mám pocit, že být slepý je čím dál dražší, pomalu aby si člověk vzal na nové brýle úvěr!
Uživatelský avatar
Lejana
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 533
Registrován: čtv 11. čer 2009 9:48:48
Bydliště: Třebíč/ Kramolín/ Brno
Úroveň: pokročilá, ale pořád se mám co učit a učím.....

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod mariquita » stř 08. črc 2009 13:11:35

Lejana píše:Začínám nesnášet sluníčko, protože se u mě objevila (nechápu jak se to stalo) alergie na slunce :( , takže jakýkoli můj pobyt na slunci s nějakou odhalenou částí těla pro mě znamená následná muka v podobě nepříjemné svědící vyrážky, a to jsem začala jezdit po jarmarcích, ach jo. Ať žije Zyrtec a opalovací krém s faktorem 50!
A taky mi začínají vadit oční optiky, mám pocit, že být slepý je čím dál dražší, pomalu aby si člověk vzal na nové brýle úvěr!

to ti rozumím, před několika lety se mě u moře taky objevila, nikdy předtím jsem ji neměla...No, já se obecně hodně špatně opaluju, ale aspon nebudu mít rakovinu kůže ;-)
Only dead fish go with the current!
Uživatelský avatar
mariquita
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 940
Registrován: úte 09. čer 2009 15:25:40
Bydliště: Praha 3

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Monna » stř 08. črc 2009 13:14:11

Lejana píše:Začínám nesnášet sluníčko, protože se u mě objevila (nechápu jak se to stalo) alergie na slunce :( , takže jakýkoli můj pobyt na slunci s nějakou odhalenou částí těla pro mě znamená následná muka v podobě nepříjemné svědící vyrážky, a to jsem začala jezdit po jarmarcích, ach jo. Ať žije Zyrtec a opalovací krém s faktorem 50!
A taky mi začínají vadit oční optiky, mám pocit, že být slepý je čím dál dražší, pomalu aby si člověk vzal na nové brýle úvěr!


pořádné brýle jsou děsně drahé! ale já mám spíš problém s tím, že mi nikdy úplně nesedí, pak se musí upravovat (nosím plasty), aby z toho nebolela hlava, v optice to povolí, utáhnout, ale pořád je to špatně, když už tam člověk chodí pořád, je to děsně trapný :(
Uživatelský avatar
Monna
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 730
Registrován: čtv 11. čer 2009 11:03:25
Bydliště: Klecany

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Iacek » stř 08. črc 2009 13:17:26

Kamilka píše:*thup* (fajn téma)
Já nemám ráda, když se nějaká zakázka líbí a pak to stejné musím dělat 10x.

To já zase nesnáším, když už jdu se zákaznicí i vybrat materiál a i se domluvíme na tom, jak to uděláme a ona mi pak řekne, že si to představovala ale jinak a že neví, jestli to tak chce :-D
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Lejana » stř 08. črc 2009 13:56:32

to ti rozumím, před několika lety se mě u moře taky objevila, nikdy předtím jsem ji neměla...No, já se obecně hodně špatně opaluju, ale aspon nebudu mít rakovinu kůže ;-)


To já taky, na sluníčko celkově jsem nikdy moc nelezla, protože se špatně opaluju, doma mi říkají "ředitelka vápenek", jak jsem celoročně bílá, ale jak říkáš nehrozí nám rakovina kůže. ;)

pořádné brýle jsou děsně drahé! ale já mám spíš problém s tím, že mi nikdy úplně nesedí, pak se musí upravovat (nosím plasty), aby z toho nebolela hlava, v optice to povolí, utáhnout, ale pořád je to špatně, když už tam člověk chodí pořád, je to děsně trapný :(


Poslední brýle mě stály 8500,- a to jsem slevila ze skel, původní cena měla být asi 12 000,-, když mi tu cenu spočetli, málem jsem omdlela a tak jsem začala škrtat, co tak nutně mít nemusím a i u té konečné ceny jsem byla dost na pochybách, jestli to není zbytečně drahé. Taky mám celkem problémy s úpravama, někdy si připadám jako blbec, že mi nic nesedí akorát.
Uživatelský avatar
Lejana
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 533
Registrován: čtv 11. čer 2009 9:48:48
Bydliště: Třebíč/ Kramolín/ Brno
Úroveň: pokročilá, ale pořád se mám co učit a učím.....

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 08. črc 2009 18:50:50

Jó, holky, tak to já jednou, dvakrát vlezu na sluníčko a jsem zhruba stejně tmavá jak moje romská kamarádka *rofl1* a na zahraničních zájezdech na jih Evropy mi doprovod vždycky říkal že "barevně splývám s místní populací" :mrgreen:
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Enkeli26 » stř 08. črc 2009 19:59:42

gianelle píše:Jó, holky, tak to já jednou, dvakrát vlezu na sluníčko a jsem zhruba stejně tmavá jak moje romská kamarádka *rofl1* a na zahraničních zájezdech na jih Evropy mi doprovod vždycky říkal že "barevně splývám s místní populací" :mrgreen:

Mám to stejně :mrgreen: ... Nicméně já sem z jihu Evropy, tak se to tak nějak dalo čekat :lol:
I pád na držku je pohyb dopředu...
Uživatelský avatar
Enkeli26
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 28. čer 2009 12:07:45
Bydliště: Jablonec nad Nisou :o)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod TRZ04 » stř 08. črc 2009 22:19:37

Miluju optiky! Je to sice poněkud drahá záležitost, ale to štěstí, když se probírám těmi nepřebernými typy, barvami...Baví mě střídat si brýle podle oblečení a nálady. Boty a brýle jsou nejlepší nákupy...škoda, že se to nenakupuje aspoň jednou do měsíce... :D
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod werocka » pát 10. črc 2009 21:17:36

navona píše:Neznášam svoju prácu - pracujem v call centre a keď náhodom telefonujem s nejakým dôchodcom, je to o život!
A neznášam toto počasie... letné dažde síce milujem, ale nie vtedy, ked idem po ulici s 20-kilovým kufrom, prípadne zrovna vtedy, keď chcem ísť na brusle! :-/



Já taky pracuju na Call centru. Svou práci mám kupodivu ještě ráda (teprve rok a čtvrt), ale opravdu NESNÁŠÍM šťouraly, hloupé inženýry, nechápavé účetní a zcela nemožné dúchodce, kteří se do telefonu představí: " tady starobní důchodce z Kotěhůlek, mám důchod 9.000,- (co bych za takový plat dala, když jsem měla první práci) a vy jste mi zase poslali nedoplatek. Já ani netopím, jde mi pára od pusy zimou a zase platím!" ... No moje nervy!!

Jinak mně opravdu vytáčí má drahá půle, která si ani po 3 letech soužití (a mého věčného lamentování) není schopná převracet ponožky. Potom našeho psa, který dělá neustále naschvály a zkouší mou trpělivost.
werocka
 
Příspěvky: 45
Registrován: pon 06. črc 2009 20:31:06
Bydliště: Ostrava
Úroveň: Začátečnice, samoučka :-) Vítám konstruktivní kritiku i rady jak se zlepšit :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Mayim » sob 11. črc 2009 20:09:22

zlatovláska píše:
Lejana píše:Začínám nesnášet sluníčko, protože se u mě objevila (nechápu jak se to stalo) alergie na slunce :( , takže jakýkoli můj pobyt na slunci s nějakou odhalenou částí těla pro mě znamená následná muka v podobě nepříjemné svědící vyrážky, a to jsem začala jezdit po jarmarcích, ach jo. Ať žije Zyrtec a opalovací krém s faktorem 50!
A taky mi začínají vadit oční optiky, mám pocit, že být slepý je čím dál dražší, pomalu aby si člověk vzal na nové brýle úvěr!


pořádné brýle jsou děsně drahé! ale já mám spíš problém s tím, že mi nikdy úplně nesedí, pak se musí upravovat (nosím plasty), aby z toho nebolela hlava, v optice to povolí, utáhnout, ale pořád je to špatně, když už tam člověk chodí pořád, je to děsně trapný :(


Teď jsem byla po roce u oční, protože mě vyděsilo, že asi po deseti měsících zase musím zaostřovat a pořádně nevidím. Tak mě čeká předělávání původních brýlí. Nesnáším svoje dioptrie... *uraz*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod barunka00 » stř 15. črc 2009 9:19:28

Holky já mam ted takovou radost, musim vám to prostě říct...vzali mě na odvolání na farmacii do Hradce...měla sem to jen o tři body(uplně je vidim před sebou ty tři otázky :D ) ...sice nevim jak to tam udělam s kolejí, páč už sem si zažádala do Prahy a další už mě to nenechá udělat ale stejně mam strašnou radost!! ...ještě šťastnější bych byla, kdyby mě vzali do Brna (tam sem to měla o pět) ale to už bych chtěla moc
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod t.tel » stř 15. črc 2009 10:37:52

barunka00 píše:Holky já mam ted takovou radost, musim vám to prostě říct...vzali mě na odvolání na farmacii do Hradce...měla sem to jen o tři body(uplně je vidim před sebou ty tři otázky :D ) ...sice nevim jak to tam udělam s kolejí, páč už sem si zažádala do Prahy a další už mě to nenechá udělat ale stejně mam strašnou radost!! ...ještě šťastnější bych byla, kdyby mě vzali do Brna (tam sem to měla o pět) ale to už bych chtěla moc


Požádáš si v druhém kole ,,Od 14. srpna 2009 - žádá se přímo na ubytovacích kancelářích příslušných kolejí - studenti UK, jiných VŠ, VOŠ."

Jinak gratuluju :-).
Produkty Microsoftu jako jako arogantní gentlemani: myslí si, že ví mnohem lépe než my, co právě potřebujeme, a poskytnou nám to bez předchozího varování.
Uživatelský avatar
t.tel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 10. čer 2009 8:55:26
Bydliště: Hradec Králové, přechodně Praha-Trója

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod barunka00 » stř 15. črc 2009 10:45:54

t.tel píše:
barunka00 píše:Holky já mam ted takovou radost, musim vám to prostě říct...vzali mě na odvolání na farmacii do Hradce...měla sem to jen o tři body(uplně je vidim před sebou ty tři otázky :D ) ...sice nevim jak to tam udělam s kolejí, páč už sem si zažádala do Prahy a další už mě to nenechá udělat ale stejně mam strašnou radost!! ...ještě šťastnější bych byla, kdyby mě vzali do Brna (tam sem to měla o pět) ale to už bych chtěla moc


Požádáš si v druhém kole ,,Od 14. srpna 2009 - žádá se přímo na ubytovacích kancelářích příslušných kolejí - studenti UK, jiných VŠ, VOŠ."

Jinak gratuluju :-).


jeee díky moc :-*...jak to víš?, koukam že máš ve městech napsanej Hradec
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod t.tel » stř 15. črc 2009 11:16:20

barunka00 píše:jeee díky moc :-*...jak to víš?, koukam že máš ve městech napsanej Hradec


Není zač.

Sice bydlím v Hradci, ale o koleje na Karlovku jsem už taky někdy žádala v druhém kole, akorát do Prahy. A to máš pak jedno, Karlovka jako Karlovka. V tom druhém kole se rozdělují zbylá místa -- nějaké rezervy, pak místa po lidech, co zapomenou zaplatit zálohu nebo se na ni vykašlou úplně. Platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele, tak doporučuju tam být hned první den ještě před otvíračkou. Sice se na stránkách tvrdí, že stačí poslat mail, ale ten se bere jako později příchozí, než ti, co tam přišli osobně, tudíž je úplně na h... Teď mám ubytko na celý rok včetně prázdnin, tak mi dají kolej vždycky hnedka, ale když jsem posledně žádala v druhém kole, čekalo nás spousta před vrátnicí už od osmi večer předchozí den, měli jsme napsaný pořadí na papíře, a ráno hodinu před otvíračkou jsme se seřadili do řady, kdo přišel až ráno, něměl šanci. Ale to bylo na Tróju a to je hoodne oblíbená kolej :-D.

Mimochodem počítej s tím, že až ti přijde případné vyrozumění mailem, že jsi kolej dostala, tak máš POUHÝ TÝDEN na zaplacení zálohy, jinak ti tu kolej zase rychle seberou a napíšou dalšímu žadateli, tak nedoporučuju příliš dlouhé cestování.

Tak už mě další info nenapadají, ale klidně se ptej :-).
Produkty Microsoftu jako jako arogantní gentlemani: myslí si, že ví mnohem lépe než my, co právě potřebujeme, a poskytnou nám to bez předchozího varování.
Uživatelský avatar
t.tel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 10. čer 2009 8:55:26
Bydliště: Hradec Králové, přechodně Praha-Trója

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod barunka00 » stř 15. črc 2009 11:24:58

t.tel píše:
barunka00 píše:jeee díky moc :-*...jak to víš?, koukam že máš ve městech napsanej Hradec


Není zač.

Sice bydlím v Hradci, ale o koleje na Karlovku jsem už taky někdy žádala v druhém kole, akorát do Prahy. A to máš pak jedno, Karlovka jako Karlovka. V tom druhém kole se rozdělují zbylá místa -- nějaké rezervy, pak místa po lidech, co zapomenou zaplatit zálohu nebo se na ni vykašlou úplně. Platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele, tak doporučuju tam být hned první den ještě před otvíračkou. Sice se na stránkách tvrdí, že stačí poslat mail, ale ten se bere jako později příchozí, než ti, co tam přišli osobně, tudíž je úplně na h... Teď mám ubytko na celý rok včetně prázdnin, tak mi dají kolej vždycky hnedka, ale když jsem posledně žádala v druhém kole, čekalo nás spousta před vrátnicí už od osmi večer předchozí den, měli jsme napsaný pořadí na papíře, a ráno hodinu před otvíračkou jsme se seřadili do řady, kdo přišel až ráno, něměl šanci. Ale to bylo na Tróju a to je hoodne oblíbená kolej :-D.

Mimochodem počítej s tím, že až ti přijde případné vyrozumění mailem, že jsi kolej dostala, tak máš POUHÝ TÝDEN na zaplacení zálohy, jinak ti tu kolej zase rychle seberou a napíšou dalšímu žadateli, tak nedoporučuju příliš dlouhé cestování.

Tak už mě další info nenapadají, ale klidně se ptej :-).


no tyyyyjo já to mam do Hradce dvě a půl hodiny autem :-D...no já požádáno mam akorát o Pražskou kolej, tak kdyby to šlo jen nák přendat :-D...no snad to nák pude, dyžtak budu dojíždět z Prahy :-D ...ještě se na to pořádně kouknu, zkusim jim napsat a uvidim, v nejhoršim budu shánět byt...ale fakt moc díky, kdybych se v tom pořád neorientovala, ozvu se :D
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Balley » čtv 16. črc 2009 21:00:50

Objednávala jsem poprvé z obchodu koralky4you...bylo to minulé pondělí a ještě dneska to tady nemám - každý den čekám u dveří s peněženkou a těším se na korálky a každý den prd :cry:
Balley
 
Příspěvky: 134
Registrován: úte 16. čer 2009 22:58:53
Bydliště: Vír

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod verulina » pát 17. črc 2009 5:28:50

Balley píše:Objednávala jsem poprvé z obchodu koralky4you...bylo to minulé pondělí a ještě dneska to tady nemám - každý den čekám u dveří s peněženkou a těším se na korálky a každý den prd :cry:

Nezoufej, určo to přijde, paní JIřina tam měla napsáno, že se omlouvá, že je dodací doba delší, že jak tam měla nějakou slevu (asi 40 %), že toho měla moc. Ale dívám se, že už to tam není. Mě ten balíček většinou přijde za týden od objednání. tak jestli ti to nepřijde dnes, tak určitě v pondělí. Nebo jí prostě zavolej a aspoň budeš hned vědět na čem jsi.
verulina
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř 10. čer 2009 17:19:52
Bydliště: Rohatec

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Mayim » pát 17. črc 2009 9:21:57

verulina píše:
Balley píše:Objednávala jsem poprvé z obchodu koralky4you...bylo to minulé pondělí a ještě dneska to tady nemám - každý den čekám u dveří s peněženkou a těším se na korálky a každý den prd :cry:

Nezoufej, určo to přijde, paní JIřina tam měla napsáno, že se omlouvá, že je dodací doba delší, že jak tam měla nějakou slevu (asi 40 %), že toho měla moc. Ale dívám se, že už to tam není. Mě ten balíček většinou přijde za týden od objednání. tak jestli ti to nepřijde dnes, tak určitě v pondělí. Nebo jí prostě zavolej a aspoň budeš hned vědět na čem jsi.


Taky pamatuju, když poprvé rozjela slevu 50% na všechno, naobjednávala jsem si věci, které na mě jsou jinak dost drahé (cloisonné a podobně) - a čekala jsem na to asi 14 dní, možná i víc. Taky se tam psalo, že vzhledem ke slevám to asi půjde trochu pomaleji.
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Balley » sob 18. črc 2009 16:49:32

Včera mi přišel mail, že se to teprve poslalo - ale aspoň už vím, že je to na cestě (v úterý odlítám do Anglie, tak snad to do té doby přijde) :mrgreen:
Balley
 
Příspěvky: 134
Registrován: úte 16. čer 2009 22:58:53
Bydliště: Vír

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » sob 18. črc 2009 19:07:36

Teda nevím kolik z vás se tu vyzná v autech, ale ... jak je možné, že odborníci v autoservisu dokážou nasadit brzdovou destičku NAOPAK a nevšimnout si toho ...
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Bouřka » ned 19. črc 2009 9:29:58

gianelle píše:Teda nevím kolik z vás se tu vyzná v autech, ale ... jak je možné, že odborníci v autoservisu dokážou nasadit brzdovou destičku NAOPAK a nevšimnout si toho ...


No mně zas "odbornící" v pneuservisu nasadili gumy, co na mém autě vůbec nemají co dělat...asi to budou spíš "odpornící" :twisted:
Uživatelský avatar
Bouřka
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 09. čer 2009 19:47:41

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Laren » ned 19. črc 2009 13:59:26

zlatovláska píše:
Lejana píše:Začínám nesnášet sluníčko, protože se u mě objevila (nechápu jak se to stalo) alergie na slunce :( , takže jakýkoli můj pobyt na slunci s nějakou odhalenou částí těla pro mě znamená následná muka v podobě nepříjemné svědící vyrážky, a to jsem začala jezdit po jarmarcích, ach jo. Ať žije Zyrtec a opalovací krém s faktorem 50!
A taky mi začínají vadit oční optiky, mám pocit, že být slepý je čím dál dražší, pomalu aby si člověk vzal na nové brýle úvěr!


pořádné brýle jsou děsně drahé! ale já mám spíš problém s tím, že mi nikdy úplně nesedí, pak se musí upravovat (nosím plasty), aby z toho nebolela hlava, v optice to povolí, utáhnout, ale pořád je to špatně, když už tam člověk chodí pořád, je to děsně trapný :(


JJ ty brýle, to mi povídejte. Na jaře si kamarádka chtěla nechat vyměnit skla v Plzni, když jí za obyčejné plasty naúčtovali 1400 Kč tak prohlásila, že si to raději nechá udělat v Horažďovicích.
Já zase vždycky když jdu k oční, tak si předem představím zoufalou mamku, ta je totiž celá nešťasná z mé oční vady. Jsem krátkozraká a ještě k tomu mám velmi silný astigmatizmus = zakřivení rohovky. Až mi skončí růst oka, čeká laser, kdybych totiž nešla na operace ve 30 bych musela mít brýle na blízko i na dálku. Šílená představa :(
Lepší blázen s nápadama, než blbec bez fantazie
Býti debilem je těžké, konkurence je vysoká!
K čemu je mi, že zítra bude líp, když pokaždé když se ráno probudím je dnes?
Laren
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 16. črc 2009 8:20:01

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Laren » ned 19. črc 2009 14:07:27

gianelle píše:Teda nevím kolik z vás se tu vyzná v autech, ale ... jak je možné, že odborníci v autoservisu dokážou nasadit brzdovou destičku NAOPAK a nevšimnout si toho ...


*rofl1* To mě ani nepřekvapuje, prostě Čechy
Lepší blázen s nápadama, než blbec bez fantazie
Býti debilem je těžké, konkurence je vysoká!
K čemu je mi, že zítra bude líp, když pokaždé když se ráno probudím je dnes?
Laren
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 16. črc 2009 8:20:01

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků