Korálky v Mladé Boleslavi

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Hroška » čtv 30. črc 2009 18:56:40

ahojda, netušíte prosím někdo něco o možnosti nákupu korálků v MB? chystám se tam v půlce srpna tak bych to ráda omrkla.. Předem všem děkuji za jakýkoli nápad :)
Uživatelský avatar
Hroška
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte 30. čer 2009 17:45:13
Bydliště: Praha/Albr. n. Orl. (u HK)

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Mayim » pát 31. črc 2009 17:39:59

Pěkně zásobená galanterie - hlavně rokajl - je na Starém městě kousek od hradu, ulice Pražská brána. Jinak nevím, je možné, že nějaké galanterie jsou i mimo samotné centrum, ale to by chtělo pohledat...
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Hroška » pát 31. črc 2009 18:29:20

Mayim píše:Pěkně zásobená galanterie - hlavně rokajl - je na Starém městě kousek od hradu, ulice Pražská brána. Jinak nevím, je možné, že nějaké galanterie jsou i mimo samotné centrum, ale to by chtělo pohledat...


děkuji zkusím ukecat "průvodce" aby mě tam vzal :)
Uživatelský avatar
Hroška
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte 30. čer 2009 17:45:13
Bydliště: Praha/Albr. n. Orl. (u HK)

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Bajkiii » pát 31. črc 2009 22:17:08

Ahojky, galanterií je v MB samozřejmě více, ale na korálky bych řekla klasicky chudé, pár košíčků, nic moc kvalita a celkem drahé...Pokud bys to chtěla obejít, třeba něco ulovíš, já tam moc nechodím, tak napiš, napíšu, kde jsou další ;)
Uživatelský avatar
Bajkiii
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 31. črc 2009 22:12:55
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Hroška » sob 01. srp 2009 8:10:19

Bajkiii píše:Ahojky, galanterií je v MB samozřejmě více, ale na korálky bych řekla klasicky chudé, pár košíčků, nic moc kvalita a celkem drahé...Pokud bys to chtěla obejít, třeba něco ulovíš, já tam moc nechodím, tak napiš, napíšu, kde jsou další ;)


jj díky :) myslím že všecky obcházet nebudu.. někdo by mě asi zabil :D omrknu tu jednu aspoň abych z té návštěvy též něco měla :)
Uživatelský avatar
Hroška
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte 30. čer 2009 17:45:13
Bydliště: Praha/Albr. n. Orl. (u HK)

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Skřítka » čtv 11. úno 2010 17:35:27

Ahoj,

taky sem se sem přistěhovala a scháním takový obchůdek nebo dílny - zatím neúspěšně..Slyšela jsem něco o Lenince, že je tam bižuterie, ale nevím jak matroš?

,,Vše, c
o si dokážete představit je skutečné. ´´ Pablo Picasso
Uživatelský avatar
Skřítka
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 11. úno 2010 12:50:26

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod caladium » pát 12. úno 2010 9:06:53

Ahoj,
já v MB bydlím už 30 let. A pořádný obchod z korálky jsem nenašla. Je pravda že paní Pešková v galanterii kousek od hradu korálky vždy měla, ale už rok má galanterii někdo jiný. A já jsem tam od té doby nebyla. Jinak na Radouči je jeden obchůdek s korálky a komponenty, já s ním nemám zkušenost, ale říká se že je to tam drahé. A co vás to děvčata napadlo se přistěhovat zrovna sem? Tady není žádné vyžití, lidé tu znají jen do práce (Škodovka) a domů. Já už jsem tu zvyklá a naštěstí bydlím v domečku se zahradou. Ale jinak VÍTEJTE :D
Uživatelský avatar
caladium
 
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 25. čer 2009 13:49:12

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Skřítka » ned 14. úno 2010 11:20:53

Díky...V mém případě to je návrat k rodině s kterou taky bydlíme v baráčku..A ten obchod na Radouči má nějaké webovky?

,,Vše, c
o si dokážete představit je skutečné. ´´ Pablo Picasso
Uživatelský avatar
Skřítka
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 11. úno 2010 12:50:26

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod caladium » pon 15. úno 2010 15:31:24

Nevím jestli má webovky, ale kouknu se jestli najdu telefon na majitelku a písnu. ;)
Uživatelský avatar
caladium
 
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 25. čer 2009 13:49:12

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Skřítka » úte 16. úno 2010 21:17:26

Díky moc ;) Dneska sem si přivezla zásoby z Jablonce, ale musela jsem položit oběť se prodírat s berlema ve sněhu a námraze.

,,Vše, c
o si dokážete představit je skutečné. ´´ Pablo Picasso
Uživatelský avatar
Skřítka
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 11. úno 2010 12:50:26

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod papaplay » čtv 18. úno 2010 17:01:48

Já jsem z MH a v Bolce by mě ani nenapadlo hledat prodejnu korálků. Jezdím do Turnova, krámek tam má pán, co má "sklárnu" a sám si korálky vyrábí. Naprosto úžasnej obchůdek, hromada komponentů, korálků v mega baleních za opravdu slušný peníze. +prodává i výrobky, který sám udělá (dobrej typan, co? *mrk*).. Je to blízko Bájo-grillu, ul. Sobotecká - mezi kruháčema, skoro naproti parkovišti a čongům. Už jsem tam dlouho nebyla, ostuda, musím vyrazit provětrat peněženku! *applause*
Jsi tady celá - konkrétní éterická. Přitom tak přítomná bytost lidská...
Uživatelský avatar
papaplay
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 18. úno 2010 16:03:07
Bydliště: Mnichovo Hradiště

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Mayim » pon 22. úno 2010 21:07:30

papaplay píše:Já jsem z MH a v Bolce by mě ani nenapadlo hledat prodejnu korálků. Jezdím do Turnova, krámek tam má pán, co má "sklárnu" a sám si korálky vyrábí. Naprosto úžasnej obchůdek, hromada komponentů, korálků v mega baleních za opravdu slušný peníze. +prodává i výrobky, který sám udělá (dobrej typan, co? *mrk*).. Je to blízko Bájo-grillu, ul. Sobotecká - mezi kruháčema, skoro naproti parkovišti a čongům. Už jsem tam dlouho nebyla, ostuda, musím vyrazit provětrat peněženku! *applause*


Mě by taky nenapadlo v MB hledat prodejnu s korálky... do Boleslavi jsem asi tak před rokem a půl začala jezdit kvůli diplomce - nejdřív v létě, pak jsem tam byla několikrát ještě během semestru; a vždycky jsem byla z sezení v archivu tak na nervy, že jsem se musela jít něčím uklidnit... *jump*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod gerlinda » pon 16. srp 2010 12:04:06

jeden krámek by tu byl - na sídlišti v ul. Jana Palacha.. je malý jen ve vchodu paneláku, ale něco se tam najde.. mají tam i hotovou bižuterii... bydlím o tři vchody dál, takže je to super, když něco dojde;)
gerlinda
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. dub 2010 16:37:30

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Hroška » pon 16. srp 2010 12:42:39

gerlinda píše:jeden krámek by tu byl - na sídlišti v ul. Jana Palacha.. je malý jen ve vchodu paneláku, ale něco se tam najde.. mají tam i hotovou bižuterii... bydlím o tři vchody dál, takže je to super, když něco dojde;)


mohla bych se zeptat na cislo baraku nebo nejake blizsi urceni?
Uživatelský avatar
Hroška
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte 30. čer 2009 17:45:13
Bydliště: Praha/Albr. n. Orl. (u HK)

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod gerlinda » úte 17. srp 2010 12:27:26

Hroška píše:
gerlinda píše:jeden krámek by tu byl - na sídlišti v ul. Jana Palacha.. je malý jen ve vchodu paneláku, ale něco se tam najde.. mají tam i hotovou bižuterii... bydlím o tři vchody dál, takže je to super, když něco dojde;)


mohla bych se zeptat na cislo baraku nebo nejake blizsi urceni?



http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s ... 71091@z=16
Karneol - Jana Placha 1109, MB
otevřeno mají út-st 9-17 a pá 9-16.. jeslti to nezměnili, každopádně o prázdninách mají otevřeno myslim je po a čt dopoledne

možná se přímo o tomhle zmínila výše caladium
gerlinda
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. dub 2010 16:37:30

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Hroška » úte 17. srp 2010 13:34:21

gerlinda píše:
Hroška píše:
gerlinda píše:jeden krámek by tu byl - na sídlišti v ul. Jana Palacha.. je malý jen ve vchodu paneláku, ale něco se tam najde.. mají tam i hotovou bižuterii... bydlím o tři vchody dál, takže je to super, když něco dojde;)


mohla bych se zeptat na cislo baraku nebo nejake blizsi urceni?



http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s ... 71091@z=16
Karneol - Jana Placha 1109, MB
otevřeno mají út-st 9-17 a pá 9-16.. jeslti to nezměnili, každopádně o prázdninách mají otevřeno myslim je po a čt dopoledne

možná se přímo o tomhle zmínila výše caladium


dekuju mockraaat!!! urcite tam zajdu :)
Uživatelský avatar
Hroška
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte 30. čer 2009 17:45:13
Bydliště: Praha/Albr. n. Orl. (u HK)

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod veronika85 » sob 16. říj 2010 12:02:01

Vím o krámě, kde se dají sehnat věci na korálkování, je to v Kosmonosích, pod restaurací U Šmaku. Je to zahradnictví a součástí jsou i různé hobby potřeby.
veronika85
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 02. črc 2009 20:23:58
Úroveň: mírně pokročilá, stojící o kritiku

Re: Korálky v Mladé Boleslavi

Příspěvekod Bajkiii » úte 16. srp 2011 13:45:16

Ahoj aktualizuji info o krámku v Mladé Boleslavi, zde jsou webovky, kde najdete i otevíračku, jinak krámek má nad sebou velkou ceduli, tak ho jistě nepřehlédnete :-)
http://www.koralky-mb.cz/
Paní na stránkách má uvedeno, že otevřela v lednu 2011, nicméně adresa je shodná s tím, co tu uváděly holky přede mnou, tak nevím. Já ho objevila až teď v létě. Když něco najednou dojde, je fajn mít kam skočit.
Uživatelský avatar
Bajkiii
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 31. črc 2009 22:12:55
Bydliště: Mladá Boleslav


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron