Kobis

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Kobis

Příspěvekod beadcat » pát 09. bře 2012 15:21:40

Dobrý den v kraji Libereckém,v Tanvaldě u Jablonce vyrostl kamenný obchod i internetový www.kobis.cz.Byl jste tam už někdo,já se jenom občas podívám na tenhle obchůdek dívám po internetu uvnitř jsem zatím nebyla ale vy zkušené by jste mohly posoudit zda je kvalitní? :?: No a za zmínku stojí korálkový obchod na "žižkáči"(část Jablonce a tam mají velký výběr)neberte to prosím jako propagaci vždyť já je tam ani neznám!!!Jenom že mě napadlo že kdo má cestu okolo a potřebuje korálky tak *thup* *thup* se tam může podívat
beadcat
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. bře 2012 8:24:01
Úroveň: úplný začátečník

Re: Kobis

Příspěvekod beadcat » pát 09. bře 2012 15:22:12

oprava: www.kobis.cz
beadcat
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. bře 2012 8:24:01
Úroveň: úplný začátečník

Re: Kobis

Příspěvekod beadcat » pát 09. bře 2012 15:40:55

pro gianelle a adminy-omlouvám se jestli to je propagace,ale já se jen dělím z informacemi z tohoto kraje
beadcat
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. bře 2012 8:24:01
Úroveň: úplný začátečník


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků