Korálky Poděbrady???

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Korálky Poděbrady???

Příspěvekod nikpat » úte 28. črc 2009 8:36:39

Holky, chystám se do POděbrad do lázní...nevíte někdo o nějakých obchůdcích, kde lze utratit korunky za korálky, příp. materiál??? Budu tam 14 dní, potáhnu si sebou "hafo" korálků a materiálu, ale přece jen, znáte to...pořád mě láká něco nového, takže určo budu chtít něco nového, jen nevím, kde *oopd* .
www.nikpat.wz.cz
nikpat.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
nikpat
 
Příspěvky: 228
Registrován: úte 09. čer 2009 19:14:46
Bydliště: Tachov

Re: Korálky Poděbrady???

Příspěvekod OlgaW » stř 29. črc 2009 21:29:38

Pokud jsi měla na mysli možnost nákupu korálků v Poděbradech, tak Tě musím zklamat. Snad jedině v galanterii by měli nějaký rokail, ale myslím, že podstatně dražší, než jsme zvyklé v Rooyi, či podobných prodejnách. Dá se zde koupit snad jedině hotová bižuterie - přímo na kolonádě na rohu u květinových hodin - mimochodem letos ne moc pěkně udělaných - stojí dvě paní s množstvím bižu, ne zrovna moc vkusné. A taky každou středu jsou zde trhy, kde bývá stánek s polodrahokamy, či co to je. No však uvidíš sama. Přeji Ti moc hezký pobyt u nás v Poděbradech. Měj se hezky. Olga.
ow11@atlas.cz
OlgaW
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 20. čer 2009 20:23:42

Re: Korálky Poděbrady???

Příspěvekod nikpat » stř 29. črc 2009 21:48:09

OlgaW píše:Pokud jsi měla na mysli možnost nákupu korálků v Poděbradech, tak Tě musím zklamat. Snad jedině v galanterii by měli nějaký rokail, ale myslím, že podstatně dražší, než jsme zvyklé v Rooyi, či podobných prodejnách. Dá se zde koupit snad jedině hotová bižuterie - přímo na kolonádě na rohu u květinových hodin - mimochodem letos ne moc pěkně udělaných - stojí dvě paní s množstvím bižu, ne zrovna moc vkusné. A taky každou středu jsou zde trhy, kde bývá stánek s polodrahokamy, či co to je. No však uvidíš sama. Přeji Ti moc hezký pobyt u nás v Poděbradech. Měj se hezky. Olga.
ow11@atlas.cz


moc děkuju za odpověď, příští týden ve středu tam budu, tak to určo ojuknu *thup*
www.nikpat.wz.cz
nikpat.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
nikpat
 
Příspěvky: 228
Registrován: úte 09. čer 2009 19:14:46
Bydliště: Tachov

Re: Korálky Poděbrady???

Příspěvekod OlgaW » čtv 30. črc 2009 16:07:57

Ahoj, díky za sz, nepodařilo se mi stejnou cestou odpovědět. Pokud se nic nepředvídaného nepřihodí, ozvu se Ti v uvedenou dobu. Zatím se měj dobře. Olga.
OlgaW
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 20. čer 2009 20:23:42

Re: Korálky Poděbrady???

Příspěvekod nikpat » čtv 30. črc 2009 18:36:25

OlgaW píše:Ahoj, díky za sz, nepodařilo se mi stejnou cestou odpovědět. Pokud se nic nepředvídaného nepřihodí, ozvu se Ti v uvedenou dobu. Zatím se měj dobře. Olga.



OK, budu se těšit *sun*
www.nikpat.wz.cz
nikpat.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
nikpat
 
Příspěvky: 228
Registrován: úte 09. čer 2009 19:14:46
Bydliště: Tachov

Re: Korálky Poděbrady???

Příspěvekod nikpat » pát 21. srp 2009 18:01:26

Hlásím návrat z Poděbrad z lázní, bylo to tam super, jen to setkání s Olinkou nám nevyšlo....Korálky mi nechyběly, měla jsem jich sebou pár kilo :D ,ale stejně jsem tam pár korunek za korálky utratila, dost jsem tam udělala a dokonce i prodala ;) , ale co mi chybělo, to bylo forum, prostě se mi po vás holky stýskalo :cry: .
A teď ke korálkům v Poděbradech ... u autobusového nádraží je galanterie, která je docela dobře zásobená - je to sice taková první pomoc, když nejsou karabinky a háčky na náušky, tak tam se dají koupit (takže komponenty nic moc), ale korálků mají docela velký výběr (na to, že je to jen galanterka), mají rokajl, trubičkový rokajl, perličky a pár mixíků, je to sice dražší, ale jak říkám, než umřít na depku z toho, že si nemůžu sáhnout na korálky, tak raději dražší :D :D :D .
Jinak v Poděbradech nic jiného (co se týče korálků) nenajdete, mimo jedné paní, která na kolonádě vytrvale nabízí hotové komerčáky za dost vysoké ceny, plasťáky náhrdelníky a náramky a občas nabízí i ve slevě..ze 130,- na 120,- Kč takové obyč náhrdelníky a náramky.
www.nikpat.wz.cz
nikpat.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
nikpat
 
Příspěvky: 228
Registrován: úte 09. čer 2009 19:14:46
Bydliště: Tachov

Re: Korálky Poděbrady???

Příspěvekod hellene » ned 12. srp 2012 19:18:16

Ahojky,

bydlím 4 km od Poděbrad a mám e-shop s korálky a komponenty, vše skvělá kvalita a dobré ceny. Je možné se domluvit a přijet si vybrat osobně ke mě domů, kde mám veškerý sortiment. Poskytuji i pomoc či rady pro začínající korálkářky. Od září plánuji kurzy korálkování.
Helena
hellene.webnode.cz
hellene
 
Příspěvky: 19
Registrován: sob 11. srp 2012 13:33:37


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron