Zakončení

Obecná diskuze ohledně bižuterních kovodilů a návlekového materiálu. Jaké máte zkušenosti, jak ukončit který druh návlekového materiálu.

Zakončení

Příspěvekod Meg » pát 10. črc 2009 15:25:45

Chtěla bych vás poprosit o radu. Chtěla bych udělat náhrdelník se šňůrami z rokajlu a také ze stužek, ale jaksi si nevím rady se zakončením (zkoušela jsem to na stužkové zakončení, ale to si nerozumělo s rokajlem; a pak jsem zkoušela takové to zakončení, jak se používá většinou na kůži, ale tam se mi ta stužka zkřivila a nevypadalo to hezky :roll: ). Máte s něčím takovým zkušenosti? Ještě mi kdyžtak poraďte, jak zakončit rokajl s takovou tou kulatou saténovou stužkou (mají je v Rooye) - to jsem ještě nezkoušela nijak, ale když už se ptám.. :lol:

Moc díky za cokoli!
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Zakončení

Příspěvekod Enkeli26 » pát 10. črc 2009 18:05:18

Asi bych zakončila normálně rokajl kalotou a stužku tou koncouvkou, a pak to všechno dala buď do kroužku nebo do víceřadýho zapínání
I pád na držku je pohyb dopředu...
Uživatelský avatar
Enkeli26
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 28. čer 2009 12:07:45
Bydliště: Jablonec nad Nisou :o)

Re: Zakončení

Příspěvekod Iacek » ned 12. črc 2009 21:42:49

Enkeli26 píše:Asi bych zakončila normálně rokajl kalotou a stužku tou koncouvkou, a pak to všechno dala buď do kroužku nebo do víceřadýho zapínání


Já to tak dávala, ale nevypadalo to moc dobře....taky mě ale nenapadl jiný způsob..
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín

Re: Zakončení

Příspěvekod gianelle » ned 12. črc 2009 22:19:13

co takhle to všechno "nějak" nastrkat a upevnit do kaplíku a nebo to ukončit jak povídala Enkeli26 a to všechno taky narvat do nějakého většího kaplíku
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Zakončení

Příspěvekod psathyrella » ned 19. črc 2009 16:56:21

Zakončovala jsem něco podobného tak, že jsem kápla lepidlo z tavné pistole to kaplíku a pak do toho šťouchla stužky i rokajl. Vypadá to dobře *thup*
Uživatelský avatar
psathyrella
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned 12. črc 2009 19:17:38
Bydliště: Praha-západ


Zpět na Komponenty a návlekový materiál

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron