Nitě sem, nitě tam ...

Obecná diskuze ohledně bižuterních kovodilů a návlekového materiálu. Jaké máte zkušenosti, jak ukončit který druh návlekového materiálu.

S jakou nití nejraději šijete?

Nymo
80
43%
Super-lon
25
14%
Fireline
24
13%
Monofilová nit
16
9%
Vlasec
36
19%
Jiná niť (šup s ní do komentářů)
4
2%
 
Celkem hlasů : 185

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 19. črc 2011 21:26:17

ridaska píše:Tak jsem si taky pořídila firelinku (šílená cena- sice 1m za 2,60, ale když připočtu poštovný tak vyšel 1m 3,85).
Chci se zeptat jestli s ní šijete jednoduše nebo dvojmo. Doteď jsem šila převážně monofilkou dvojmo a zatím jsem s ní spokojená (hlavně s cenou). Nymo jsem měla jen 1špulku a nějak mi to nevyhovovalo, moc měkké, třepila se a trhala.

Jednoduše, to už by pak bylo nehorázně drahý šití, ale pozor na ostré korálky.
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod haany » čtv 21. črc 2011 14:17:35

Tak, kamaratka ide objednavat zo Spiraly, ja sa pridavam, ale... Nymo aj S-Lon maju hrozne vybrakované zásoby :( :?
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod germanka » úte 15. lis 2011 22:36:54

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Nešiju šperky moc dlouho, ale osvědčila se mi nymo nit. Teď dělám pár náramků kamarádkám a potýkám se s problémem, že ta nic jde vidět. U černých ohňovek černá vidět nejde, ale vezmu-li ohňovky průhledné či bílé, nit bílá vidět jde. Máte prosím nějaký tip na něco průhledného, kromě vlasce? Pokud nic neexistuje, kolikatku vlasec byste mi doporučili... moc se omlouvám, jestli píšu na nevhodné místo, nejsem si moc jistá... ale nenašla jsem odpověď na mé otázky;-(
germanka
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 09. lis 2011 11:41:53
Úroveň: pokročilý začátečník;-)

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod gianelle » úte 15. lis 2011 22:45:31

jo, neprůhlednost je jediná slabina Nyma.
monofilová nit je průhledná, ale není tak pevná jak nymo. Nicméně spousta lidí na ní šije, tak by to stálo za ozkoušení.
Pokud chceš použít vlasec, záleží to na tom co s ním děláš, jak a co šiješ (klidně se pochlub s hotovými výrobky ;) ). Na nějaké jemnější šití bych brala vlasec do max. síly 0,2 mm a na větší korálky něco mezi 0,2 a 0,3 mm (ale tam zase bacha aby se to dalo vícekrát protáhnout dírkou)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod The Frail » stř 16. lis 2011 9:39:30

pokud se ti bude chtít investova do dražšího materiálu, tak bych ještě zkusila fireline, je průhledný, a oproti vlasci neni tak tuhý a nepodajný a hlavně se ti pak šperk nekroutí... jediná jeho nevýhoda je že je pekelně drahý... vyplatí se ho koupit spíš v rybářských potřebách, platila jsem 2,90 za metr.
nothing can stop me now
Uživatelský avatar
The Frail
 
Příspěvky: 92
Registrován: úte 18. srp 2009 12:01:56
Bydliště: Praha 4 - Nusle
Úroveň: pokročilejší začátečník stále se učící a zkoušející nové techniky

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod misha » stř 27. čer 2012 11:47:49

ahoj, používám S-lon tloušťky AA a teď mi jedna paní posílá zpět náramek (free, peyot), že prý se jí trhá. Stejně tak mi rupl můj nejoblíbenější náhrdelník kterej je na nymu. Používám vždycky spíš tlustší nitě, aby něco vydržely, a všechny uzle ještě zakapávám bezbarvým lakem.
Nevíte kde je chyba? Nerada bych, aby se mi všechno postupně rozpadlo....
Uživatelský avatar
misha
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 24. led 2012 23:22:52
Úroveň: nestačím se divit, co ještě neumím

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod gianelle » stř 27. čer 2012 12:21:43

příčin může být víc, třeba nekvalitní várka nitě (taky už se mi párkrát stalo), ostrý nebo prasklý korálek, prostě ostrá hrana, o kterou by se ta nit mohla přeřezat (i když s tímto typem problémů se setkávám hlavně při samotném šití, u hotových výrobků málokdy) nebo malé utažení nitě (stalo se mi to zatím jenom jednou u skutečně velikého náhrdelníku a nit praskla zrovna v místě, kde bylo šití málo utažené, předpokládám že tam mělo celé šití tak trochu "vůli" a ta nit prostě předřela.)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Sigel » stř 27. čer 2012 14:20:18

Jak nymo, tak superlon se mi zatím přetrhly právě jen kvůli prasklému korálku, který je přeřezal... Jinak v místech, kde se dá předpokládat, že to bude šponovat (u zapínání, závěsu nějakého těžšího komponentu, apod) protahuju nit tolikrát, že si říkám, jestli to není paranoia, ale všechno to zatím drží...
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod misha » stř 27. čer 2012 17:29:35

a šijete dvojmo? já ne,a le uvažuju o tom, sice bude větší spotřeba, ale opravy jsou občas neuskutečnitelné. Děkuji za odpovědi... začnu ty šponovací části protahovat ještě víc než doteď :-)
Uživatelský avatar
misha
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 24. led 2012 23:22:52
Úroveň: nestačím se divit, co ještě neumím

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod gianelle » stř 27. čer 2012 18:46:16

Větší spotřeba a rychleji se ti "ucpou" dírky v korálcích, např. místo čtyř protažení nitě jedním korálkem protáhneš jen dvakrát a veškeré navazování a uzlování bude víc vidět. Občas to ale dělám, ale jenom tam kde vím že nebudu muset znovu protahovat.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Hanina24 » pát 13. črc 2012 18:37:10

Ahoj holky, potřebovala bych od vás radu ohledně Nyma... používám Nymo B a teď už se mi párkrát stalo, že se mi začalo trhat (u jednoho obšívání kabošonu se mi to stalo už 2x). Jsem začátečník takže si nejsem jistá jestli je to běžné nebo ne ;) Začala jsem teď druhou cívku a připadá mi, že je tenčí než u té první! přitom je to stejný typ (B). Poprvé se mi to utrhlo asi 5 cm od šití a podruhé kousek před jehlou - je možné že třeba za tu nit moc tahám nebo mám moc dlouhou nit, takže se to moc napíná? :? Nebo mám zkusit větší tloušťku? Nebo mám zkusit S-lon? Je mi jasné, že občas se to prostě stane, že se to přetrhne, jen bych chtěla vědět jestli by se tomu dalo nějak zabránit ;) Prosím poraďte :) díky
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Miss Tattooo » stř 18. črc 2012 20:35:45

Hanina24 píše:Ahoj holky, potřebovala bych od vás radu ohledně Nyma... používám Nymo B a teď už se mi párkrát stalo, že se mi začalo trhat (u jednoho obšívání kabošonu se mi to stalo už 2x). Jsem začátečník takže si nejsem jistá jestli je to běžné nebo ne ;) Začala jsem teď druhou cívku a připadá mi, že je tenčí než u té první! přitom je to stejný typ (B). Poprvé se mi to utrhlo asi 5 cm od šití a podruhé kousek před jehlou - je možné že třeba za tu nit moc tahám nebo mám moc dlouhou nit, takže se to moc napíná? :? Nebo mám zkusit větší tloušťku? Nebo mám zkusit S-lon? Je mi jasné, že občas se to prostě stane, že se to přetrhne, jen bych chtěla vědět jestli by se tomu dalo nějak zabránit ;) Prosím poraďte :) díky

Může to být třeba i korálky, některé jsou ostřejší, kolikrát mi rupne i S-lon D, kterým šiju. A u obou značek se mi zdá, že co barva, to jiná tlouštka i "klouzavost".
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod gianelle » stř 18. črc 2012 21:14:14

nitě typu Nymo vydrží celkem dost a pevné utahování bez problémů snesou (pokud to zrovna není Nymo 00, že jo ... ), ale jen dokud se neprodřou o ostrou hranu (občas to dělají ostré korálky, občas očko jehly, často se nit roztřepí při párání a nebo když si ji nechtíc prošiješ.) Pak to většinou rupne. Takže šít opatrně, párat s citem a vyhnout se korálkům co mají ostré hrany, ale úplně vyhnout se tomu nejspíš nedá.
nymo B je dobrá volba, já ale radši všechno šiju na Dčku. A souhlasím s tím, že občas mají různé barvy nitě trochu rozdílné vlastnosti (a určitě je možné že ti padne do ruky špulka z nějaké defektní várky).
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Hanina24 » čtv 19. črc 2012 9:29:47

teď jsem si objednala i 1 cívku S-lonu, tak uvidím... přišla jsem na to, že nejvíc se mi to trhá, když mám ještě hodně dlouhou nit a tahám za to na konci (u jehly) a ne na druhém konci u korálků... takže budu muset změnit taktiku a taky utahovat s citem :D
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Hanina24 » pát 20. črc 2012 19:39:54

Dneska jsem musela "přešít" svůj první free náramek z kurzu... měla jsem ho na sobě 2x a na několika místech mi to ruplo :shock: jak jsem zjistila při opravě, všechno mi to přeřezal sekaný rokajl :x takže už ho asi používat nebudu (za ty nervy to nestojí :lol: )
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Twiggina » sob 24. lis 2012 1:39:40

Ahoj všem :)
jsem tu teprve pár dní a čtu a čtu a čtu a nejspíš ještě dlouho číst budu. :shock: *applause*
Tož jsem se zatím pročetla do této sekce a v úvodní anketě klikla na "jiné nitě".
Je tam napsáno šup do diskuze a protože poslouchám jak hodinky (teda někdy) *rofl1* tak vám písnu jaké.
Zatím se mi nejvíc osvědčila sedlářská nit "SYNTON" č.30 - vede Řempo, 900metrový návin stojí 82,-Kč.
(Doufám že tímto infem, nic neporušuji, sice jsem přečetla celá pravidla, ale v mozkovně si to ještě nesedlo.) :roll:
Synton je k dostání v obrovské škále barev i odstínů, je silný cca 0,3 mm. a rukou ho nepřetrhnete, uřízli byste si prsty, jeho složení - 3x 16-18 mikrovláken.
Má jednu nevýhodu právě díky svému složení a sice, že při dlouhém návleku se začne potvora kroutit. A protože jsem paličatý kozoroh, přemýšlela jsem jak nad tím vyzrát.
Jednoduchá rada - Navléknu nit, vezmu gelové tužidlo na vlasy "Styling gel extreme", rozetřu mezi prsty a celou délku návleku jím protáhnu tak, aby byla nit celá dostatečně napuštěná a nechám uschnout. Gel nejen že zabrání kroucení nitě, ale i ji velmi dobře naimpregnuje a ještě chrání při práci, není agresivní, neloupe se (pokud ho tam nedáte kilo) a nikterak neškodí ani nositeli šperku.
Tento "Styling gel extreme" od firmy Helios Herb 500ml stojí 49,-Kč.
Půllitrová pixla mi vydrží minimálně 2 roky, takže impregnace tzv. za hubičku. *jump*
Tak třeba vám tohle k něčemu bude.
PS: 2 nevýhoda - nitě nejsou v čirém podání (průhledný).

Gi, jestli jsem udělala nějakou botu, klidně mě nakopni raději hned. Jsem notorický psavec, tak ať později nemáš moc práce. ;)
Mějte se fanfárově já jdu číst a číst a číst a hádejte co ještě ...... no číííst. :D *wave*
Uživatelský avatar
Twiggina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 20. říj 2012 23:01:35
Bydliště: Adamov u Českých Budějovic
Úroveň: Pokročilost? Těžko definovat, věnuji se této činnosti cca 40 let, ale to nemusí mít žádný vliv. :)

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod kikina » sob 24. lis 2012 12:50:47

Ahoj Twiggina, za ten nápad s gelem díky *thup* , to je přesně ten způsob, který jsem potřebovala. Ne moc složitý (jsem líná ;) ) a s nepatrnou finanční zátěží, protože šiju jen pro zábavu, tak se nechci úplně zruinovat. Určitě to vyzkouším.
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod gianelle » sob 24. lis 2012 13:57:16

Twiggi, v pohodě, klidně čti a klidně piš (a pravidel se neboj, já v podstatě jenom dělám bububu, aby nám sem nelozili lidi, kteří nemají vůbec zájem o diskuzi, ale chtějí jenom šířit reklamu - příspěvky posuzujeme individuálně a odkaz nebo upozornění na obchod nám nevadí, pokud se jedná o užitečné informace a je to "k tématu" ;))
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Twiggina » ned 25. lis 2012 13:28:36

gianele, jasně - ovšem děláš dobře bububu, umíš to tu držet v pohodě a to se mi líbí. *thup* *wave*

re: kikina
nemáš zač :) dej vědět jak se ti to osvědčilo. *wave*
Uživatelský avatar
Twiggina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 20. říj 2012 23:01:35
Bydliště: Adamov u Českých Budějovic
Úroveň: Pokročilost? Těžko definovat, věnuji se této činnosti cca 40 let, ale to nemusí mít žádný vliv. :)

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod kikina » pát 30. lis 2012 15:20:15

Ahoj Twiggina, tak se to osvědčilo. Ještě jednou dík. Má to jedinou (pro mne) chybičku, čistě bílou nit to jakoby ušmudlá, není pak čistě bílá. Ale s tou já šiju málokdy, takže pro mne bezva nápad :-)
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Sarlote » ned 30. pro 2012 17:54:24

Zkouším šít trojúhelníky, mám jen vlasec 0,15. Je to dobré nebo si mám koupit nit na korálky? Díky Sarlote
Sarlote
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 21. říj 2012 15:49:15
Úroveň: střední

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod gianelle » ned 30. pro 2012 18:11:44

Sarlote: já osobně na většinu šití doporučuju nitě (Nymo, S-lon a teď jsem zcela propadla Silamide), ale pokud zrovna nemáš nitě po ruce a nebo jsi je zkoušela a nevyhovujou ti (každý má jiné preference ;) ), tak je vlasec 0,15 v pohodě
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Sarlote » pon 31. pro 2012 9:24:19

gianelle píše:Sarlote: já osobně na většinu šití doporučuju nitě (Nymo, S-lon a teď jsem zcela propadla Silamide), ale pokud zrovna nemáš nitě po ruce a nebo jsi je zkoušela a nevyhovujou ti (každý má jiné preference ;) ), tak je vlasec 0,15 v pohodě

Já je zatím nemám ,takže nemůžu říct jaký jsou, určitě dobrý,ale nevím co vybrat.Tolik toho nešiji....Sarlote
Sarlote
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 21. říj 2012 15:49:15
Úroveň: střední

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod gianelle » pon 31. pro 2012 10:31:38

Sarlote píše:
gianelle píše:Sarlote: já osobně na většinu šití doporučuju nitě (Nymo, S-lon a teď jsem zcela propadla Silamide), ale pokud zrovna nemáš nitě po ruce a nebo jsi je zkoušela a nevyhovujou ti (každý má jiné preference ;) ), tak je vlasec 0,15 v pohodě

Já je zatím nemám ,takže nemůžu říct jaký jsou, určitě dobrý,ale nevím co vybrat.Tolik toho nešiji....Sarlote


No, pak teda můžeš buď zkusit vlasec a nebo si nějaké nitě na zkoušku koupit. Nejlépe dostupné je asi Nymo, mají ho už i menší korálkové obchody. Doporučuju sílu B nebo D a nějakou neutrální barvu, třeba černou, šedou, pískovou ...
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Sarlote » pon 31. pro 2012 17:05:10

gianelle píše:
Sarlote píše:
gianelle píše:Sarlote: já osobně na většinu šití doporučuju nitě (Nymo, S-lon a teď jsem zcela propadla Silamide), ale pokud zrovna nemáš nitě po ruce a nebo jsi je zkoušela a nevyhovujou ti (každý má jiné preference ;) ), tak je vlasec 0,15 v pohodě

Já je zatím nemám ,takže nemůžu říct jaký jsou, určitě dobrý,ale nevím co vybrat.Tolik toho nešiji....Sarlote


No, pak teda můžeš buď zkusit vlasec a nebo si nějaké nitě na zkoušku koupit. Nejlépe dostupné je asi Nymo, mají ho už i menší korálkové obchody. Doporučuju sílu B nebo D a nějakou neutrální barvu, třeba černou, šedou, pískovou ...

Když už to budu objednávat co je lepší B nebo D? *wave* *wave* *wave*
Sarlote
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 21. říj 2012 15:49:15
Úroveň: střední

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod gianelle » pon 31. pro 2012 17:51:32

řešilo se to tu v dřívějších příspěvcích ;) zkus si to tu pořádně pročíst a určitě najdeš spoustu zajímavých informací
písmena u Nyma označujou jeho sílu, D je silnější a já ho používám radši, ale když zrovna jiné není, dá se použít i B. Tenší (0 a 00) nepoužívám, trhají se mi
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nítě sem, nítě tam

Příspěvekod Sarlote » pon 31. pro 2012 18:04:41

gianelle píše:řešilo se to tu v dřívějších příspěvcích ;) zkus si to tu pořádně pročíst a určitě najdeš spoustu zajímavých informací
písmena u Nyma označujou jeho sílu, D je silnější a já ho používám radši, ale když zrovna jiné není, dá se použít i B. Tenší (0 a 00) nepoužívám, trhají se mi

Díky a hezkého Silvestra, ozvu se až zítra....pá Sarlote
Sarlote
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 21. říj 2012 15:49:15
Úroveň: střední

Re: Nitě sem, nitě tam ...

Příspěvekod gianelle » pon 17. čer 2013 1:20:03

Jsem právě objevila zajímavý článek (AJ) porovnávající různé druhy korálkovacích nití
http://thebeaddiaries.blogspot.cz/2012/ ... hread.html
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Nitě sem, nitě tam ...

Příspěvekod Likra » pon 17. čer 2013 13:15:30

gianelle píše:Jsem právě objevila zajímavý článek (AJ) porovnávající různé druhy korálkovacích nití
http://thebeaddiaries.blogspot.cz/2012/ ... hread.html

Zajímavé. Ale o CORN-Nylon Invisible Yarn ani slovo...
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: Nitě sem, nitě tam ...

Příspěvekod Koulicka » stř 13. kvě 2015 16:03:02

Ahoj holky tady sem na zbozi nasla nite Fireline za 3kc metr a dokonce i ty dve barevne *jump*

http://www.zbozi.cz/hledani/?q=fireline ... m&strana=2
Koulicka
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 22. led 2015 8:36:24
Úroveň: zakladni

Předchozí

Zpět na Komponenty a návlekový materiál

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků