Ked uz nic nepomaha. ...

Obecná diskuze ohledně bižuterních kovodilů a návlekového materiálu. Jaké máte zkušenosti, jak ukončit který druh návlekového materiálu.

Ked uz nic nepomaha. ...

Příspěvekod Wippa » čtv 20. srp 2009 11:59:29

no,tak mam velky problem -brat si prednedavnom poprosil nahrdelnik z kostenych koralkov,ktory doplnuje zub pripominajuci tiez kost. Vsetko navliekam na nilonove lanko,aby to dobre "sedelo" .
A teraz ten problem -bratovi sa koncovky uz tri krat odtrhli-lepsie pvoedane odpadli,uvolnili...
Neviem ako to robi,vravela som mu, ze trhat sa za nahrdelnik nema :lol: na to on,ze to "tak zrazu" ked si to zapina :roll:
Davala som aj na kalotku,aj na koncovku na kozu,vzdy to odpadlo.
Nemate nejaku velmi-velmi-velmi silnu koncovku na lanko,ktora bude drzat ,aj ked sa na to zavesi slon :?:
Ja uz si fakt neviem rady,chce to nosit,ale sa boji,ze sa mu to opet rozpadne :roll: .....
Dakujem za akukolvek pomoc :oops:
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: Ked uz nic nepomaha. ...

Příspěvekod carrerka » čtv 20. srp 2009 12:38:46

A nebylo by lepsi dat to jen na gumicku? Ja ted delam drevene koralky na krk a ruku jednomu znamemu a davam to na obycejnou kloboukovou gumicku, protoze je mi jasne, ze kdybych to dala na cokoliv jineho, nedopadlo by to dobre :D
carrerka
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 27. črc 2009 19:36:23

Re: Ked uz nic nepomaha. ...

Příspěvekod Evík » ned 23. srp 2009 21:00:56

brácha má ode mně dřevěný korálky na kůži a tak jednou za tři měsíce za mnou přijde s hrstí vyvlečených korálků, protože se mu ta kůže přetrhne, takže já už jsem rezignovala...myslím, že by pomohlo jenom námořnický lano, ale na to maj zase ty korálky malou dirku ;)
nejkratší cesta do srdce chlapa vede mezi žebrama...:)
Uživatelský avatar
Evík
 
Příspěvky: 204
Registrován: úte 23. čer 2009 17:19:42

Re: Ked uz nic nepomaha. ...

Příspěvekod gianelle » ned 23. srp 2009 21:06:53

a co takový ten "šoupací uzlík" - nevím jak se to váže ani jak se to jmenuje, ale kdysi jsem si koupila kostěný přívěsek, který byl pověšený na šňůrce na které byly dva uzlíky a posouváním těch uzlíků se měnila délka - takže se to dalo prodloužit tak, aby to bylo pohodlně přes hlavu a pak se to zas utáhlo na požadovanou délku. Nedávno mi na to přišel e-mailem návod z beadingdaily.com , tak ho zkusím najít ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Ked uz nic nepomaha. ...

Příspěvekod Wippa » ned 23. srp 2009 23:16:04

carerka: uff,pruzinky by som sa bala nikdy som v nej nemala doveru.... ale dakujem ;)

Evik: ten obraz ako pride s plnou hrstou doverne poznam :lol: len mi to je luto,ze chalan sa aj rozhodol pre nieco a ja som neschopna to urobit tak,aby sa mu to nerozpadlo,ani roky praxe nepomozu :roll:

Gi: no hej uzlik,to tak si aj kupil ten zub,len ona ma privesok a pozdlz celeho nahrelniku navlacene koralky,takze ten uzlik posuvaci by do toho nesiel zapracovat.... Ale ked najdes navod,sup ho sem,hodit sa bude :lol:
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: Ked uz nic nepomaha. ...

Příspěvekod Winterie » ned 23. srp 2009 23:48:45

Předpokládám, že se mu to trhá protože to nesundavá, a koupe se s tim, nebo sundavá dosti neopatrně. Protože lanko a zamačkávací rokajl by měl vydržet dost. Pokud ti odpadávaj kaloty, zkus jen lanko ohnout a dát na něj rokajl bez kaloty. A pokud to opravdu chceš na nesundavací nošení tak bych se taky přikláněla k pružence, ale pouze pokud by šla provlíknout korálkama dvakrát. Jinak se vytahá a praská. Dělala jsem takhle několik náramků který se nesundavaj a vydržej dost. Kůže se namáčením a sučením ničí.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Jan Werich
Uživatelský avatar
Winterie
 
Příspěvky: 495
Registrován: ned 14. čer 2009 20:21:44
Bydliště: Praha
Úroveň: ta co nic neumí ale do všeho kecá

Re: Ked uz nic nepomaha. ...

Příspěvekod Wippa » pon 24. srp 2009 0:32:06

Nastastie nieje ten typ co spi,je,sprchuje sa zo vsetkym vsudy,takze tym to nebude...
Tiez som sa ho pytala ci to drasticky nedava dole,ale naposledy,zial,pred mojimi ocami,len chytil zapinanie a sa mu rozpadlo,tak som ho upodozrievala ,ze ho vonku niekto za nho tahal :lol: :lol:
Aj ja som mala pocit ze zamackavacie toho vydrzia dlho,,, tak ja skusim este slucku,som zvedava ako to dopadne *rofl1*
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: Ked uz nic nepomaha. ...

Příspěvekod jilinka » pon 24. srp 2009 3:16:19

Ten posunovací uzel občas používám. Jmenuje se to rybářská spojka a znám z dob pionýra, kdy jsme uzlovali na čas. Určitě to pod tímto názvem vygooglíte.
jilinka
 


Zpět na Komponenty a návlekový materiál

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron