Navázání nové nitě

Obecná diskuze ohledně bižuterních kovodilů a návlekového materiálu. Jaké máte zkušenosti, jak ukončit který druh návlekového materiálu.

Navázání nové nitě

Příspěvekod Bajkiii » sob 15. srp 2009 0:05:51

Ahoj, potřebovala bych poradit s navázáním nové nitě (nymo). Zatím jsem se tomu snažila vyhýbat, ale ten peyot ji nějak žere :-) Mám doma sice knížku, kde je to popsanáno, ale nějak z toho nejsem chytrá... a nerada bych práci zkazila... Děkuju
Uživatelský avatar
Bajkiii
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 31. črc 2009 22:12:55
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Navázání nové nitě

Příspěvekod romča » sob 15. srp 2009 9:16:52

Tomu se ani vyhnout nejde......nenavazuj, já tu docházející nit zapošiju - udělám uzlík, prošiju několika korálky, navleču novou, provleču korálky, uzlík, ještě prošiju a pokračuju v práci....
Uživatelský avatar
romča
 
Příspěvky: 380
Registrován: úte 09. čer 2009 15:16:52
Bydliště: Česká Lípa
Úroveň: pokročilý závislák, stále se učící

Re: Navázání nové nitě

Příspěvekod carrerka » sob 15. srp 2009 9:58:06

Ahojky, me to delalo ze zacatku taky problemy a dost mi pomohly tyto videa: http://www.youtube.com/profile?user=Aun ... iew=videos
Jsou tam navody na ruzne projekty, takze staci najet na nejaky sity naramek a pri sledovani se tam urcite objevi i to navazovani. Bohuzel si uz nepamatuju presne, u kterych to bylo. Snad ti to nejak pomuze :)
carrerka
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 27. črc 2009 19:36:23

Re: Navázání nové nitě

Příspěvekod Evík » úte 18. srp 2009 19:51:30

já navazuju tkalcovským uzlíkem a zatim mě nikdy nezklamal...ty co paličkujou, určitě ví, o čem mluvím... ;)
nejkratší cesta do srdce chlapa vede mezi žebrama...:)
Uživatelský avatar
Evík
 
Příspěvky: 204
Registrován: úte 23. čer 2009 17:19:42

Re: Navázání nové nitě

Příspěvekod Meslinn » pát 21. srp 2009 14:47:27

Já teda používám vlasec, ale s tím je stejná potíž, některé výrobky prostě "moc žerou". A platí to i o niti na stavu. Já prostě udělám pár uzlíků, provlíknu volné konce zpátky několika korálkama a pak těsně u výrobku ustřihnu. Zatím mi to vyhovovalo, jenom někdy jsou bohužel ty uzlíky trochu vidět.
Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali. Ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili.

Pokud existuje alespoň jeden anděl, pak je to anděl hudby.
Uživatelský avatar
Meslinn
 
Příspěvky: 84
Registrován: pon 10. srp 2009 9:42:44
Bydliště: Velké Losiny

Re: Navázání nové nitě

Příspěvekod barunka00 » pát 21. srp 2009 18:04:11

Evík píše:já navazuju tkalcovským uzlíkem a zatim mě nikdy nezklamal...ty co paličkujou, určitě ví, o čem mluvím... ;)

jj používám uzlík co sem se naučila na paličkování a taky mě ještě nezklamal
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové


Zpět na Komponenty a návlekový materiál

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron