kolik korálků koupit?

Obecná diskuze ohledně rokajlu - velikosti, tvary, povrchové úpravy, kvalita, výrobci ...

kolik korálků koupit?

Příspěvekod Mayim » ned 26. čer 2011 17:27:02

našla jsem na biser.info tuhle věcičku a ráda bych si ji časem ušila. Kolik na to asi tak padne korálků, vy, co máte zkušenosti s různými trojúhelníky, hvězdicemi a podobnými objekty? Na tohle by měly být Miyuki Delica...
Obrázek

a tady je celý odkaz včetně fotonávodu, ale podle toho se mi ty korálky počítat fakt nechce: http://biser.info/node/238604
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: kolik korálků koupit?

Příspěvekod Gabina » stř 29. čer 2011 11:47:19

Ja ti neviem presne ale 1 balicek zlatej a 2 modrej :D podla toho obsahu v krabickach v navode :oops:
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 821
Registrován: stř 02. úno 2011 13:35:36
Bydliště: Piešťany - Slovensko
Úroveň: pokročilá , stále skúšam niečo nové

Re: kolik korálků koupit?

Příspěvekod renda » stř 29. čer 2011 12:12:56

Nedávno jsem spočítala 5gr sáček Toho Treasure a vyšlo 940ks, takže jak koukám od oka, tolik od barvy ani potřeba nebude, každopádně v barvách, který se ti líběj, neva když zbyde, ono se to neztratí *rofl1* je lepší více než málo, a stejně k tomu budeš chtít něco na ruku či na ucho, né?
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: kolik korálků koupit?

Příspěvekod Aishule » stř 29. čer 2011 13:47:45

renda píše:Nedávno jsem spočítala 5gr sáček Toho Treasure a vyšlo 940ks, takže jak koukám od oka, tolik od barvy ani potřeba nebude, každopádně v barvách, který se ti líběj, neva když zbyde, ono se to neztratí *rofl1* je lepší více než málo, a stejně k tomu budeš chtít něco na ruku či na ucho, né?

koukám, že si tady někdo rád hraje na Popelku, počítat toho treasure by se mi fáááákt nechtělo *oopd*
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: kolik korálků koupit?

Příspěvekod Mayim » stř 29. čer 2011 21:43:36

díky za info; v dohledné době to nehrozí, ale na mém "to do" seznamu někdy do budoucna je :D
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: kolik korálků koupit?

Příspěvekod renda » čtv 30. čer 2011 7:48:05

Po projetí překladačem je tam hned na začátku návodu toto: hvězdy váží 6 gramů. Velikost od rohu k rohu - 6 cm
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky


Zpět na Rokajl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků