Stránka 1 z 1

B.I. Bižuterie

PříspěvekNapsal: čtv 14. črc 2011 10:33:58
od 66272
:idea: http://www.fler.cz/66272 :idea:

Pro začátek trochu obecně

Nabízím bižuterii vlastní výroby. Vyrábím především z korálků. Mimo zboží, které si můžete prohlédnout zde na mém profilu, provozuj též zakázkovou výrobu. Stačí mi napsat zprávu s detailním popisem žádaného výrobku, či přímo s obrázkem nebo skicou. Obratem Vám poté pošlu údaje o přibližné podobě výrobku, případně o odchylkách od vašeho návrhu.

Pohled do historie

O výrobu bižuterie se zajímám již víc jak osm let. Vše to začalo jedním nevinným dárkem sady korálků. Přes první jednoduché výrobky z dětských korálkových sad, jsem se propracovala ke složitějším metodám i materiálům. V současné době rozjíždím svůj malý obchůdek zde a mezi přáteli.

Obrázek

Obrázek

Re: B.I. Bižuterie

PříspěvekNapsal: čtv 14. črc 2011 10:41:49
od regi.m
Jsi tu asi nová, neškodilo by si přečíst pravidla fóra, např.:
Jo a neber si to prosím špatně, ale dřív, nebo později, by ti to tu někdo stejně napsal...
Zkrátka nabízet na fóru o korálkování hotovou bižu, je jako nosit dříví do lesa...

Jak propagovat na fóru svůj web

Jste-li komerční subjekt, zabývající se prodejem korálků (materiálu), máte tady "Komerční zónu", kde můžete zdarma propagovat svůj web či kamenný obchod, informovat zákazníky o novém zboží atd.
Odkaz na komerční zónu: viewforum.php?f=25
Pravidla komerční zóny: viewtopic.php?f=25&t=1497

V jakémkoliv jiném případě tu máme sekci "Ukaž svůj web", kde můžete vložit odkaz na svůj web, online galerii či e-shop s Vašimi korálkovými výrobky, stálí členové fóra sem mohou vkládat odkazy na své další projekty, ať už se zabývají háčkováním, chovem potkanů nebo pěstováním orchidejí.
Dokonce sem můžete vkládat odkazy na e-shopy s hotovou, ručně vyráběnou bižuterii, což se v jiných sekcích fóra nesmí.
Počítejte ale s tím, že pokud bude příspěvek "podezřelý" (odkaz na e-shop který se sem tematicky naprosto nehodí, první a jediný příspěvek od daného uživatele, bude porušovat zákony ČR nebo bude "mládeži nepřístupný"), může být bez varování a vysvětlování odstraněn. Odstraněním příspěvku dáváme jasně najevo, že ten obsah na fóru už nechceme, jeho další výskyt je jasným signálem pro zabanování daného uživatele.
Odkaz na sekci "Ukaž svůj web": viewforum.php?f=81

Pokud přijdete do některé z těchto sekcí, můžete si přečíst příspěvky jiných uživatelů, abyste viděli, jak to tady vedou.
Potom si založíte nové téma (je krajně neslušné "parazitovat" na tématech jiných uživatelů, ale o tom více v dalším textu) kde uvedete co nejvíce informací o tom vašem webu.
Jedno téma stačí. Je zbytečné zakládat nové téma se stejným obsahem vícekrát a nebo ve více sekcích fóra. Pokud je Váš příspěvek zajímavý, uživatelé si ho najdou, pokud není zajímavý, tak jeho vícečetná existence ho zajímavým neudělá.
Pokud nevíte kam vložit příspěvek, přečtěte si pravidla - ta jsou dost jasná a měla by vám ujasnit kam co patří. Pokud tápete a takovýto příspěvek vložíte do první sekce co vám padne pod ruku, a nejlépe několikrát, je to nejlepší cesta jak si nechat vynadat a následně nadobro zakázat přístup na fórum. Ne, nedělám si srandu, nepolepšitelní neukáznění přispěvatelé takto skutečně skončili.

Chcete-li aby byla vaše propagace efektivní, choďte sem často, vkládejte do Vašeho tématu novinky z prodejny, oznamujte slevy, akce, nové zboží, speciální nabídky, buďte připraveni na dotazy návštěvníků a odpovídejte na ně a zapojte se do dalšího provozu fóra - vstřícné a přátelské obchodníky tu máme moc rádi.

* Ohlásit tento příspěvek
* Odpovědět s citací

Pravidla a doporučení - Komerční zóna

Nový příspěvekod gianelle » stř 16. zář 2009 19:20:03
Máte-li kamenný obchod nebo e-shop zabývající se prodejem korálků, potřeb pro korálkování, uměleckých, výtvarných a hobby potřeb, je tato sekce určena právě pro Vás ;)

Můžete zde zdarma propagovat svůj obchod, oznamovat novinky, akce a slevy, získávat nové zákazníky a dostávat zpětnou vazbu od těch stávajících.

A teď k pravidlům:
Prosím, založte pro svůj obchod pouze JEDNO téma, které budete postupně aktualizovat. V případě zjištění založení více "komerčních" témat jediným subjektem, budou tato témata sloučena.

V tématu uveďte vždy co nejvíce relevantních informací, jako je umístění prodejny, kontaktní informace a URL Vašeho webu. Tyto informace můžete také vyplnit ve Vašem uživatelském profilu a nebo je přidat do Vašeho podpisu, který se bude zobrazovat pod každým příspěvkem, který napíšete.

S reklamou nesouvisející s korálky nebo ručními pracemi a s nabídkami prodeje hotové bižuterie může být nakládáno jako se spamem (t.j. může být bez varování odstraněna a autor odměněn banem)

Re: B.I. Bižuterie

PříspěvekNapsal: čtv 14. črc 2011 10:52:45
od 66272
Omlouvám se za vzniklé nepříjemnosti. :-) Trochu jsem se unáhlila. Moje chyba. ;)

Re: B.I. Bižuterie

PříspěvekNapsal: čtv 14. črc 2011 11:09:18
od Skippka
Už je to přehozené :-)

Jak psala regi, dříví do lesa, vodu do moře :-) Ale máš moc pěkné věci :-)

Re: B.I. Bižuterie

PříspěvekNapsal: čtv 14. črc 2011 21:00:07
od 66272
Děkuji moc za přehození ;) Za pochvalu též moc děkuji. Zatím se držím spíše jednodušších tvarů. ;)