egyptský náhrdelník

Techniky vhodné pro šití v ploše, dále šňůry s plochým průřezem, síťky, krajky, náhrdelníky typu "límce" nebo "obojku", ploché náramky ...

egyptský náhrdelník

Příspěvekod Mayim » úte 17. srp 2010 18:41:18

brouzdám po internetu už nějakou dobu a sháním předlohu na tenhle náhrdelník; byla bych vděčná komukoli, kdo by věděl, kde to sehnat, případně tomu, kdo by to sám měl a byl ochoten se podělit... tohle totiž nevykoukám, i kdybych se měla rozkrájet...
Obrázek
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: egyptský náhrdelník

Příspěvekod regi.m » stř 18. srp 2010 6:28:32

Zkus dát do google "egyptian collar"....vyjede to spoustu odkazů, i na nějaké cizí fórum (v angličtině), kde toto téma probírají a je tam i pár odkazů...bohužel nemám na to čas, ale snad ti to pomůže...a třeba natrefíš zrovna na tento....
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: egyptský náhrdelník

Příspěvekod Mayim » úte 31. led 2012 23:48:07

nedávno fórem proběhl tenhle odkaz: http://www.liveinternet.ru/users/4038921/post139376955/
Je to ono! Jen se to tady jmenuje Persia/Byzantine a je to součástí knížky Netting All The Way. *jump*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)


Zpět na Plošné stehy, ploché šňůry, krajky, síťky a límce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků