Stránka 1 z 1

nahrdelnik coloured line - ako nan

PříspěvekNapsal: pát 25. říj 2013 7:35:41
od lucyn
pattern133.jpg
pattern133.jpg
Ahojte dievcata, minule som na internete nasla prekrasny nahrdelnik aj s navodom, len sa v nom neviem dobre vyznat :( Skusili by ste sa nan pozriet? Neviem napr. co znamenaju tie vlnovkove ciarky :roll:
tu je link na komplet navod :)
http://beadsmagic.com/?p=1057#more-1057
dakujem vam krasne

Re: nahrdelnik coloured line - ako nan

PříspěvekNapsal: pát 25. říj 2013 8:40:23
od gianelle
jestli to dobře chápu, tak na spodní straně stránky je vždycky začátek té šňůry a na horní části stránky je konec té šňůry, ale protože by se tam celá šňůra nevešla, tak tam jsoou ty vlnovky, asi znamenají něco jako "takhle pokračuj po celé délce šnůry"
Jak se na to tak dívám, nebude to moc složité, ale bude tam hodně počítání "odkud kam" přidávat korálky

Re: nahrdelnik coloured line - ako nan

PříspěvekNapsal: pát 25. říj 2013 8:46:16
od Nibiru
nejdříve si ušiješ ten černý proužek - přišíváš k sobě dvojice korálků. Když to máš hotové, našješ ty barevné korálky - jehla ti vychází z černé dvojice, pak určitý počet (dvojic) přeskočíš a zase jehlu protáhneš dvojicí atd. když dojdeš na konec, posuneš se o jednu dvojici výše a postup zase opakuješ. nakonec ti z každé dvojice vychází a vchází návlek z barevných korálků. podobným principem se šije spiral rope, ale tam se šije základ zároveň s těmi obloučky.
ty vlnovkové čárky znamenají, že tak pokračuješ až do konce. Na obrázku náš začátek ~ konec, a ta vlnovka prostředek, který se opakuje.
Snad jsem to napsala aspoň trochu srozumitelně, ve vysvětlování nejsem moc dobrá, vždycky se do toho zamotám :-D

Re: nahrdelnik coloured line - ako nan

PříspěvekNapsal: pát 25. říj 2013 8:53:34
od lucyn
nibiru, ty si poklad :) dakujem ti velmi pekne, presne tak som si to myslela aj ja, zda sa mi to velmi podobne flat spiral rope, len som si nebola ista, co znamenaju tie vlnky :) este raz vdaka a pekny dnik ti zelam :)