Oprava Afričana

Práce s lankem, vlascem, šňůrkami, navlékání a další techniky

Oprava Afričana

Příspěvekod renda » ned 04. črc 2010 11:09:42

Dostala jsem od kamarádky opravit tohle: Obrázek
To co visí dolů, jsem myslela, že je střapec, protože je bezvadně a pevně každý konec zakončen, tak jsem udělala tohle: Obrázek
jenže je to špatně, prý to není střapec, má to vést nahoru, na jednu stranu 2 a na jednu 3, také to má bejt kratší, tak nevim, použila jsem všechny korálky a nic nepřidala, a nikdo už také neví, zda to mělo nějaký střepeček, prej možná nějakej malej, je to škubnutý už dlouho. Holky nepřivezly jste si z cest nebo nedostaly jste něco podobnýho? Mě dost záleží na tom, abych to opravila. Díky za jakýkoli nápad.
Ještě detail konců"střapce", tím by se možná mohlo fakt provlíct cosi, co povede nahoru: Obrázek
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Oprava Afričana

Příspěvekod Winterie » pon 19. črc 2010 22:43:03

asi je to blbost jo, ale co kdybys udělala ještě jeden ten střapec stejnej a to teprve pak za těch pět středovejch korálků pověsila na dvě jednoduchý šňůry? Jako bylo by jich pět a pět na střapců spojenejch do dvou šňůr. Kolečko by drželo za dva konce a dřevěnej korálek na to máš.
sem to zkusila a takhle sem to myslela
Obrázek
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Jan Werich
Uživatelský avatar
Winterie
 
Příspěvky: 495
Registrován: ned 14. čer 2009 20:21:44
Bydliště: Praha
Úroveň: ta co nic neumí ale do všeho kecá

Re: Oprava Afričana

Příspěvekod jilinka » úte 20. črc 2010 17:21:30

mně se to s tím střapcem líbí... neměnila bych to... ať to kamarádka nakreslí, jak to chce, když frflá
jilinka
 

Re: Oprava Afričana

Příspěvekod renda » úte 20. črc 2010 19:51:05

Ten žlutý donut a hlavně zpracování je krásný, to by mě nenapadlo, Afričan takhle opraven asi nebude, ale doufám, že ta žlutá věc na zkoušku nebude zničena, je parádní *thup* ,. Na kamarádčiném asi třapec zůstane, jen vršek musí být kratší, takže to množství korálků co jsem dostala, půjde na jednu stranu 3 a na druhou 2 řady, jak to asi bylo, nebo zůstanou 2 a 2, ale v kratším vydání. Děkuji moc, zkusím ještě tvoji fotku ukázat.
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky


Zpět na Navlékání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron