Korálky maliny

Zde se ptejte, když potřebujete poradit, kde sehnat určitý kousek korálkářského materiálu
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Pokud sháníte konkrétní druh korálků, komponentů či jiného bižuterního materiálu, zde se můžete zkusit zeptat. Bude-li to v našich silách, poradíme.

Prosím, pokládejte zde jen konkrétní, dobře fomulované dotazy, případně můžete svůj dotaz doplnit i fotkou či odkazem, specifikujte zda hledáte spíše e-shop či kamennou prodejnu v určitém regionu.

Pokud odpovídáte na dotaz, můžete vkládat odkazy na e-shopy i kamenné obchody. Přesto ale žádám zejména majitele obchodů, aby přispívali pouze informačně přínosnými příspěvky a nezneužívali tuto sekci k vlastní propagaci.

Korálky maliny

Příspěvekod aiv » stř 14. led 2015 21:52:51

Ahoj, scháním korálky, plastové (akrylové), jsou to kuličky, více barev a mají na sobě ještě další kuličky. vypadají jako maliny nebo ostružiny. přidám fofo, pokud se mi to podaří. ráda bych věděla, jestli někdo nevíte, zda se dají tyto korálky koupit. já je dříve koupila v zuzy stříbrnictví, ale teď už je tam nemají. díky moc, budu vděčná za každou odpověď.vera

163-3.jpg
aiv
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 27. srp 2014 23:01:46
Bydliště: Kopřivnice
Úroveň: něco pod střední

Re: Korálky maliny

Příspěvekod Metlicka » úte 05. kvě 2015 10:47:32

Ahoj,

a hledáš průsvitné korálky? Protože takové nevím, kde najít. Ale dívala jsem se po těch malinách a na glass4u mají dva druhy:
1) http://www.glass4u.cz/brousene-koralky- ... -mix-hnedy

nebo

2) http://www.glass4u.cz/brousene-koralky- ... nedy-86800

Ty dočervena se mi líbí víc, protože vypadají opravdu jako maliny.
Metlicka
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 07. led 2015 8:49:25
Úroveň: vysoká

Re: Korálky maliny

Příspěvekod aiv » úte 05. kvě 2015 11:43:54

ahoj.
Moc děkuji za odpověď. Není to však ono. Opravdu hledám jen ty průsvitné. taky jsem je nikde nenašla,ale hledám dál.
děkuji ještě jednou.aiv
aiv
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 27. srp 2014 23:01:46
Bydliště: Kopřivnice
Úroveň: něco pod střední

Re: Korálky maliny

Příspěvekod Metlicka » úte 05. kvě 2015 14:36:52

Jestli je najdeš, tak dej vědět. Ale inspirovala jsi mě a vyzkouším asi něco vytvořit z těch malin. Vypadají hrozně chutně :lol:
Metlicka
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 07. led 2015 8:49:25
Úroveň: vysoká

Re: Korálky maliny

Příspěvekod aiv » úte 05. kvě 2015 23:15:59

jsou moc krásné. pořád doufám, že je zase budou prodávat ve stříbrníctví ZUZY, ale už jsem je tam strašně dlouho neviděla. určitě dám vědět. jsou v různých barvách.
aiv
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 27. srp 2014 23:01:46
Bydliště: Kopřivnice
Úroveň: něco pod střední


Zpět na Kde koupit ... ?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron