sháním knížku - Anufrieva

Diskuze týkající se korálkové literatury, recenze na knihy ...

sháním knížku - Anufrieva

Příspěvekod Mayim » stř 03. úno 2010 15:18:39

omlouvám se, že to píšu sem, ale chodí sem dost lidí a je to tu na ráně (Gi, případně to - prosím - přesuň)

nevíte některá z vás, jestli by se tady v Čechách ještě dala sehnat tahle knížka? Obrázek

Vím, že asi před dvěma lety ji měl jeden z obchodů (snad korálky.net?) a já blb si ji tehdy neobjednala. Pokud některá víte, budu vděčná za každý tip. Pokud ne, konečně se odhodlám k nákupu přes net. Knížku mám staženou z picassy, ale nevyhovuje mi to mít jen v počítači :oops:
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: sháním knížku - Anufrieva

Příspěvekod raficka » stř 03. úno 2010 16:48:36

já jsem ji vloni taky sháněla,našla jsem ji v jednom knihkupectví /něco jako byla dřív ruská Kniha,píše se Kniga/ a dodnes mi ani neodpověděli....
Uživatelský avatar
raficka
 
Příspěvky: 355
Registrován: pát 14. srp 2009 21:34:27
Bydliště: Pustá Kamenice,10km od Hlinska,16km od Poličky

Re: sháním knížku - Anufrieva

Příspěvekod Sigel » stř 03. úno 2010 18:18:36

Levnější bude si to vytisknout, než nechat si to posílat. Přítel (Rus) radí, že spousta ruských knížek se dá sehnat v Německu. Nevim, jak korálkové, ale můžeš zkusit štěstí.
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student


Zpět na Knihy a časopisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron