Bead&Button Magazine

Diskuze týkající se korálkové literatury, recenze na knihy ...

Re: Bead&Button Magazine

Příspěvekod Ála » pon 26. lis 2012 16:33:03

Já už ho mám doma možná 14 dní, zatím jsem měla potíže jen jednou a to BaB odebírám už pár let.
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Bead&Button Magazine

Příspěvekod CORRAL » úte 27. lis 2012 13:47:21

Já nevím, mám asi smůlu, nebo jsou tu v oblasti doručovatelky korálkářky :( Mám předplaceno ještě déle jak rok, a pak buď předplatím jen elektronicky, což já nerada, tištěný je tištěný, nebo se na to vyprdnu rovnou a budu kupovat jen jednou ročně Creative beading, vážně mě nebaví skoro pokaždé co dva měsíce psát že časopis opět nedorazil ... zajímavé je, že když doposílají, tak vždy bez problému...ale to už vždy doručovala Česká pošta.
Teď prý krachla Media post co to doručovala (jednou jsem časopis našla ve schránce zastrčený asi 2 cm, zbytek čuměl ven, asi jsem měla štěstí že jsem nešla kolem až za hodinu třeba), teď prý komplet přebrala Česká pošta, tak snad se to nějak ustálí s dalším číslem...
Uživatelský avatar
CORRAL
 
Příspěvky: 77
Registrován: stř 09. úno 2011 9:55:32

Re: Bead&Button Magazine

Příspěvekod martinadk » úte 05. bře 2013 12:08:47

zase free...do 11.3.
"neexistuje ideální manžel. ideální manžel je svobodný"
http://martinakotlasova.webnode.cz/
http://www.fler.cz/martinadk
Uživatelský avatar
martinadk
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 616
Registrován: ned 01. kvě 2011 14:40:22
Bydliště: havl.brod
Úroveň: pokročilý? něco umím spoustu ne ;-)

Re: Bead&Button Magazine

Příspěvekod Jasmilka » sob 08. bře 2014 11:13:34

Přečetla jsem celou diskusi a ráda bych ji obnovila. Už vím, že se dá magazín objednat buď přímo v Americe nebo přes Korálky.cz . Objednáváte to někdo ještě i jinak?

A také, máte-li chuť, pojďme si tomto magazínu popovídat. Přemýšlím, zda nepoprosit jednu kamarádku/známou, která má možnost přes příbuzného nechat si z Ameriky něco poslat.

Stále se vám magazín líbí a jste z něj nadšené? Pochopí postupy z něj i začátečník? Inspiruje vás? Děkuji za všechny odpovědi.
Jasmilka
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon 03. bře 2014 7:18:51
Úroveň: začátečník

Re: Bead&Button Magazine

Příspěvekod kikina » sob 08. bře 2014 11:31:35

Nejsem přímo předplatitel, ale občas do některého nahlédnu a to, co vidím se mi líbí. Anglicky umím špatně, ale i já z toho pochopím co a jak.
Možná by ses mohla podívat na vlastní oči, někde tady na fóru (možná přímo v tomhle vláknu) je odkaz na stažení nějakých starších čísel, myslím, že tak z roku 2011(ten ročník, ne odkaz :) ). Zkus se na ně podívat, to Ti asi pomůže v rozhodování nejlíp - není nad vlastní zkušenost ;)

P.S Tak je to tady, dávala to sem Skippka
http://www.uloz.to/10513300/bead-and-bu ... medium=all
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Bead&Button Magazine

Příspěvekod Jasmilka » ned 09. bře 2014 21:25:17

kikina píše:Nejsem přímo předplatitel, ale občas do některého nahlédnu a to, co vidím se mi líbí. Anglicky umím špatně, ale i já z toho pochopím co a jak.
Možná by ses mohla podívat na vlastní oči, někde tady na fóru (možná přímo v tomhle vláknu) je odkaz na stažení nějakých starších čísel, myslím, že tak z roku 2011(ten ročník, ne odkaz :) ). Zkus se na ně podívat, to Ti asi pomůže v rozhodování nejlíp - není nad vlastní zkušenost ;)

P.S Tak je to tady, dávala to sem Skippka
http://www.uloz.to/10513300/bead-and-bu ... medium=all



Děkuji za odkaz, kouknu *wave*
A už jsi něco z toho vyráběla? A ostatní?
Jasmilka
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon 03. bře 2014 7:18:51
Úroveň: začátečník

Re: Bead&Button Magazine

Příspěvekod kikina » ned 09. bře 2014 21:45:15

Já spíš podle návodu dělám ty jednotlivé prvky a pak tu kompletaci už podle sebe. Ale zkoušela jsem třeba podle BaB (nevím, které číslo) takové konvalinky a pak jsem z nich dělala náušnice a měly úspěch :)
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Bead&Button Magazine

Příspěvekod CORRAL » pon 31. bře 2014 12:48:08

Já už předplatné neprodlužovala - čím dál více reklam, to je lepší si jednou za rok koupit Creative beading a je to mnohem,mnohem lepší!
Uživatelský avatar
CORRAL
 
Příspěvky: 77
Registrován: stř 09. úno 2011 9:55:32

Předchozí

Zpět na Knihy a časopisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron