Pošli to dál - slovenská verzia?

Zapojte se do orignálního způsobu výměny materiálu mezi členy fóra

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Wippa » úte 10. lis 2009 12:07:37

pančula píše:Ahoj Wippa, som rada, že zdielaš môj názor. *thup* *thup*

si pis ze hej... v minulom kole Nina,teraz Sarka... a hlavne ticho nikde ziadne ospravedlnenie,proste cele je to trapne ,musis uznat :(
Aspon ten balicek clovek caka ze za to bude stat,ale ako holky sorry,ale deka rokajlu vroznych farbach...tak toto nie...
Ked som davala do baliku ja davala som plne sacky perlicicek,sacok na puknutie rokajlu a dve krasne vinutky,vsetko malo uspech co sa tesim ale tak som cakala ze kvalitnejsie veci pridu aj ku mne a helemese vpodstate beriem len to,co nieje desat koralkov v sacku... Posielam to dalej,ale do dalsieho kola definitivne nejdem,len ak to fakt nebude o blbostiach z ktorych sa neda vybrat -tymto sa ospravedlnujem tym,ktore davali pekne veci a pisli za nich smejdy...
na koniec sorry za uprimnost,viem ze sa nenosi,ale ina nebudem .....
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod vera714 » úte 10. lis 2009 12:36:05

ja už som len zvedavá keď to dôjde ku mne až sa bojím :( ja som tiež dala ajnejaký rokajl ale zas aj všeličo iné no neviem.....akože ja som si myslela že celé toto malo byť pre radosť ale mám pocit že sú z toho skôr stresy ako úžitok a niekto sa tu na tomto snaží náramne zbohatnúť :? ako nechápem :x
Uživatelský avatar
vera714
 
Příspěvky: 277
Registrován: pát 12. čer 2009 6:46:35
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod pančula » čtv 12. lis 2009 8:46:18

ku mne to prišlo od Šárky a mala som dojem, že vybrala všetko čo bolo pekné ..... :evil:
ak je to Šárka zo stránky na ktorej sa väčšinou pohybujem ja " ARTmama " ani sa nečudujem, tam s ňou bol tiež nejaký problém vo swape, ona darčeky prijímala, ale žiadne neposlala :evil: :evil: je mi ľúto, že to stroskotá na takýchto " deckách " :evil: :evil: :evil: ak na to nemám, tak sa nikam neprihlásim :!:
pančula
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 24. srp 2009 9:23:07
Bydliště: Cífer

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod vera714 » čtv 12. lis 2009 14:12:48

no ja už neriešim...... :| a kde sa vlastne nachádza balíček teraz :?:
Uživatelský avatar
vera714
 
Příspěvky: 277
Registrován: pát 12. čer 2009 6:46:35
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Wippa » čtv 12. lis 2009 19:46:24

vera714 píše:no ja už neriešim...... :| a kde sa vlastne nachádza balíček teraz :?:

Veri,teraz je u mna,zial teraz absolutne nestiham,lebo zajtra odchadzam predavat na vystavu do BB ,v utorok idem ukazat balicek Zuzke a v stredu rano posielam-takze vo stvrtok to mas doma.
Ospravedlnujem sa,ze pride trosku neskor,ale vobec neviem kde mi hlava stoji :oops:
Mozem otazocku? Kto si zobral vinutky,ktore som do balicku davala? hladala som v zositku a nenasla som.
Ja len,ze som zvedava,komu sa pacili,dakujeeeeem! ;)
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Wippa » čtv 12. lis 2009 19:49:11

este som zabudla: Veri,snazila som ti tam hodit pekne veci,lebo asi by si odpadla,keby ti prisiel balicek s tymi blbostkami... Tak dufam,ze to tuto zlu naladu trosku priskrti :roll:
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod vera714 » čtv 12. lis 2009 20:12:29

oki ved ono nevadi keby prišiel tyžden hore-dole skôr či neskôr 2 mesiace som o balíčku nevedela nič toto je banalita......ja o vinutkach neviem nič jediné to že ja som si ich nebrala.......a dikes že na mňa myslíš že si mi tan prihodila niečo lepšie som zvedavá čo ku mne dojde......a ešte - v Košiciach som bola v tej galantérii piccolo či ako sa to píše som si až tak moc neviprala ale predsa len jedny perlčky a potom ešte jedny čierne.....hmmm neviem ako en tvar pomenovať :? ale ale RAJ UMELCOV to bol teda skutočný raj *jump* bola som nadšená *rofl1* nakúpili sme nielen korálky ale aj všeličo iné.......veľmi ďakujem za dobrý tip
Uživatelský avatar
vera714
 
Příspěvky: 277
Registrován: pát 12. čer 2009 6:46:35
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Wippa » čtv 12. lis 2009 22:44:17

vera714 píše:oki ved ono nevadi keby prišiel tyžden hore-dole skôr či neskôr 2 mesiace som o balíčku nevedela nič toto je banalita......ja o vinutkach neviem nič jediné to že ja som si ich nebrala.......a dikes že na mňa myslíš že si mi tan prihodila niečo lepšie som zvedavá čo ku mne dojde......a ešte - v Košiciach som bola v tej galantérii piccolo či ako sa to píše som si až tak moc neviprala ale predsa len jedny perlčky a potom ešte jedny čierne.....hmmm neviem ako en tvar pomenovať :? ale ale RAJ UMELCOV to bol teda skutočný raj *jump* bola som nadšená *rofl1* nakúpili sme nielen korálky ale aj všeličo iné.......veľmi ďakujem za dobrý tip

oki,takze ty nie,uz si nejak nepamatam komu som posielala po mne ...
Jhuj tak sa tesim ze sa lubilo,ako som ti pisala,piccolo je skor o navlekovom materialy... Velmi sa tesim,ze sa ti lubilo a nakupila *thup*
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Wippa » stř 18. lis 2009 21:17:43

Veriiiiiiii,tak dnes som podala obalocku,kedze bola podana pred piatou,tak by uz mohla zajtra k Tebe prist,ak nie tak pozajtra ;) Az na poste som si uvedomila ze som setko tlacene sklo dala do jedneho sacicku a perlicky do sacicku kde su nalepocky,ospravedlnujem sa,chcela som to povodne vymenit ale zabudla som na to,tak prosim prepacte ,snad to az tak vadit nebude :oops: Dufam ,ze sa vecicky budu pacit *jump*
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod vera714 » pát 20. lis 2009 18:10:33

balíček došiel dnes, korálky boli v pohode-bála som sa že budú horšie ale dá sa len ich je dosť málo.....tak celkovo ide to dosť dolu vodou........týkajúc sa kvlity a množstva korálok a ešte čo ste spomínli to zo Šárkou a predtým ešte Ninka v prvom kole......má niekto záujem o ďalšie kolo a ak aj áno čo keby sme si dali pauzu a npr. po vinociach ak budeme mať možno väčie prebytky tak to znovu rozbehnúť..........asi toľko môj názor.............Čo vy na to...?
Uživatelský avatar
vera714
 
Příspěvky: 277
Registrován: pát 12. čer 2009 6:46:35
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod vera714 » pon 08. úno 2010 13:43:33

po menšej-väčšej pauze......má ešte niekto záujem pokračovať??? ja by som dala ešte jedno kolo,balíček je v pôvodnom stave u mňa na poličke až na to že niečo som somozrejme vymenila takže má niekto záujem??? prosím odpíšte.....bolo by bajn keby sa do balíčka dávali aj také veci ktoré sú využitelné nie poškodené korálky a tak napríklad aj retiazky alebo podobné veci........tak píšte
Uživatelský avatar
vera714
 
Příspěvky: 277
Registrován: pát 12. čer 2009 6:46:35
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Slávka » stř 30. čer 2010 13:06:04

Zdravím Vás, hlásim sa ako ďalšia slovenská posila.. škoda, že som toto fórum nenašla skôr, ja som totiž pekné a nepotrebné korálky pred nejakým časom akosi.. vyhodila :oops:
Uživatelský avatar
Slávka
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 28. čer 2010 14:00:33
Bydliště: Slovenská republika

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Gabina » čtv 03. úno 2011 13:36:45

Ahojte, kedze som tu nova mam dotaz , ci mate zaujem spachat dalsie posielanie balicku :D .
Kludne mozem zacat *wave*
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 821
Registrován: stř 02. úno 2011 13:35:36
Bydliště: Piešťany - Slovensko
Úroveň: pokročilá , stále skúšam niečo nové

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod piper173 » čtv 03. úno 2011 14:07:20

tiež by som sa rada pridala ;)
piper173
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 03. črc 2010 15:36:47
Bydliště: Kalná nad Hronom-SK
Úroveň: ticho závidiaci "začiatočník"...

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Gabina » čtv 03. úno 2011 14:24:33

*wave* parada tak zatial sme dve *jump*
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 821
Registrován: stř 02. úno 2011 13:35:36
Bydliště: Piešťany - Slovensko
Úroveň: pokročilá , stále skúšam niečo nové

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod vera714 » čtv 03. úno 2011 14:30:40

no...mozno by som sa pridala

neskusali ste nahodou napisat Slavke SZ?
Uživatelský avatar
vera714
 
Příspěvky: 277
Registrován: pát 12. čer 2009 6:46:35
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod piper173 » čtv 03. úno 2011 14:38:48

no tak uz by sme boli tri ...ja by som bola aj za to aby sa trebars zalozila nova tema aby to bolo pekne prehladne ;)...kto by chcel by sa prihlasil a dohodli by sa nejake pravidla a tak....neviem podla toho kto by chcel zacat
piper173
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 03. črc 2010 15:36:47
Bydliště: Kalná nad Hronom-SK
Úroveň: ticho závidiaci "začiatočník"...

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Gabina » čtv 03. úno 2011 14:40:25

neposielala som ale mozem :D a urcite si musime potom dohodnut pravidla *rofl1*
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 821
Registrován: stř 02. úno 2011 13:35:36
Bydliště: Piešťany - Slovensko
Úroveň: pokročilá , stále skúšam niečo nové

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod Gabina » čtv 03. úno 2011 14:41:30

piper173 píše:no tak uz by sme boli tri ...ja by som bola aj za to aby sa trebars zalozila nova tema aby to bolo pekne prehladne ;)...kto by chcel by sa prihlasil a dohodli by sa nejake pravidla a tak....neviem podla toho kto by chcel zacat


si ma predbehla :P namam problem zalozim nove tema uz sa na to ide :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 821
Registrován: stř 02. úno 2011 13:35:36
Bydliště: Piešťany - Slovensko
Úroveň: pokročilá , stále skúšam niečo nové

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod piper173 » čtv 03. úno 2011 14:43:12

*thup* *thup* *thup*
piper173
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 03. črc 2010 15:36:47
Bydliště: Kalná nad Hronom-SK
Úroveň: ticho závidiaci "začiatočník"...

Re: Pošli to dál - slovenská verzia?

Příspěvekod haany » čtv 03. úno 2011 15:00:58

Ja by som sa zapojila, len mam zlomenu nohu a mozno by sa to odo mna poslalo trosku s oneskorenim, hm?
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Předchozí

Zpět na "Pošli to dál"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků