PROSINEC 2012: Ráno v magické zahradě HLASOVÁNÍ

Měsíční "soutěže" o nejlepší výrobek na dané téma
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Soutěž v tvorbě šperků na dané téma. Své soutěžní výrobky můžete vkládat do třetího týdne daného měsíce, poslední týden v měsíci se hlasuje a hodnotí. Vítěz získává privilegium vyhlásit téma na další kolo soutěže.

Čtěte prosím pravidla soutěže: viewtopic.php?f=57&t=775

Hlasovat můžete pro dva šperky. Hlasovat můžete do 31.12. včetně.

Anketa končí za pon 31. pro 2012 10:16:42

Hanina24
8
6%
Leňaska
11
8%
Noxys
3
2%
makys
1
1%
kassia
7
5%
ridaska
8
6%
Monchi
14
10%
zireael
20
14%
Teri
12
9%
medvedice
15
11%
haany
2
1%
Stepule
5
4%
Majka
31
22%
Roza
1
1%
 
Celkem hlasů : 138

Re: PROSINEC 2012: Ráno v magické zahradě HLASOVÁNÍ

Příspěvekod Sigel » sob 29. pro 2012 12:26:04

K těm kapičkám - kromě toho, že jsou hlavním znakem tématu, je tam taky napsáno, že je na nás, jak je ztvárníme, což si já vykládám tak, že to nemusí být úplně tupě přesně bez výjimky skleněné kapičky, ale že je třeba lze ztvárnit i rokajlem (tak jsem to udělala já), ona když rosa leží třeba na listech, tak taky nemá kapkovitý tvar. Je pravda, že spousta výrobků tady rosu, ani magickou zahradu, ani ráno neevokuje, ale omezovat počet "chápajících zadání" jen na dvě osoby je zase trochu přehnané. Aby si někdo nevykládal tenhle příspěvek špatně, teď fakt neřeším své vyloučení, to beru a připadá mi to tak fér, účelem tohohle výlevu je zhruba to, aby se tu nestrhla mela v duchu "fůůj, vona má víc hlasů a přitom tam nemá žádný kapičky!", když je tam vona má, jen třeba v podobě ohňovek a ne blbovzdorných kapiček. Souhlasím s mnaaauu, že by nebylo špatné ten soutěžní příspěvek doprovodit krátkým textem, aby bylo jasné, co tím chtěl básník říci. Je zajímavé, že už tu bylo mnoho témat, kde některé příspěvky nesplňovaly zadání, a nikdo to nijak zvlášť neřešil, až teď... Jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí.
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: PROSINEC 2012: Ráno v magické zahradě HLASOVÁNÍ

Příspěvekod gianelle » sob 29. pro 2012 13:50:43

Je pravda že nejen tady, ale v každém tématu se najdou výrobky, které ne zcela přesně odpovídají tématu či detailům v jeho zadání, protože každý může to zadání pochopit trochu jinak (třeba zrovna kapičky v tomto tématu) a každý to dané zadání zpracuje jinak - a hlavně celá soutěž je podle mně o tom, že hlasující nakonec vybírají autora, který dané téma ztvárnil nejlépe.

Takže si myslím, že pokud má někdo z hlasujících pocit, že se některý výrobek trochu odchýlil od zadání, jednoduše pro něj nebude hlasovat a místo toho dá raději hlas těm, kteří se zadání drželi.
A pokud má už zadavatel pocit, že je některý výrobek zcela "mimo mísu" (třeba jak tu padl ten příklad z kytičkama a dinosaurem ;) ), tak má právo tento výrobek úplně vyřadit z hlasování.

A nápad s krátkým doprovodným textem se mi taky líbí *thup*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: PROSINEC 2012: Ráno v magické zahradě HLASOVÁNÍ

Příspěvekod evitschka » sob 29. pro 2012 16:44:51

Majka a ridaska
Don't say no, just say now.
http://czechbeadwork.blogspot.com/
Uživatelský avatar
evitschka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1282
Registrován: pon 15. čer 2009 7:43:14
Bydliště: nedaleko Třebíče
Úroveň: Mírně pokročilá, ale pořád s něčím začínám...

Re: PROSINEC 2012: Ráno v magické zahradě HLASOVÁNÍ

Příspěvekod Terík » úte 01. led 2013 12:52:00

Ukončila jsem hlasování!

Vítězkou prosince 2012 se stává Majka! Moc vítězce gratuluju a prosím ji, aby vyhlásila nové téma *applause*
Uživatelský avatar
Terík
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 521
Registrován: pát 09. říj 2009 13:25:13
Úroveň: Half Beader, half Ninja

Předchozí

Zpět na Téma měsíce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků