Bobulky

Drátky, nýtky, jehly, kleště ...

Bobulky

Příspěvekod renda » pon 02. srp 2010 20:05:29

Nemáte prosím někdo stažen tenhle projekt? http://www.jewelrymakingdaily.com/media/p/1371.aspx Nechci se registrovat na další a další cizí stránky, tak pokud někdo tu už je? Už mi chodí dost mailů, kterým slovo nerozumím, nemluví česky, Bead Button jich posílá atd... A numím se ani odregistrovat.
Nejdřív jsem to zkusila bez návodu, ale je to šišatý, navlíkala jsem naketlovaný korálky na nejtech na jednu prostřední, ale ten kaplík to tak neschová, a jak je každý očko vejš a vejš, je to křivé. Musí to bejt jinej fígl. Děkuju
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Bobulky

Příspěvekod gianelle » pon 02. srp 2010 22:45:11

Prakticky se naketlujou korálky na nýty a spojí se kroužkem a přes ten kroužek se to navleče na nýt s tím spodním korálkem a pak do kaplíku
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Bobulky

Příspěvekod renda » úte 03. srp 2010 20:24:35

Děkuji, tak kroužek je ten fígl, zkusím to bez návodu, pořád mi to píše chybu, i když jindy z Uložto normálně stahuju a winrar taky funguje normálně. Budu jen ještě muset sehnat větší kaplík, bobulky mám 0,5cm velký a to množství ty co mam nezastřešej. Počítačový a jazykový negramot ještě jednou děkuje.
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Bobulky

Příspěvekod renda » úte 03. srp 2010 21:17:08

Díky, z letecké pošty se to bleskem stáhlo, a je to tak, jak jsem to pochopila, kdž jsem slyšela kroužek, původně jsem věšela očka na dlouhou jehlu a to bylo blbě. Tak už jen vysurfovat ten větší kaplík...
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky


Zpět na Ketlování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron