Stránka 1 z 1

Beadalon

PříspěvekNapsal: sob 30. led 2016 11:06:30
od VeronikaZet
Zdravím všechny šikovné ručičky včetně jejich majitelek :-)
Nevěděly byste některá z vás, kde v ČR sehnat beadalon nebo něco podobného na výrobu náramku typu macramé ? (zkoušela jsem voskované šňůrky i kůže, ale pořád to není ono...)
Díky za tipy :-)
Veronika

Re: Beadalon

PříspěvekNapsal: sob 30. led 2016 12:41:38
od gianelle
Zkusila bych polyesterové šňůry, z nich to prý jde dobře. Ale netuším kde se dají koupit, já jsem je viděla akorát v Brně u Zrzavé Kočky.

Jinak - Beadalon je značka, která vyrábí různé typy korálkářských produktů a návlekových materiálů, především bižuterní lanka a dráty, není to název konkrétního druhu šňůry ;) takže na to bacha ;)

Re: Beadalon

PříspěvekNapsal: sob 30. led 2016 13:00:55
od VeronikaZet
Díky za info :-)
P.S. a k té "Kočce": co tak na netu pozoruji, mají tam spoustu krásných věcí..co jinde nenacházím...bude někdy v blízké budoucnosti e-shop? Jsem z druhé strany republiky.. :-/ Nebo jak jinak tam nakoupit?
Ver.

Re: Beadalon

PříspěvekNapsal: sob 30. led 2016 15:03:55
od gianelle
E-shop nebude - majitelka je na to sama a už tak je to dost náročné a zajišťovat kvalitně e-shopu i kamenné prodejny by bylo pro jednoho člověka nezvládnutelné - navíc obchod z velké většiny stojí na neustále se obměňujícím sortimentu, limitovaných sériích, originálních materiálech - a to je často třeba jen pár kousků korálků od daného typu - a to se na e-shopu dost špatně prodává, než by to člověk stihl nafotit a vložit na web, bylo by to prodané ;)
Pokud to aspoň trochu jde, je nejlepší udělat si výlet - ale když to nejde, není problém se s majitelkou domluvit na zaslání poštou - stačí projít fotky na webu/FB a sepsat do e-mailu, co byste potřebovali - ona se mrkne, jestli to ještě je skladem a za kolik to bude a po platbě převodem pošle poštou

Re: Beadalon

PříspěvekNapsal: čtv 03. bře 2016 13:47:42
od trn
Hezký den,
já mám zatím nejlepší zkušenost s nylonovou šňůrkou síly 1mm. http://www.artsandcrafts.cz/naramek-stone1 V Plzni mají v Tvořilce...... i dalších kreativních obchodech,ale v každém trochu jinou, někde i jakoby hranatý profil... raději nakoupit dost materiálu předem.