Beadalon

Obecná diskuze o korálcích a korálkování

Beadalon

Příspěvekod VeronikaZet » sob 30. led 2016 11:06:30

Zdravím všechny šikovné ručičky včetně jejich majitelek :-)
Nevěděly byste některá z vás, kde v ČR sehnat beadalon nebo něco podobného na výrobu náramku typu macramé ? (zkoušela jsem voskované šňůrky i kůže, ale pořád to není ono...)
Díky za tipy :-)
Veronika
VeronikaZet
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 19. říj 2015 15:26:17
Úroveň: Mírně pokročilá

Re: Beadalon

Příspěvekod gianelle » sob 30. led 2016 12:41:38

Zkusila bych polyesterové šňůry, z nich to prý jde dobře. Ale netuším kde se dají koupit, já jsem je viděla akorát v Brně u Zrzavé Kočky.

Jinak - Beadalon je značka, která vyrábí různé typy korálkářských produktů a návlekových materiálů, především bižuterní lanka a dráty, není to název konkrétního druhu šňůry ;) takže na to bacha ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Beadalon

Příspěvekod VeronikaZet » sob 30. led 2016 13:00:55

Díky za info :-)
P.S. a k té "Kočce": co tak na netu pozoruji, mají tam spoustu krásných věcí..co jinde nenacházím...bude někdy v blízké budoucnosti e-shop? Jsem z druhé strany republiky.. :-/ Nebo jak jinak tam nakoupit?
Ver.
VeronikaZet
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 19. říj 2015 15:26:17
Úroveň: Mírně pokročilá

Re: Beadalon

Příspěvekod gianelle » sob 30. led 2016 15:03:55

E-shop nebude - majitelka je na to sama a už tak je to dost náročné a zajišťovat kvalitně e-shopu i kamenné prodejny by bylo pro jednoho člověka nezvládnutelné - navíc obchod z velké většiny stojí na neustále se obměňujícím sortimentu, limitovaných sériích, originálních materiálech - a to je často třeba jen pár kousků korálků od daného typu - a to se na e-shopu dost špatně prodává, než by to člověk stihl nafotit a vložit na web, bylo by to prodané ;)
Pokud to aspoň trochu jde, je nejlepší udělat si výlet - ale když to nejde, není problém se s majitelkou domluvit na zaslání poštou - stačí projít fotky na webu/FB a sepsat do e-mailu, co byste potřebovali - ona se mrkne, jestli to ještě je skladem a za kolik to bude a po platbě převodem pošle poštou
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Beadalon

Příspěvekod trn » čtv 03. bře 2016 13:47:42

Hezký den,
já mám zatím nejlepší zkušenost s nylonovou šňůrkou síly 1mm. http://www.artsandcrafts.cz/naramek-stone1 V Plzni mají v Tvořilce...... i dalších kreativních obchodech,ale v každém trochu jinou, někde i jakoby hranatý profil... raději nakoupit dost materiálu předem.
trn
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 28. úno 2016 9:21:41
Úroveň: mírně pokročilý


Zpět na Korálky obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků