Květiny z organzy

Všechno co nezapadá do předchozích sekcí

Květiny z organzy

Příspěvekod Lenullynka » čtv 16. srp 2012 16:19:01

Zdravím Vás nadšené korálkářky:-)
Prosím Vás o pomoc při dokončování organzových květin. Můžete mi někdo poradit, čím je přilepit na sponky, čelenky atd.?
Doufám, že jsem dané téma zařadila správně.
Předem moc děkuji za odpověd.
Lenullynka
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 16. srp 2012 16:10:57

Re: Květiny z organzy

Příspěvekod The Frail » pát 17. srp 2012 9:19:22

no já to dělám tak, že ze spodu přišiju kousek filcu, a pak to lepím lepidlem na textil. Zatím to drží v pohodě.
nothing can stop me now
Uživatelský avatar
The Frail
 
Příspěvky: 92
Registrován: úte 18. srp 2009 12:01:56
Bydliště: Praha 4 - Nusle
Úroveň: pokročilejší začátečník stále se učící a zkoušející nové techniky

Květiny z organzy

Příspěvekod Lenanaj » pon 17. pro 2012 17:09:03

Zdravím. Můžu poprosit o pár rad k výrobě květinek z organzy? Máte nějaké vychytávky? Nemáte třeba jiný způsob opalování než nad svíčkou? Občas bych potřebovala hasičák když mi ujede ruka. A čím si předmalováváte tvary? Já používám tenkou černou lihovku a stříhat potom musím před linkou protože mi to pak při opálení dělá ošklivé černé kraje.
Lenanaj
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 20. úno 2012 20:25:42
Úroveň: začátečník

Re: Květiny z organzy

Příspěvekod martinadk » pon 17. pro 2012 18:22:24

Lenanaj píše:Zdravím. Můžu poprosit o pár rad k výrobě květinek z organzy? Máte nějaké vychytávky? Nemáte třeba jiný způsob opalování než nad svíčkou? Občas bych potřebovala hasičák když mi ujede ruka. A čím si předmalováváte tvary? Já používám tenkou černou lihovku a stříhat potom musím před linkou protože mi to pak při opálení dělá ošklivé černé kraje.

já se teda tímhle nezabývám, ale dřív jsem vyšívala a používala jsem fix který mizel...takže stačí vystříhat a opalovat druhý den kdy je fix pryč...
"neexistuje ideální manžel. ideální manžel je svobodný"
http://martinakotlasova.webnode.cz/
http://www.fler.cz/martinadk
Uživatelský avatar
martinadk
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 616
Registrován: ned 01. kvě 2011 14:40:22
Bydliště: havl.brod
Úroveň: pokročilý? něco umím spoustu ne ;-)

Re: Květiny z organzy

Příspěvekod Lenanaj » úte 18. pro 2012 17:53:13

martinadk píše:
Lenanaj píše:Zdravím. Můžu poprosit o pár rad k výrobě květinek z organzy? Máte nějaké vychytávky? Nemáte třeba jiný způsob opalování než nad svíčkou? Občas bych potřebovala hasičák když mi ujede ruka. A čím si předmalováváte tvary? Já používám tenkou černou lihovku a stříhat potom musím před linkou protože mi to pak při opálení dělá ošklivé černé kraje.

já se teda tímhle nezabývám, ale dřív jsem vyšívala a používala jsem fix který mizel...takže stačí vystříhat a opalovat druhý den kdy je fix pryč...

Děkuji děkuji. Taky už sem nad tím přemýšlela.Jen ho koupit.
Lenanaj
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 20. úno 2012 20:25:42
Úroveň: začátečník

Re: Květiny z organzy

Příspěvekod nikiki39 » čtv 19. zář 2013 16:58:43

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda má někdo vyzkoušené nějaké lepidlo, kterým by květinky šli přilepit na kovové komponenty. Našla jsem tu radu s kouskem filcu ale když vyrábím miniaturní naušničky raději bych je přilepila rovnou bez filcu... předem děkuju za rady:)
nikiki39
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 19. zář 2013 16:40:19


Zpět na Ostatní techniky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron