Stránka 1 z 1

Motivy

PříspěvekNapsal: ned 03. bře 2013 16:16:57
od Debbi
Ahoj,
vyrábím si náušnice z křišťálové pryskyřice. Zatím si motivy kupuji od různých prodejců na Fleru. Ale přemýšlela jsem že bych si ty motivy mohla také vyrábět sama. Jenže tak úplně nevím jak na to. Proto se tu chci zeptat jestli s tím už tady někdo nemá zkušenosti. (Jako že určitě někdo má) :D Tak bych prosila a byla bych moc ráda kdyby mi s tím někdo pomohl. Jako třeba jaký používat program a jak na to. Předem moc díky.
¨
Debbi :)

Re: Motivy

PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 15:14:03
od Kanty
Ahoj, toto přesně je má otázka, na kterou zde hledám odpověď.. Víte někdo? Prosím poraďte.. Díky

Re: Motivy

PříspěvekNapsal: sob 04. kvě 2013 18:23:25
od TRZ04
No, holky, lze je dělat v grafickém programu...zkušenější poradí název...Já jsem si taky myslela, jak si je udělám. Ale jestli to v tom programu (případně nějakém podobném) neumíte (což asi neumíte, když se ptáte na název programu ;) ), tak si ty motivky uděláte těžko. Mě by to stálo víc úsilí, než pak vypadá ten výsledný kousek. Takže jsem naznala, že si je radši za pár korun koupím na Fleru. Ušetřím si nervy !! , cestu do města do foto-centra a přijdou mi na foto papíře rovnou do schránky.

Re: Motivy

PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 13:46:01
od Debbi
Mě snad nejde ani nejde o to že si s tím dám takovou práci, ale jde mi o to abych si dělala svoje vlastní originály. Prostě to co chci přesně já. No ale zatím mi stejnak nikdo neporadil. Tak jdu čekat dál *wave*

Re: Motivy

PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 19:18:28
od mnaaauu
Já osobně bych to udělala v Adobe photoshopu, nebo Corel Draw ... Adobe používám na upravu fotek a dá se v něm kreslit, jsou tam štetce s motivy ( listy, trava, hvezdy... bla bla ) je tam spousta funkcí. Corel je na kreslení a tvorbu třída ( kamarad v tom dělá plakaty apod.) Ale pokud s temito programy nepracuješ a nemáš zkusenosti, zase taková sranda to není :/ Z Corelu jsem byla na větvi dost... TAkže mužeš zkusit a uvidíš ;-)

Re: Motivy

PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 15:55:44
od Debbi
Fajn, díky za tipy :-) Programů je spoustu, nějaké jsem zkoušela a i docela to šlo. Ale přeci jenom bych ještě potřebovala poradit od někoho kdo ty motivy už dělá.

Re: Motivy

PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 7:22:58
od Jajinka
Já dělám motivy v Adobe Illustratoru. CorelDraw mám sice také, ale adobe se mi zdá být lepší. Jinak - jak na motivy, je těžké radit. V podstatě si připravíš plátno o velikosti fotografie a něm jsou kolečka, čtverečky, apod. v potřebných velikostech.

Re: Motivy

PříspěvekNapsal: sob 18. kvě 2013 12:38:42
od Elzazel
Já dělám motivy v programu Gimpshop. Sice mi chvilku trvalo, než jsem se s ním naučila, ale myslím, že to stojí za to.

Re: Motivy

PříspěvekNapsal: sob 31. kvě 2014 21:12:41
od martinadk
objevila jsem návody na vytváření fraktátů, které jsou úžasnými motivy http://fraktaly.shy.cz/index.php?navody