Motivy

Tipy pro samotnou práci s pryskyřicí, motivy na zalévání, kombinace s jinými materiály atd.

Motivy

Příspěvekod Debbi » ned 03. bře 2013 16:16:57

Ahoj,
vyrábím si náušnice z křišťálové pryskyřice. Zatím si motivy kupuji od různých prodejců na Fleru. Ale přemýšlela jsem že bych si ty motivy mohla také vyrábět sama. Jenže tak úplně nevím jak na to. Proto se tu chci zeptat jestli s tím už tady někdo nemá zkušenosti. (Jako že určitě někdo má) :D Tak bych prosila a byla bych moc ráda kdyby mi s tím někdo pomohl. Jako třeba jaký používat program a jak na to. Předem moc díky.
¨
Debbi :)
Debbi
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. bře 2013 16:11:48
Úroveň: střední

Re: Motivy

Příspěvekod Kanty » pát 03. kvě 2013 15:14:03

Ahoj, toto přesně je má otázka, na kterou zde hledám odpověď.. Víte někdo? Prosím poraďte.. Díky
Kanty
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 02. kvě 2013 8:56:10

Re: Motivy

Příspěvekod TRZ04 » sob 04. kvě 2013 18:23:25

No, holky, lze je dělat v grafickém programu...zkušenější poradí název...Já jsem si taky myslela, jak si je udělám. Ale jestli to v tom programu (případně nějakém podobném) neumíte (což asi neumíte, když se ptáte na název programu ;) ), tak si ty motivky uděláte těžko. Mě by to stálo víc úsilí, než pak vypadá ten výsledný kousek. Takže jsem naznala, že si je radši za pár korun koupím na Fleru. Ušetřím si nervy !! , cestu do města do foto-centra a přijdou mi na foto papíře rovnou do schránky.
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Motivy

Příspěvekod Debbi » ned 05. kvě 2013 13:46:01

Mě snad nejde ani nejde o to že si s tím dám takovou práci, ale jde mi o to abych si dělala svoje vlastní originály. Prostě to co chci přesně já. No ale zatím mi stejnak nikdo neporadil. Tak jdu čekat dál *wave*
Debbi
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. bře 2013 16:11:48
Úroveň: střední

Re: Motivy

Příspěvekod mnaaauu » ned 05. kvě 2013 19:18:28

Já osobně bych to udělala v Adobe photoshopu, nebo Corel Draw ... Adobe používám na upravu fotek a dá se v něm kreslit, jsou tam štetce s motivy ( listy, trava, hvezdy... bla bla ) je tam spousta funkcí. Corel je na kreslení a tvorbu třída ( kamarad v tom dělá plakaty apod.) Ale pokud s temito programy nepracuješ a nemáš zkusenosti, zase taková sranda to není :/ Z Corelu jsem byla na větvi dost... TAkže mužeš zkusit a uvidíš ;-)
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: Motivy

Příspěvekod Debbi » pon 06. kvě 2013 15:55:44

Fajn, díky za tipy :-) Programů je spoustu, nějaké jsem zkoušela a i docela to šlo. Ale přeci jenom bych ještě potřebovala poradit od někoho kdo ty motivy už dělá.
Debbi
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. bře 2013 16:11:48
Úroveň: střední

Re: Motivy

Příspěvekod Jajinka » úte 07. kvě 2013 7:22:58

Já dělám motivy v Adobe Illustratoru. CorelDraw mám sice také, ale adobe se mi zdá být lepší. Jinak - jak na motivy, je těžké radit. V podstatě si připravíš plátno o velikosti fotografie a něm jsou kolečka, čtverečky, apod. v potřebných velikostech.
Jajinka
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 22. kvě 2012 11:20:55
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Motivy

Příspěvekod Elzazel » sob 18. kvě 2013 12:38:42

Já dělám motivy v programu Gimpshop. Sice mi chvilku trvalo, než jsem se s ním naučila, ale myslím, že to stojí za to.
Elzazel
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 18. kvě 2013 12:35:37
Úroveň: pokročilá

Re: Motivy

Příspěvekod martinadk » sob 31. kvě 2014 21:12:41

objevila jsem návody na vytváření fraktátů, které jsou úžasnými motivy http://fraktaly.shy.cz/index.php?navody
"neexistuje ideální manžel. ideální manžel je svobodný"
http://martinakotlasova.webnode.cz/
http://www.fler.cz/martinadk
Uživatelský avatar
martinadk
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 616
Registrován: ned 01. kvě 2011 14:40:22
Bydliště: havl.brod
Úroveň: pokročilý? něco umím spoustu ne ;-)


Zpět na Křišťálová pryskyřice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků