Stránka 1 z 1

Kde koupit lůžka?

PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 18:01:04
od TRZ04
Tak se na tu pryskyřici taky chystám. Momentálně zkoumám stránky různých e-shopů a srovnávám. Ráda bych si ale nechala poradit od zkušenějších. Kde objednáváte? Jde mi především o co největší výběr velikostí, rozumnou kvalitu a cenu a pokud by byly lůžka nealergenní, tak by to bylo úplně nejlepší :D Nemusí být nutně z Ag 925, stačili by rhodiovaný nebo prostě bez obsahu niklu.
Koukala jsem na korálek.obchod, ale zdá se mi celkem malej výběr velikostí. Pak jsem mrkla na body-hair, kde je sice výběr, ale nejsem si jistá tím pokovem z hlediska alergie. A na tvořilka.cz mají výběr, nízké ceny, ale opět nevím, zda platina nealergizuje. Psala jsem tam dotaz, zatím se neozvali...Budu ráda za vaše zkušenosti a názory. Díky...

Re: Kde koupit lůžka?

PříspěvekNapsal: pon 04. črc 2011 8:19:39
od Ála
No, co se týká alergie, nevím, to já neřešila, ale taky beru z Tvořilka.cz (=na Fleru uživatel "pt"), i z Body-Hair jsem brala a taky od Resin z Fleru. A možná ještě od někoho z Fleru, už nevím. Ale se vším jsem byla spokojená.
Já si vybírám "zdroj" podle toho, jestli má zrovna ta lůžka, která potřebuju nebo když má nějaké zajímavé nové tvary apod. :)

Re: Kde koupit lůžka?

PříspěvekNapsal: pon 04. črc 2011 20:17:59
od TRZ04
Děkuji :D Když já začínám a blbý je, že mám pocit, že potřebuju zpracovat všechny nakoupené motivy a tzn. mraky velikostí a velkej počet lůžek. Ale hlavně bych potřebovala pořešit tu alergii na lůžka.

Re: Kde koupit lůžka?

PříspěvekNapsal: pon 04. črc 2011 20:54:15
od Anisalah
no já lůžka nekupuji, ale ohledně alergie na platinu, já když si dám platinové háčky do uší tak během hodinky mám zarudlé dírky a pak týden mažu mastí aby splasknul otok v dirkách... takže já sem na platinu alergická