prstýnek

Ingredience: jehla, nit, rokajl a spousta trpělivosti
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Své téma umístěte do vhodného subfóra. Pokud pro své téma nemůžete najít vhodné subfórum a nebo si nejste jistí kam jej umístit, umístěte jej přímo sem.

prstýnek

Příspěvekod barunka00 » pon 20. pro 2010 15:21:53

Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: prstýnek

Příspěvekod anchesenamon26 » sob 25. pro 2010 20:32:34

překrásné *applause*
Uživatelský avatar
anchesenamon26
 
Příspěvky: 39
Registrován: úte 19. led 2010 10:23:30

Re: prstýnek

Příspěvekod Martina » pon 27. pro 2010 13:39:50

To je nádhera *thup1* , chtěla bych ho vyrobit pro švagrovou, ale ať hledám jak hledám, návod pro blbce nemůžu nikde najít :( *cry* pro vás profíky je to asi jednoduché, jeden kuk a víte o co go...holky prosím, nemáte některá návod pro začátečníka??? *sad* *look*
Lidé začnou jednat rozumně teprve tehdy, když už vyčerpali všechny ostatní možnosti.
Uživatelský avatar
Martina
 
Příspěvky: 233
Registrován: sob 25. pro 2010 21:55:07
Bydliště: Žulová, okr. Jeseník

Re: prstýnek

Příspěvekod Terezka » pon 27. pro 2010 13:44:14

dělá se jako trojúhelníček - původně to bylo schéma na náušnice (vyhrabala jsem to v nějakém španělském, starém časopise) -frantíci to sešili do prstýnku :-) (chytré - ty náušnice jsou totiž pekelně ošklivé :-D )
(btw - myslím, že na rozkres si kdosi ve francii nárokuje autorská práva (viz. fr. forum) takže bych stahovala dokud je co :-)
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: prstýnek

Příspěvekod Martina » pon 27. pro 2010 14:12:40

No jo Teri, ale já právě neumím ten trojúhelníček :shock: :o :( , jsem začátečník, zatím jsem tošku polaškovala s ketlováním, udělala jsem pár naušnic, nějakou tu motanici, obšívanou kuličku a podobné drobnosti a teď bych se chtěla pustit do něčeho složitějšího, nejsem zas takovej blbec, takže leccos chápu z návodů, zbytek dolaďuju metodou pokus-omyl :lol: , ale potřebuju prostě nakopnout do toho úplného začátku... :?: *aha* prost+ sháním nějaký ten odrazový můstek ;)
Lidé začnou jednat rozumně teprve tehdy, když už vyčerpali všechny ostatní možnosti.
Uživatelský avatar
Martina
 
Příspěvky: 233
Registrován: sob 25. pro 2010 21:55:07
Bydliště: Žulová, okr. Jeseník

Re: prstýnek

Příspěvekod Martina » pon 27. pro 2010 14:36:03

Jupííííííí, nejsem úplný blbec *jept* *aha* , prokousala jsem se fórem a našla návod na trojúhelník úplně od prvního korálku *applause* *thup1* , ještě si seženu TOHO, nymo a můžu se do toho pustit *sew* *thup*
Lidé začnou jednat rozumně teprve tehdy, když už vyčerpali všechny ostatní možnosti.
Uživatelský avatar
Martina
 
Příspěvky: 233
Registrován: sob 25. pro 2010 21:55:07
Bydliště: Žulová, okr. Jeseník

Re: prstýnek

Příspěvekod renda » pon 27. pro 2010 14:45:44

Já trojuhela umím, od třetího pokusu se mi i pyramidí, spíš nevím a ještě jsem pokus-omyl nezkoušela, jak dát mezi několik peyote řad větší korálek? Návod pro blbce a začátečníky by se mi hodil, pokud možno česky, jestli někdo poradí, děkuju, děkuju, děkuju.....
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky


Zpět na Šití z korálků, šitý šperk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron