Ceny na trzích a internetu

Vaše zkušenosti týkající se prodeje hotových výrobků, ŽL atd ...
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena k diskuzi a sdílení zkušeností s prodejem ručně vyráběných šperků a bižuterie či materiálu pro korálkování. Tato sekce NENÍ určena ke vkládání reklamy. Pro více informací o reklamě čtěte zde:http://beadforum.cz/viewtopic.php?f=8&t=7468

Ceny na trzích a internetu

Příspěvekod Elissa » sob 06. črc 2013 8:41:28

Zdravím, zajímalo by mě jak to máte s cenami, když jezdíte po jarmarcích a poutích a zároveň prodáváte třeba na Fleru nebo kdekoliv jinde. Máte ceny stejné, nebo je na trhy upravujete, třeba podle očekávání návštěvnosti nebo tak?
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Ceny na trzích a internetu

Příspěvekod Jestericka » úte 16. črc 2013 9:56:59

no já osobně mám u každého šperku jakousi minimální cenu pod kterou nejdu, ale jinak naceňuji podle místa prodeje. Přijde mi krapet nesmyslné prodat šperk za méně než by byl zákazník ochoten zaplatit, také na navštěvovanějších akcích jsou větší náklady třeba za prodejní místo a podobně ...
Jestericka
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř 02. led 2013 9:32:37
Bydliště: Brno
Úroveň: věčný začátečník

Re: Ceny na trzích a internetu

Příspěvekod machichi » pát 19. črc 2013 15:36:07

ceny mám téměř stejné, jen bez provize.......spíš si na trhy připravím drobnější věci, které třeba na Fler vůbec nedávám...dražší šperky si tam beru jen jako lákadlo....i když taky už se mi podařilo prodat na jarmarku náhrdelník za 500,- to je ale vzácné
Uživatelský avatar
machichi
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 761
Registrován: úte 09. čer 2009 18:01:00
Bydliště: Jihlava


Zpět na Prodáváme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron