Stránka 1 z 1

prodej na více portálech najednou

PříspěvekNapsal: úte 14. čer 2016 20:00:32
od Jarka23
Dobrý den.
Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s prodejem na více portálech typu fler najednou. Mám svůj obchůdek na fler.cz a chtěla bych začít prodávat i na aukru. Nikdy nemám víc věcí na skladě, každý výrobek je originál a prodá se pouze jednou. Pokud ho nabídnu k prodeji na aukru a zárověň na fleru, tak se může stát, že si výrobek koupí dva lidé na jednou. Nemluvě o tom, pokud bych svoje výrobky chtěla dát na další podobné portály. Jak řešíte tento problém? Přece nesedíte celý den na emailu nebo ano? Děkuji za všechny podněty a rady!

Re: prodej na více portálech najednou

PříspěvekNapsal: stř 15. čer 2016 14:36:16
od gianelle
Kdysi jsem to chvíli zkoušela - mám pár věcí k nabídce na prodej na Fleru a chvíli jsem ještě měla založený obchod i na Simira.cz ... sice se nikdy nestalo, že by si dva lidé v ten samý den chtěli koupit ten samý výrobek (to by byla až moc velká náhoda, možná i zázrak :)), ale tak jako tak, je to spousta práce s nejistým výsledkem. Předně - víc zákazníků mi to v žádném případě nepřineslo. Už jenom toho drbání, než se tam to zboží všechno navkládá ... no a pak musí člověk sledovat maily, aspoň jednou denně na to mrknout a pokud se něco prodá, co nejrychleji to na ostatních webech stáhnout z prodeje a na nic nezapomenout.
Čistě teoreticky takové nejschůdnější řešení by bylo nenabízet na všech portálech svůj kompletní sortiment, ale na každém portálu pouze některé zboží tak, aby se to nepřekrývalo. A na více portálů zároveň vkládat jenom zboží, které lze v případě nutnosti vyrobit znovu, aby nevadlilo, kdyby se náhodou prodalo dvakrát.