TOHO korálky a Miyuki Delica

Prostor pro nabídky prodejců korálků a jiného materiálu pro tvoření
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Komerční zóna je určena prodejcům korálků a kreativních potřeb, kteří zde mohou zdarma propagovat svůj obchod. P
Prosím, založte pro svůj obchod pouze JEDNO téma, které budete průběžně aktualizovat.
Nabídky nesouvisející s korálkováním a ručními pracemi budou mazány jako spam.
Je zakázáno zde propagovat prodej hotové bižuterie.

TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » sob 22. led 2011 18:33:34

Dobrý podvečer,
chtěla bych Vás tímto pozvat na návštěvu našeho virtuálního obchůdku http://www.art-hobby-kreativ.cz a kdo je z Ostravy a okolí může k nám samozřejmě zavítat i osobně. Náš kamenný obchůdek je v Ostravě-Zábřehu, Výškovická 122 a je naproti kina Luna. V našem obchůdku Vám nabízíme mimo jiné i korálky japonské produkce TOHO BEADS a nově i MIYUKI DELICA BEADS, průběžně vkládáme další barvičky. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Marcela a Petra
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod eriana » sob 22. led 2011 22:28:59

Jojo, musím doporučit, obchod super, holky hrozně akční a ochotné a jejich sortiment japonského rokajlu mi pravidelně ruinuje peněžneku! :lol:
Uživatelský avatar
eriana
 
Příspěvky: 94
Registrován: úte 09. čer 2009 16:35:01
Úroveň: pořád a pořád se učím

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod gianelle » sob 22. led 2011 22:32:03

vypadá to velice slibně, obchodů s japoncema není nikdy dost ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod haany » pon 24. led 2011 8:07:54

Wow, prave som si zbezne prezrela ponuku TOHO... :shock: Dobra ponuka!
Aspon budem vediet, kam dotiahnut nasich, ked niekedy pojdeme smer Ostrava :mrgreen:
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » stř 26. led 2011 15:32:52

Doplnily jsme další barvičky Miyuki Delica a budeme doplňovat round a čekáme další zásilku TOHA. Máme se nač těšit. ;)
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod haany » čtv 27. led 2011 7:43:00

*thup*
Asi si po vyplate s kamaratkou urobim vylet do Ostravy *rofl1* *thup*
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » čtv 27. led 2011 9:50:43

Haany, budeme se těšit na Vaši návštěvu, a to ještě není všechno, budou ještě další barvičky, tentokráte Miyuki Round 11/0. *jump*
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod haany » čtv 27. led 2011 16:39:42

Podobne *thup*
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod Miss Tattooo » sob 29. led 2011 9:36:18

120,- dobírka? To snad ne, vybráno bych měla :?:
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » sob 29. led 2011 15:00:42

Dobrý den, cenu služeb České pošty netvoříme my, taky se někdy divíme. Je tam, ale možnost nižšího poštovného při platbě předem a zaslání objednávky doporučeně, jako to máte Vy na Fléru a pak je tato částka samozřejmě limitována váhou a částkou pojištění (45,-- Kč až 70,--Kč.) viz. http://www.fler.cz/art-hobby-kreativ.
Vojtula
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » úte 01. úno 2011 8:47:46

Dobrý den milé dámy,
tak už jsme do našeho obchůdku přidaly první vlaštovky Miyuki Delica Sead Beads 11/0 (kulatý tvar), pokud budete mít chuť, tak k nám nakoukněte: http://www.art-hobby-kreativ.cz/art-hob ... Beads-11-0. Následovat budou další barvičky. A jen tak pro zajímavost, 10 g balení obsahuje cca 1175 korálků, to už je hezká řádka korálků ;)
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pon 14. úno 2011 18:36:25

Do našeho obchůdku www.art-hobby-kreativ.cz jsme doskladnily základní barvičky TOHO 11/0 a 15/0,
2 barvy TOHO Magatama 3 mm a další korálky. Srdečně Vás zveme na virtuální návštěvu.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » čtv 17. úno 2011 8:43:10

Krásný den. Pro všechny korálkové tvořilky máme v našem obchůdku http://www.art-hobby-kreativ.cz připraveno překvapení a toto překvapení se týká samozřejmě i našeho obchůdku na Fléru.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » úte 29. bře 2011 7:38:41

Krásný, sluníčkový den všem korálkářkám. Do našeho obchůdku dorazily první vlaštovky v podobě Long Magatama, pokud máte chuť si tyto nádherné, malinké slzičky či kapky o velikosti 5x7 mm prohlédnout, máte možnost tady http://www.art-hobby-kreativ.cz/art-hob ... INKY-DUBEN. Budou následovat další barvičky a další korálky Miyuki Delica v nádherných barevných odstínech, Miyuki Bugle Bead a také TILA Bead. Myslím, tedy alespoň soudím podle sebe, že s máte opravdu na co těšit. Jen musíme postupně, ať nezahltíme náš fotoaparát. :)
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » stř 30. bře 2011 17:10:27

Krásný den všem. Do našeho obchůdku přilétly další vlaštovky Long Magatama a Miyuki Bugle Bead, pokud máte chuť si je prohlédnout, máte možnost tady http://www.art-hobby-kreativ.cz/art-hob ... INKY-DUBEN.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod kiwika » stř 30. bře 2011 19:38:37

Můžu se jen zeptat? Můžete mi prosím vysvětlit rozdíl mezi MD a TOHO?
Jsem zmatená z jednoho obchodu. Myslela jsem si, že TOHO je pravidelně velký rokajl, ale tam co jsem se dívala je neskutečně nestejnorodý!! A tak jsem teda zmatená, znamená to, že má jen větší průvlek?
Jinak u vás je velmi pěkná nabídka, super *thup*
Uživatelský avatar
kiwika
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 29. čer 2009 18:53:31
Bydliště: Kladno
Úroveň: mírně pokročilá a přijímám kritiku a dobré rady!

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » čtv 31. bře 2011 16:40:01

kiwika píše:Můžu se jen zeptat? Můžete mi prosím vysvětlit rozdíl mezi MD a TOHO?
Jsem zmatená z jednoho obchodu. Myslela jsem si, že TOHO je pravidelně velký rokajl, ale tam co jsem se dívala je neskutečně nestejnorodý!! A tak jsem teda zmatená, znamená to, že má jen větší průvlek?
Jinak u vás je velmi pěkná nabídka, super *thup*

Dobrý den, samozřejmě, že se můžete zeptat.
Korálky, které jsou označovány MD (taky DB) jsou doslovně Miyuki Delica nebo Delica Bead a jsou to válečky o různých rozměrech od velikosti 8/0, 10/0, 11/0 a 15/0 ( od cca 3,2 mm až po 1,5 mm) a TOHO korálky jsou korálky další japonské firmy, ty jsou nejčastěji kulatého tvaru a různých velikostí . ALe i tato firma má korálky ve tvaru válečků a ty jsou pod názven TOHO Treasures a jejich velikost je cca 1,8 mm -2 mm. Oba typy korálků se opravdu vyznačují velkým průtahem a svou pravidelností, takže jsem krapet na pochybách, jestli to co jste viděla, jak píšete nestejnerodý rokajl, je rokajl japonský. Snad jsem Vám to vysvětlila a pokud by byly další dotazy, velice ráda je zodpovím a jinak vzhledem k tomu, že šiju z těchto korálků, můžu jen vřele doporučit. Jinak děkujeme za pochvalu, nabídka se opět rozšířila a bude i nadále rozšiřovat. Krásný den, Marcela
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod kiwika » čtv 31. bře 2011 20:47:18

Děkuji moc za odpověď *thup* byla vyčerpávající.
Ano, právě, taky jsem byla na pochybách, že to co měli v tom obchodě vysloveně nasáčkované jako TOHO, skutečně TOHO bylo...
Mám i pochyb o tom, že paní prodávající vůbec ví, co prodává :roll:
Jste moc milá a ochotná, děkuji.
Uživatelský avatar
kiwika
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 29. čer 2009 18:53:31
Bydliště: Kladno
Úroveň: mírně pokročilá a přijímám kritiku a dobré rady!

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » sob 02. dub 2011 12:56:57

Krásný sobotní den, vložily jsme další korálky Miyuki Delica, Tila, bugle na naše stránky: www.art-hobby-kreativ.cz. Věříme, že se Vám budou líbit. *wave*
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod jaspinn » sob 02. dub 2011 20:34:29

To snad není pravda, Vy mně snad chcete zabít *rofl1* *rofl1* - tak to vypadá, že popadnu ty svoje mrňavé dvojčatové tvořilky a zase se u Vás na chvilku zastavíme :) - mimochodem, v únoru nakoupené korálky už holčičky zpracovaly a Vámi doporučenými foliemi mají nazdobenou půlku své garderoby *thup*
jaspinn
 
Příspěvky: 91
Registrován: úte 21. črc 2009 18:39:10
Bydliště: Ostrava
Úroveň: pokročilý začátečník - jak jenom to napsat jinak....něco umím, něco zkouším a pořád a pořád se učím

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » ned 03. dub 2011 10:17:00

jaspinn píše:To snad není pravda, Vy mně snad chcete zabít *rofl1* *rofl1* - tak to vypadá, že popadnu ty svoje mrňavé dvojčatové tvořilky a zase se u Vás na chvilku zastavíme :) - mimochodem, v únoru nakoupené korálky už holčičky zpracovaly a Vámi doporučenými foliemi mají nazdobenou půlku své garderoby *thup*

Tak to se moc omlouváme ;) nás nenapadlo, že to může mít až takový dosah *rofl1* . A jinak je super, že holky ty fólie spolu s maminkou tak krásně využily, teď nevím, jestli mám psát, že máme v obchůdku dalšínové barvičky i vzorované, ale už jich moc není, krásný den, Marcela a Petra *wave*
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod jaspinn » ned 03. dub 2011 20:41:12

No dyk to povídám - chcete mně zabít, nebo přivést na mizinu *rofl1* *rofl1* *rofl1*
Ale už se na návštěvu u Vás moc těšíme *thup* *thup*
jaspinn
 
Příspěvky: 91
Registrován: úte 21. črc 2009 18:39:10
Bydliště: Ostrava
Úroveň: pokročilý začátečník - jak jenom to napsat jinak....něco umím, něco zkouším a pořád a pořád se učím

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pon 04. dub 2011 6:48:58

jaspinn píše:No dyk to povídám - chcete mně zabít, nebo přivést na mizinu *rofl1* *rofl1* *rofl1*
Ale už se na návštěvu u Vás moc těšíme *thup* *thup*

Dobré ráno. Tak já už raději nebudu nic psát ;) a jinak se na Vaši návštěvu taky moc těšíme. *wave* A holky ať přijdou v té půlce šatníku, ať je můžem pochválit *applause*
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » úte 19. dub 2011 6:15:42

Krásný sluníčkový den a aby ty nadcházející dny byly ještě krásnější, máme pro Vás všechny v našem
e-shopu http://www.art-hobby-kreativ.cz/art-hobby-kreativ překvapení *thup*.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pon 16. kvě 2011 18:29:55

Během zítřejšího odpoledne, by měly do našeho e-shopu www.art-hobby-kreativ.cz dorazit nové odstíny TOHO 15/0, 11/0, 8/0 TOHO Treasures, rovněž i NYMO u kterého jsme připravily akční cenu. Věříme, že se máme nač těšit. Fotečky budeme opět vkládat postupně.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod Trdluša » pon 16. kvě 2011 20:29:14

Já k vám musím *jump* Musím *jump* A se těším *jump*
„Voda je mokrá, nebe modrý a ženský mají tajnosti...”
Uživatelský avatar
Trdluša
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1153
Registrován: čtv 06. led 2011 17:15:14
Bydliště: Ostrava - Poruba
Úroveň: začátečník, prosím o kritiku, někdy totální břídil :-)

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pát 20. kvě 2011 16:09:04

Milé dámy, naskladnily jsme do našeho obchůdku http://www.art-hobby-kreativ.cz další barvičky japonských korálků TOHO převážně ve velikostech 8/0 a 11/0, jedny triangly Gold-Lustered African Sunset, velikost 8/0 a budou ještě nějaké TOHO Treasures, tak snad se Vám budou nové odstíny líbit. Vojtula *wave*
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod zapery » čtv 30. čer 2011 17:13:24

Moc pěkný obchůdek, určitě někdy nakoupím. Nebudete mít Miyuki delica se stříbrným průtahem? A pak sháním s šědým průtahem, pokud se tak jmenuje. Děkuji
zapery
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30. čer 2011 17:06:50
Úroveň: pokročilý

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » čtv 30. čer 2011 17:29:17

zapery píše:Moc pěkný obchůdek, určitě někdy nakoupím. Nebudete mít Miyuki delica se stříbrným průtahem? A pak sháním s šedým průtahem, pokud se tak jmenuje. Děkuji

Dobrý den, děkujeme za pochvalu, snažíme se. Ten Miyuki Delica se stříbrným průtahem máte na mysli čirý se stříbrným průtahem ( máme ještě 2 balíčky) nebo nějakou jinou barvu, protože ty s těmi stříbrnými průtahy jsou ještě nějaké k mání. Určitě budeme co nevidět objednávat, ale momentálně nemají bílou barvičku Miyuki Delica, takže čekáme až nám napíšou a pak budeme objednávat a pokusíme se objednat i s tím šedivým průtahem, ale musíme kouknout do Sample Cards, jestli tam něco takového je. Snad ano, bohužel všechny barvičky neznám, ale určitě dám tady vědět až to objednáme. Hezký den.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod zapery » čtv 30. čer 2011 17:42:33

jj jak to koumám tak by to měl být čirý se stříbrným průtahem. Kdysi jsem ho koupila V Rooye na zkoušku a tam to popsané nemají :( a když už konečně vím co s ním tak není... zákon schválnosti. To samé ten šedý, možná je to, ale celé šedé a jen se tak leskne, že to vypadá jako průtah. Jdu prozkoumat ten váš stříbrný. Děkuji

Tak jsem to prošmejdila a je to ten čirý se stříbrným průtahem, ale potřebovala bych, aby byl delica, pokud to jde doobjednat měla bych zájem. Ten šedý bude asi totožný jak máte v nabídce. Tak já počkám až jak naskladníte. Moc děkuji *thup*
zapery
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30. čer 2011 17:06:50
Úroveň: pokročilý

Další

Zpět na Komerční zóna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron