TOHO korálky a Miyuki Delica

Prostor pro nabídky prodejců korálků a jiného materiálu pro tvoření
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Komerční zóna je určena prodejcům korálků a kreativních potřeb, kteří zde mohou zdarma propagovat svůj obchod. P
Prosím, založte pro svůj obchod pouze JEDNO téma, které budete průběžně aktualizovat.
Nabídky nesouvisející s korálkováním a ručními pracemi budou mazány jako spam.
Je zakázáno zde propagovat prodej hotové bižuterie.

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » čtv 30. čer 2011 17:53:50

zapery píše:jj jak to koumám tak by to měl být čirý se stříbrným průtahem. Kdysi jsem ho koupila V Rooye na zkoušku a tam to popsané nemají :( a když už konečně vím co s ním tak není... zákon schválnosti. To samé ten šedý, možná je to, ale celé šedé a jen se tak leskne, že to vypadá jako průtah. Jdu prozkoumat ten váš stříbrný. Děkuji

Tak jsem to prošmejdila a je to ten čirý se stříbrným průtahem, ale potřebovala bych, aby byl delica, pokud to jde doobjednat měla bych zájem. Ten šedý bude asi totožný jak máte v nabídce. Tak já počkám až jak naskladníte. Moc děkuji *thup*


Ten čirý se stříbrným průtahem má číslo DB0041 a ten co je jakoby šedivý má číslo DB0048, zkuste mrknout, ať to nemusíte dlouho hledat.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod zapery » čtv 30. čer 2011 18:03:22

Jéé děkuji ten stříbrný se mi tam předtím schoval. :o Děkuji *thup* . Jdu dělat objednávku.
zapery
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30. čer 2011 17:06:50
Úroveň: pokročilý

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » čtv 30. čer 2011 18:07:10

zapery píše:jj jak to koumám tak by to měl být čirý se stříbrným průtahem. Kdysi jsem ho koupila V Rooye na zkoušku a tam to popsané nemají :( a když už konečně vím co s ním tak není... zákon schválnosti. To samé ten šedý, možná je to, ale celé šedé a jen se tak leskne, že to vypadá jako průtah. Jdu prozkoumat ten váš stříbrný. Děkuji

Tak jsem to prošmejdila a je to ten čirý se stříbrným průtahem, ale potřebovala bych, aby byl delica, pokud to jde doobjednat měla bych zájem. Ten šedý bude asi totožný jak máte v nabídce. Tak já počkám až jak naskladníte. Moc děkuji *thup*

Oboje dvoje je Delica (válečky) a oboje jsou skladem, ten stříbrný 10 g a ten šedivý je určitě více, kolik toho potřebujete?
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod zapery » čtv 30. čer 2011 18:16:55

vojtula píše:
zapery píše:jj jak to koumám tak by to měl být čirý se stříbrným průtahem. Kdysi jsem ho koupila V Rooye na zkoušku a tam to popsané nemají :( a když už konečně vím co s ním tak není... zákon schválnosti. To samé ten šedý, možná je to, ale celé šedé a jen se tak leskne, že to vypadá jako průtah. Jdu prozkoumat ten váš stříbrný. Děkuji

Tak jsem to prošmejdila a je to ten čirý se stříbrným průtahem, ale potřebovala bych, aby byl delica, pokud to jde doobjednat měla bych zájem. Ten šedý bude asi totožný jak máte v nabídce. Tak já počkám až jak naskladníte. Moc děkuji *thup*

Oboje dvoje je Delica (válečky) a oboje jsou skladem, ten stříbrný 10 g a ten šedivý je určitě více, kolik toho potřebujete?



Děkuji. Už jsem se v tom zorientovala a už máte i objednávku. Myslím si, že to bude stačit. Případně dokoupím, předpokládám, že ten stříbrný také naskladníte. Hezký den.
zapery
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30. čer 2011 17:06:50
Úroveň: pokročilý

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » čtv 30. čer 2011 18:22:07

zapery píše:
vojtula píše:
zapery píše:jj jak to koumám tak by to měl být čirý se stříbrným průtahem. Kdysi jsem ho koupila V Rooye na zkoušku a tam to popsané nemají :( a když už konečně vím co s ním tak není... zákon schválnosti. To samé ten šedý, možná je to, ale celé šedé a jen se tak leskne, že to vypadá jako průtah. Jdu prozkoumat ten váš stříbrný. Děkuji

Tak jsem to prošmejdila a je to ten čirý se stříbrným průtahem, ale potřebovala bych, aby byl delica, pokud to jde doobjednat měla bych zájem. Ten šedý bude asi totožný jak máte v nabídce. Tak já počkám až jak naskladníte. Moc děkuji *thup*

Oboje dvoje je Delica (válečky) a oboje jsou skladem, ten stříbrný 10 g a ten šedivý je určitě více, kolik toho potřebujete?



Děkuji. Už jsem se v tom zorientovala a už máte i objednávku. Myslím si, že to bude stačit. Případně dokoupím, předpokládám, že ten stříbrný také naskladníte. Hezký den.

Především děkujeme za objednávku a určitě ty nepožadovanější barvičky budeme a vždycky objednáváme ve větším množství, teď se tyhle barvičky nějak moc rychle vyprodaly, já šila z těch stříbrných peyote lístečky a zákaznice se mohly zbláznit. Kolegyně Vám objednávku potvrdí a pošle potřebné údaje. Taky přeji hezký den. Marcela
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod zapery » stř 06. črc 2011 20:25:45

Děkuji moc za pomoc, korálky už mám doma a jsou to přesně ty co jsem potřebovala. Díky díky *thup*
zapery
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30. čer 2011 17:06:50
Úroveň: pokročilý

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » čtv 07. črc 2011 4:24:22

Zapery dobré ráno. Tak to jsme moc rády, že jsme se do těch požadovaných barviček trefily. Přejeme krásné šití a ještě krásnější výrobek. *thup* Marcela a Petra.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » úte 19. črc 2011 8:24:13

Dobrý den, tak do našeho obchůdku www.art-hobby-kreativ, dorazily další nové i staré barvičky japonských korálků Miyuki Delica, následovat budou nové TILA, nějaké mixy, Bugle Beads. Pokud budete chtít k nám nakouknout, najdete je v sekci Novinky/Srpen, postupně fotíme a vkládáme další barvičky. Věříme, že se Vám budou líbit. :)
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod Kachnodlak » úte 16. srp 2011 9:27:04

Já se jenom přidávám s velkou pochvalou a doporučením pro tento obchůdek. *applause* Jsou tam moc milí a hodní, všechno vyřeší, poradí, objednávky upraví.. :) Materiál je super, s velkým výběrem. Moc chválím za Miyuki Delica - u nás se dají sehnat jenom v pár obchůdkách a tady je mají. A docela za fajn ceny :) Určitě se u Vás zas zastavím (a pak budeme mít doma topinky :lol: ). Díky moc, hodně zdaru Vašemu obchůdku *thup*
Uživatelský avatar
Kachnodlak
 
Příspěvky: 122
Registrován: pát 25. úno 2011 7:41:57
Bydliště: Praha (Hostivice)
Úroveň: pokročilý začátečník

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pát 19. srp 2011 5:21:21

Kachnodlak píše:Já se jenom přidávám s velkou pochvalou a doporučením pro tento obchůdek. *applause* Jsou tam moc milí a hodní, všechno vyřeší, poradí, objednávky upraví.. :) Materiál je super, s velkým výběrem. Moc chválím za Miyuki Delica - u nás se dají sehnat jenom v pár obchůdkách a tady je mají. A docela za fajn ceny :) Určitě se u Vás zas zastavím (a pak budeme mít doma topinky :lol: ). Díky moc, hodně zdaru Vašemu obchůdku *thup*


Dobrý den, to je nádherné přivítání hned po ránu. Moc děkujeme za takovou obrovskou pochvalu, to se mi to dnes bude moc hezky pracovat v tom našem obchůdku. A ty topinky asi brzy budou :P , protože opět budeme mít pro Vás, ale i pro nás další překvapení. Brzy dáme vědět a ještě jednou moc děkujeme. Marcela a Petra
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » stř 07. zář 2011 7:54:22

Dobrý den, ráda bych Vás upozornila na další nové korálky z japonské produkce firmy Miyuki, tentokráte jsou to mimo jiné Miyuki 3 mm Cube Beads, doskladnily jsme některé vyprodané barvy Miyuki Delica 11/0 a budou následovat další barvičky a rovněž i nová velikost Miyuki Delica, tentokráte 10/0. Vše najdetete tady: http://www.art-hobby-kreativ.cz/art-hob ... VINKY-ZARI. A ještě bych chtěla upozornit na podstatnou změnu v umístění naší kamenné prodejny, kterou jsme přestěhovali do větších prostor na ulici Výškovická 114, areál Kotva, pro Ty které znají Ostravu je to jen cca 250 m od našeho stávajícího kamenného obchůdku a otevřeno budeme mít v této nové prodejně od 13.9.2011. Hezký den, přeje Marcela a Petra
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pát 04. lis 2011 18:43:45

Naskladnily jsme další nové korálky Miyuki delica 10/0 a přišly i úplně nové barvy TOHO 15/0, 11/0, 8/0 a TOHO Treasure a samozřejmě ta nejvíce žádaná TR11 21 - S/L Crystal, pokud budete mít chuť a čas, nakoukněte na: www.art-hobby-kreativ.cz. Hezký večer všem. Marcela
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pát 03. úno 2012 19:30:59

Konečně po nějaké době dorazily nové barvičky TILA kostiček, Miyuki Delica 11/0, taky jsme naskladnily Cube beads - 3 mm kostičky, Miyuki 11/0 - Cut i nějaké Miyuki - round 11/0, hlavně hodně oblíbený S/L ,tak nakoukněte na www.art-hobby-kreativ.cz do sekce novinky-únor, zdraví Vojtula
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pon 26. bře 2012 5:45:29

Ve dnech 24.-26.3.2012 jsme pro Vás připravily v našem e-shopu http://www.art-hobby-kreativ.cz zajímavou slevovou akci, přijďte nakouknout a možná i nakoupit. Vojtula
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » stř 18. dub 2012 5:03:18

Nová dodávka MIYKUKI DELICA a TOHO BEADS dorazila vše postupně vkládáme na naše stránky. Staronové korálky se již objevily v našem e-shopu v této sekci http://www.art-hobby-kreativ.cz/art-hobby-kreativ/eshop/49-1-NOVINKY-KVETEN. Přejeme hezkou podívanou. Marcela a Petra
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

TOHO korálky a Miyuki Delica - akce

Příspěvekod vojtula » sob 07. črc 2012 8:24:59

Krásný den, chtěla bych upozornit všechny korálkářky, že právě probíhá na http://www.fler.cz/art-hobby-kreativ akce s 10% slevou k našemu dvouletému výročí, přijďte nakouknout, Vojtula.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » stř 01. srp 2012 18:17:07

Dobrý večer všem, právě jsme doskladnily japonské korálky TOHO ve všech velikostech, převažuje ovšem klasika, a to je 11/0, nějaké 8/0 rovněž přibyly, taktéž i 15/0 a Treasures. Pokud bude mít chuť a čas, navštivte naše stránky http://www.art-hobby-kreativ.cz. Hezký večer, Marcela
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » sob 01. zář 2012 15:09:43

Dobrý den všem, chtěla bych se s Vámi podělit o naši jubilejní slevu ve výši 10%, pro všechny objednávky nad 200,-- Kč ve dnech 1.9. - 9.9.2012, kdy slavíme 3. výročí našeho e-shopu:
www.art-hobby-kreativ.cz, Marcela
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » úte 25. zář 2012 18:38:53

Krásný večer všem, kdo milujete a šijete z japonských korálků Miyuki Delica. Opět naskladňujeme plno nových a skutečně nádherných korálků, ze kterých se tak fantasticky šije. Nakoupily jsme pro Vás i další mixy dropsů, takže nakoukněte na www.art-hobby-kreativ.cz a v sekci NOVINKY ŘÍJEN, najdete vše pro Vaše šité šperky. Každý den vkládáme nové a nové korálky, přibyly i nádherné barvičky Swarovski rivolek, prostě máte se na co těšit. Vojtula a Vojtula1
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pát 18. led 2013 18:51:14

Krásný večer všem, kdo milujete ty droboulinké japonské korálky. Tentokráte jsme pro Vás objednaly TOHO rokajl ve třech, nejčastěji používaných velikostech: 8/0, 11/0 a 15/0 v nádherných barvách. Pokud budete mít chuť a čas, navštivte naše stránky: www.art-hobby-kreativ.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu, Marcela
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pát 08. úno 2013 20:33:13

Děkujeme *thup* a hlásíme další přísun japonských korálků, tentokráte opět Miyuki Delica, klasické barvičky, kde hlavně postrádaly zákaznice černé, bílé a Gunmetal a dorazilo i Ultrasuede v šesti barevných odstínech. Takže, pokud budete mít čas a chuť nakoukněte na www.art-hobby-kreativ.cz a vše najdete v novinách na měsíc únor.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pát 10. kvě 2013 5:36:28

Zdravím všechny korálkářky. Opět jsme naskladnily TOHO korálky především ve velikostech 11/0 a 15/0, některé barvy a galvanizace jsou poprvé v ČR. Vše najdete tady: http://www.art-hobby-kreativ.cz/art-hob ... NKY-KVETEN. Přeji krásný den, Marcela
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Červnová sleva v art-hobby-kreativ

Příspěvekod vojtula » pon 10. čer 2013 19:20:06

Dobrý večer, ráda bych Vás pozvala do našeho e-shopu http://www.art-hobby-kreativ.cz, kde jsme pro Vás připravily slevu ve výši 10% na naše zboží, včetně japonských korálků Miyuki Delica a TOHA. Sleva potrvá od 10.6. až do 16.6.2013. Budeme se těšit na Vaši návštěvu, Marcela a Petra
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Kabošonky Velvet, známé taky jako Lunasoft

Příspěvekod vojtula » sob 15. čer 2013 17:27:11

Krásný sobotní den. Do našeho obchodu dorazily zářivé kabošonky se sametovým povrchem v nádherných barvách, některé jsou s UV efektem. Kabošony můžete jednoduše nalepit nebo samozřejmě i obšít, fantazii se meze nekladou
Kabošony.jpg
. Všechny najdete tady: http://www.art-hobby-kreativ.cz/fotky4517/kaboony.jpg. Přejeme příjemnou návštěvu a připomínám, že ještě stále platí sleva ve výši 10% do zítřejší půlnoci.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Kabošonky Velvet

Příspěvekod vojtula » úte 18. čer 2013 5:24:10

Chtěla bych upozornit milovnice kabošonů, že do našeho obchodu http://www.art-hobby-kreativ.cz, dorazily kabošonky se sametovým povrchem v nádherných barvách, některé i s UV efektemObrázek ve dvou velikostech, které možná znáte pod názvem Lunasoft. Budeme se těšit na Vaši návštěvu jak v našem e-shopu http://www.art-hobby-kreativ.cz nebo v našem obchůdku na Fleru. Krásný den, Marcela a Petra.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod gianelle » úte 18. čer 2013 9:46:47

Prosím, pro každý obchod jen jedno téma - viewtopic.php?f=25&t=1497. Všechna vaše nová témata z poslední doby jsem sloučila do tohoto tématu a prosím o vkládání všech nových příspěvků o vašem obchůdku pouze do tohoto tématu. Díky za pochopení.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » stř 28. kvě 2014 17:38:36

Dovolte, abych Vás opět pozvala po nějaké době k virtuální prohlídce našeho e-shopu www.art-hobby-kreativ.cz, kde v těchto dnech naskladňujeme spousty nových korálků TOHO 8/0, 11/0 v nádherných barevných odstínech, spousta z nich je galvanizovaná. Tyto korálky mají před číslem zkratku PF, což znamená Pernament Finish a je to ochranná povrchová úprava korálků. Právě k nám dorazila úplná novinka na našem trhu, korálky Miyuki Delica 11/0 Luminous Mix a v neposlední řadě opět dorazily Ultrasuede na Vaši korálkovou výšivku ve 12 odstínech, dále máme obrovský výběr dvoudírkových korálků - Superduo, snad se Vám u nás bude líbit. Marcela
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Re: TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » stř 28. kvě 2014 17:42:09

Opět jsme dnes naskladnily nádherné korálky Miyuki Delica, ať už DB či kulaté, stačí jen mrknout na naše stránky, vše co jsme dnes stačily nafotit a vložit na náš web, najdete zde: http://www.art-hobby-kreativ.cz/art-hob ... NKY-CERVEN. Těšíme se na Vaši návštěvu, Marcela a Petra
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

TOHO korálky a Miyuki Delica

Příspěvekod vojtula » pon 30. čer 2014 18:29:05

Začaly prázdniny a my jsme pro Vás připravily "LETNÍ SLEVU" ve výši 10%. Nakoukněte na www.art-hobby-kreativ.cz. Krásný den, Marcela a Petra
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Matubo a Superduo perleťové

Příspěvekod vojtula » úte 01. črc 2014 6:23:21

Naskladnily jsme nádherné barvičky perleťového dvoudírkového rokajlu Superduo a taky se u nás objevily první vlaštovky Matuba. Vše najdete tady: http://www.art-hobby-kreativ.cz/art-hob ... Y-CERVENEC a jako bonus jsme si pro Vás připravily v tomto prvním prázdninovém týdnu slevu ve výši 10%. Srdečně Vás zve na prohlídku naším e-shopem www.art-hobby-kreativ.cz Marcela a Petra.
vojtula
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 17. led 2011 5:51:23
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Komerční zóna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron