vizitka :-(

Volný pokec na libovolné téma

vizitka :-(

Příspěvekod kulicka » stř 19. zář 2012 15:20:03

Dámy, rada bych se optala o pomoc. Velice ráda bych se chtěla zviditelnit s mojí tvorbou mezi mýma kamarádkami a kamarády. Nemám nic v čem bych to udělala a ve wordu se mi to nedaří. Nevíte o něčem easy...??? *sad*
Uživatelský avatar
kulicka
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 18. zář 2012 14:05:14
Úroveň: začátečník

Re: vizitka :-(

Příspěvekod gianelle » stř 19. zář 2012 16:34:35

Tisknu si vlastní vizitky, používám openoffice.org writer - má funkci "štítky", takže jenom nastavím rozměry a počet vizitek, rozměry papíru, udělám deset "vizitek" na jednu A4 a natisknu to na nějaký pěkný papír o vyšší gramáži.

Další možnost je nějaký vektorový grafický editor, třeba Inkscape, nebo programy přímo na tvorbu vizitek (více v níže uvedeném tématu ;) )a některé firmy dokonce nabízí online služby pro návrh vizitek - tam už není moc co řešit, člověk si přímo v prohlížeči nakliká kam chce text, obrázky a co já vím ... a nebo jenom vyplní údaje do šablony a oni mu vytisknou vizitky přesně podle návrhu. Pravda moc možností pro tvůrčí rozlet tam není, ale pokud hledáš něco "easy", tak je to myslím celkem dobré řešení.

BTW - vizitky se řešily i tady: viewtopic.php?f=23&t=340&p=2381#p2381
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: vizitka :-(

Příspěvekod setapouch » stř 19. zář 2012 17:29:27

Zkus se podívat na Vistaprint.cz, pokud si vybereš z jejich návrhů, vychází to dobře a většinou máš v ceně i razítko a nějaké další věci, třeba tvou zpáteční adresu na balíčky ve stejné grafice jako vizitky...jenom vlastní návrhy jsou dražší. Ale mívají zaváděcí akce, tak to prošmejdi.
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: vizitka :-(

Příspěvekod Hanina24 » stř 19. zář 2012 19:21:26

Gi, prosím tě, chtěla jsem se zeptat, kde konkrétně v OpenOffice.org Writer bych našla ty štítky? hledám a hledám a nemůžu to najít ;) děkuju moc!
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: vizitka :-(

Příspěvekod gianelle » stř 19. zář 2012 19:38:37

Nevím jestli je to tak v každé verzi, ale v té mojí "archivní" to najdeš přes Soubor -> Nový -> Štítky
(má to tam i funkci na vizitky, ale ty štítky mi přijdou univerzálněji využitelné)
pak ti to hodí dialog kde nastavíš rozměry štítků a formát papíru a pak klikneš na "Nový dokument".
Do prvního políčka napíšeš/vložíš obsah a do ostatních políček se automaticky nakopíruje stisknutím tlačítka "Synchronizovat popisky"
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: vizitka :-(

Příspěvekod setapouch » čtv 20. zář 2012 8:02:00

http://www.vistaprint.cz/gallery/IAEAAA ... emium.aspx v nabídce právě 250 vizitek + razítko vše za 75 Kč
Ale vzpomínám, že mě srazilo do kolen poštovné :mrgreen:
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: vizitka :-(

Příspěvekod Hanina24 » čtv 20. zář 2012 9:09:43

gianelle píše:Nevím jestli je to tak v každé verzi, ale v té mojí "archivní" to najdeš přes Soubor -> Nový -> Štítky
(má to tam i funkci na vizitky, ale ty štítky mi přijdou univerzálněji využitelné)
pak ti to hodí dialog kde nastavíš rozměry štítků a formát papíru a pak klikneš na "Nový dokument".
Do prvního políčka napíšeš/vložíš obsah a do ostatních políček se automaticky nakopíruje stisknutím tlačítka "Synchronizovat popisky"

Děkuju mooc, jdu to zkusit ;)
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: vizitka :-(

Příspěvekod kulicka » pát 21. zář 2012 0:53:26

@gianelle a také setapouch

Děkuji vám hodně moc dámy *thup* . Mezi časem jsem také trochu více hledala a našla jsem přes google tisk vizitky. Cena 0,- CZK a poštovní bylo 300,- korun.

Tohle se mi celkem zdálo. Uvidím jaké to bude co se kvality týče. Doufám, že to bude lepší než word (to byla totální hrůza).

Ještě jednou děkuji.
Uživatelský avatar
kulicka
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 18. zář 2012 14:05:14
Úroveň: začátečník

Re: vizitka :-(

Příspěvekod Tereza2015 » čtv 03. zář 2015 9:20:05

No já vizitky nechala dělat u tisknisi.cz a byla jsem spokojená. Všechno proběhlo online bez problémů, nikam jsem nemusela, Přišlo až domů.
Tereza2015
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. zář 2015 9:01:06
Úroveň: 5


Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron