Vizitky

Volný pokec na libovolné téma

Vizitky

Příspěvekod gianelle » stř 01. črc 2009 17:41:31

Poslední dobou mě přestalo bavit tisknout si "vizitky" na laciný papír a rozhodla jsem se nechat si je vyrobit profi.
Udělala jsem si návrh, jak bych si to asi představovala (soubor už neexistuje, byla to kombinace textu a skenu jedné mojí vlastnoruční kresby)
Myslím si že když jim pošlu tu kresbu v co největším rozlišení a formátu .jpg , text který tam chci a ten můj dosavadní "návrh" v libovolné velikosti a formátu - pro představu - bude to stačit?

Mimochodem, máte někdo zkušenosti s touto firmou? http://www.polygrafik.cz/tisk_vizitek.htm
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Vizitky

Příspěvekod KatkaB » stř 01. črc 2009 18:37:26

Ahoj Gi, já jsem si zařizovala vizitky v práci a vím, že to tiskárna chtěla vždy v "křivkách", ale pokud nemáš návrh komplet hotový a oni ti ho budou dodělávat, tak si myslím, že by to jpg mohlo stačit ;)
Uživatelský avatar
KatkaB
 
Příspěvky: 107
Registrován: stř 10. čer 2009 9:08:55

Re: Vizitky

Příspěvekod gianelle » stř 01. črc 2009 20:59:01

KatkaB píše:Ahoj Gi, já jsem si zařizovala vizitky v práci a vím, že to tiskárna chtěla vždy v "křivkách", ale pokud nemáš návrh komplet hotový a oni ti ho budou dodělávat, tak si myslím, že by to jpg mohlo stačit ;)

No, kdyby moc chtěli, tak jim dodám i hotovej návrh, a klidně "v křivkách", ale já bych jim to přece jen radši dodala "po kouskách" ať to radši složí sami :D no a holt jeden kousek bude rastrovej, no :D
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Vizitky

Příspěvekod Majka » čtv 02. črc 2009 9:35:39

Ta firma vypadá celkem rozumně, i když ceny by šla určo sehnat lepší, ale v Brně nemám na tiskárny kontakty. Jestli chceš, tak bych ti tu vizitku mohla graficky zpracovat, abys ušetřila. Obrázek musí být do těch ořízlých stran kvůli tisku o 3 mm větší, 300 dpi 1:1 stačí. V křivkách stačí dodat do tiskárny to písmo, obrázek bude prostě bitmapa, s tím nejde nic jiného dělat. Možná by to s tiskárnou šlo uhádat na dvě tiskové barvy - modrá (vybrat z Pantone vzorníku u nich) + černá, mohlo by to vyjít laciněji a taky pak ta barevná část vypadá líp než když se soutiskuje. Nebo tři základní barvy (azurová+magenta+černá, žlutá tam nikde není).
Beads! Flowers! Freedom! Happiness!
http://www.maybijoux.cz
Uživatelský avatar
Majka
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1371
Registrován: stř 10. čer 2009 10:56:28
Bydliště: Praha 6

Re: Vizitky

Příspěvekod smilegirl » čtv 02. črc 2009 14:17:14

Táta mi hrozně doporučoval jeden program přímo na vizitky, dělal tam vizitku pro jejich taxikárnu... zkusím ho najít nebo aspoň zjistit jméno, prý je to v tom děsně jednoduchý :)
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Vizitky

Příspěvekod gianelle » čtv 02. črc 2009 14:50:47

Fakt by to šlo lacinějc? Já jsem právě lepší cenu za kus i při celkem malých počtech nenašla, a grafický návrh prý dělají zadarmo, a navíc bych si to u nich mohla vyzvednout osobně, takže by se ušetřilo i za poštovné.
Jinak ten text dostat do křivek nebude problém, formát SVG, který "leze" z Inkscapu se jim prý celkem líbí *rofl1* , obrázek holt bude bitmapa, dpi 300 není problém a dohromady si to pánové už nějak dají ;)
Díky ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Vizitky

Příspěvekod smilegirl » čtv 02. črc 2009 22:09:13

Tak jen tak jako mimo, asi spíš pro ostatní. Stáhla jsem si program BusinessCards MX 3.98. Docela se osvědčil, jednoduchá práce s objekty a vrstvami. Můžu doporučit. Jediná nevýhoda je, že je placený, ale dá se sehat i jako shareware, kde se sice pak na vizitkách pak zobrazuje malinký červený nápis, že se jedná pouze o demo, ale i to se dá jistým způsobem obejít - já už ho tam nemám :mrgreen: Když to nebude vadit, hodím sem pak i výsledek tvorby :)
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Vizitky

Příspěvekod gianelle » čtv 02. črc 2009 22:12:42

Jo, někomu se to určitě bude hodit ;)
Ukázku sem klidně hoď, jsem zvědavá *thup*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Vizitky

Příspěvekod smilegirl » čtv 02. črc 2009 22:47:40

No, teď hledám, kde je nechat vytisknout... předtím jsem si tiskla sama tyhle, ty jsou dělané absolutně amatérsky a hlavně ve wordu *rofl1* :
Obrázek

A tyhle v bcw:
Obrázek
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Vizitky

Příspěvekod smilegirl » čtv 02. črc 2009 22:51:54

Chtěla jsem využít tu firmu, co jsi sem dala Ty Gi, ale nějak tam nemůžu nalízt obchodní podmínky, kontakt nic.... jsem na těch stránkách nějaká zmatená :oops:
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Vizitky

Příspěvekod gianelle » pát 03. črc 2009 7:59:21

Kontakt: http://www.polygrafik.cz/kontakt.htm
Polygrafická výroba - Aleš Hart
Křižíkova 70
612 00 Brno-Královo Pole

IČ: 665 89 711 - DIČ: CZ6607052507

tel.: 603 422 880; 604 932 479

e-mail: ales.hart(et)agia.cz

jako obchodní podmínky beru to kecání na stránce s vizitkama - je tam podle mě celkem dost informací
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Vizitky

Příspěvekod desejka » pát 03. črc 2009 13:58:21

Holky krásné vizitky *thup*

Gi zkoušela jsi kopírovací centra? V jednom jsem pracovala a běžně jsme tiskli vizitky i pro grafická centra...
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!
Uživatelský avatar
desejka
 
Příspěvky: 259
Registrován: úte 09. čer 2009 15:00:02
Bydliště: Brno, občas Postřelmov...

Re: Vizitky

Příspěvekod gianelle » pát 03. črc 2009 14:35:16

desejka píše:Holky krásné vizitky *thup*

Gi zkoušela jsi kopírovací centra? V jednom jsem pracovala a běžně jsme tiskli vizitky i pro grafická centra...

Nezkoušela ... zatím je to jenom ve fázi nápadu ;) díky za tip
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Vizitky

Příspěvekod smilegirl » pát 03. črc 2009 19:19:58

Díky Gi, už jsem to pak našla. Zvláštní místo pro kontaktní informace :roll: Už jsem tam poslala obrázek a pán mi odepsal, takže v blízké době budou :) zaujalo mě neplacení poštovného při platbě předem *thup*
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Vizitky

Příspěvekod honza080 » pon 23. srp 2010 9:28:33

Dámy já bych vám jestly mohu navrhl jednu firmu. Já jsem jejich online služeb využil už nekolik krát a vždy bez problemu rychle a hlavně levně. Tisknou vizitky, letáky, časopisy, plakáty ba dokonce i podložky. Skuste se podívat, maj tam sekci freedisgn kde si mužete produkt i navrhnout. Jejich adresa přímo na vizitky je http://print24.com/cz/product/vizitky
honza080
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. srp 2010 23:55:52


Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron