Náhodné myšlenky

Volný pokec na libovolné téma

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Margot » pát 08. říj 2010 14:23:35

nesnáším když se mi rozkutálí rokajl a já si pak musím koupit novej - máme totiž doma dva králíky mazlíky a ať uklízím jak chci, pořád se po zemi povalují chlupy - občas se taky formují do podoby pouštních běžců a divoce se při větrání valí místností.. k idyle už chybí jenom kovboj se záludným pohledem a ta strašidelná písnička na harmoniku :-D
jo a taky nesnáším pondělky... ale ten bude až za dva dny, takže to teď není nejpalčivější problém :-D
Uživatelský avatar
Margot
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 204
Registrován: sob 10. črc 2010 17:38:07
Bydliště: Gottwaldov čili Zlín :-)
Úroveň: skoropokročilá korálkářka :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Bouřka » pát 08. říj 2010 15:48:17

Tfuj, v pátek myslet na pondělí :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Bouřka
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 09. čer 2009 19:47:41

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » sob 09. říj 2010 9:37:20

moje rodina jsou kreténi, starám se jim o psa a oni mi za to vynadají.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » ned 10. říj 2010 9:50:46

gianelle píše:moje rodina jsou kreténi, starám se jim o psa a oni mi za to vynadají.

Když lidi nadávají, a k tomu ještě bez důvodu, neleží ten problém v tom člověku, kterému nadávají, ale v nich samých. Akorát si to neumí vyřešit uvnitř, tak to ventilujou ven. Mysli na pejska, jemu bylo každopádně líp, než kdyby ses na něj vybodla a o je Ti určitě vděčný. Jsi tvůrčí osoba, nenech se zahltit negativními emocemi, místo toho přetvoř vztek v něco krásného korálkového ;)
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod pavhave » úte 12. říj 2010 21:10:51

desejka píše:Proč si moje drahé kolegyně myslím, že jsem bláznivá, když mám radost z mega objednávky TOHO, na kterou jsem čekala týden? :?

Protože nerozumí naší vášni a radosti z tvoření ;) Nic si z toho nedělej, i na mě občas lidi divně koukají. Ale není nad prohrabávání vlastních zásob korálků a vymýšlení, co z nich udělám tentokrát :D
pavhave
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 19. črc 2009 14:04:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Kerolajna » stř 13. říj 2010 20:06:12

NENÁVIDÍM TAYLORŮV POLYNOM! :evil: Kašlu na učení, jdu korálkovat, to mně jde líp. Uf.
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod pavhave » stř 13. říj 2010 20:37:09

Někdy si připadám jak z jiného světa. A když na bytě v osm večer poslouchám filozofickou debatu spolubydlících, je tento pocit ještě silnější. Nechápu jejich vášnivou diskuzi a raději se odklidím do pokoje. Jsem nenormální já nebo oni?
pavhave
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 19. črc 2009 14:04:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 13. říj 2010 20:45:31

Kerolajna píše:NENÁVIDÍM TAYLORŮV POLYNOM! :evil: Kašlu na učení, jdu korálkovat, to mně jde líp. Uf.

O Taylorově polynomu jsem onehdá prohlásila, že smrdí :twisted:
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 13. říj 2010 20:46:33

pavhave píše:Někdy si připadám jak z jiného světa. A když na bytě v osm večer poslouchám filozofickou debatu spolubydlících, je tento pocit ještě silnější. Nechápu jejich vášnivou diskuzi a raději se odklidím do pokoje. Jsem nenormální já nebo oni?

Nikdo není normální, ale na některých je to holt víc poznat ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Terezka » stř 13. říj 2010 21:18:36

gianelle píše:
pavhave píše:Někdy si připadám jak z jiného světa. A když na bytě v osm večer poslouchám filozofickou debatu spolubydlících, je tento pocit ještě silnější. Nechápu jejich vášnivou diskuzi a raději se odklidím do pokoje. Jsem nenormální já nebo oni?

Nikdo není normální, ale na některých je to holt víc poznat ;)

všichni jsou blázni - jenom já jsem letadlo :-)
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Kerolajna » stř 13. říj 2010 21:42:00

gianelle píše:O Taylorově polynomu jsem onehdá prohlásila, že smrdí :twisted:


To teda. A jak! Mnohem víc, než můj pes, kterej se dneska celej po..., a musela jsem mu drhnout ten jeho chlupatej zadek. To je den. :D
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 19. říj 2010 22:26:26

Dneska jsem byla u zubaře a nemohla čekat na pošťačku, tak jsem pověřila muže. Reakce "Zase čekáš korálky? Za kolik?? Nepřeháníš to trochu?" mně sice donutila k zamyšlení, ale nerozhodila a nákup z koralek-obchod mi pochyby vynahradil *rofl1*
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Mayim » čtv 21. říj 2010 14:24:56

začala jsem řádit na polském fóru a zjišťuju, že korálkářky jsou všude stejné *rofl*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Elissa » čtv 21. říj 2010 14:32:14

Tak jsem si včera večer dodělala hvězdici, připevnila na mobil a ráno přijdu do školy, vytáhnu mobil z kapsy a ona nikde. :x :x To jsem jí ztratila fakt brzo
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod atayela » čtv 21. říj 2010 19:38:46

Tak nosím v hlavě už měsíc jednu věc, prodávala jsem svoje tvořeníčko na zlínském jarmarku, docela to šlo, dokonce jeden super sympaťák nakoupil řadu věcí pro své tři dcery, poputují až za moře do júesej, a pak přijde chlap v koženém kabátu a klobouku, a řekne - je to všechno nudné a slabé, to nikomu neprodáte, dělejte něco jiného. Zabolelo mě to, protože tvořím ne pro zisk, ale s láskou. O co mu šlo? ranit a ublížit?
Mitakyue oyasin.
Uživatelský avatar
atayela
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 13. čer 2009 8:24:12
Bydliště: Zlín

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Střípek štěstí » čtv 21. říj 2010 21:35:52

atayela píše:Tak nosím v hlavě už měsíc jednu věc, prodávala jsem svoje tvořeníčko na zlínském jarmarku, docela to šlo, dokonce jeden super sympaťák nakoupil řadu věcí pro své tři dcery, poputují až za moře do júesej, a pak přijde chlap v koženém kabátu a klobouku, a řekne - je to všechno nudné a slabé, to nikomu neprodáte, dělejte něco jiného. Zabolelo mě to, protože tvořím ne pro zisk, ale s láskou. O co mu šlo? ranit a ublížit?

děláš kásné věci a on záviděl, že takové něco ta jeho doma nezvláda, tak to neustál *oopd*
To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, kdy přestanou mít strach.
Uživatelský avatar
Střípek štěstí
Moderátor
 
Příspěvky: 469
Registrován: ned 28. čer 2009 13:48:50
Bydliště: Zlín
Úroveň: stálý student, pořád je co zlepšovat a učit se

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » pát 22. říj 2010 7:24:27

atayela píše:Tak nosím v hlavě už měsíc jednu věc, prodávala jsem svoje tvořeníčko na zlínském jarmarku, docela to šlo, dokonce jeden super sympaťák nakoupil řadu věcí pro své tři dcery, poputují až za moře do júesej, a pak přijde chlap v koženém kabátu a klobouku, a řekne - je to všechno nudné a slabé, to nikomu neprodáte, dělejte něco jiného. Zabolelo mě to, protože tvořím ne pro zisk, ale s láskou. O co mu šlo? ranit a ublížit?

Blbec.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ála » pát 22. říj 2010 9:39:04

gianelle píše:
atayela píše:Tak nosím v hlavě už měsíc jednu věc, prodávala jsem svoje tvořeníčko na zlínském jarmarku, docela to šlo, dokonce jeden super sympaťák nakoupil řadu věcí pro své tři dcery, poputují až za moře do júesej, a pak přijde chlap v koženém kabátu a klobouku, a řekne - je to všechno nudné a slabé, to nikomu neprodáte, dělejte něco jiného. Zabolelo mě to, protože tvořím ne pro zisk, ale s láskou. O co mu šlo? ranit a ublížit?

Blbec.


přesně tak - to teda vážně nechápu, co to bylo za idiota... jen tak přijít a říct tohle, to není normální...
asi má nějaký mindráky, sám nic neumí, tak chodí a shazuje ty, co něco umí, nebo nevím.... :roll: :evil:
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » pát 22. říj 2010 16:58:17

Ála píše:
gianelle píše:
atayela píše:Tak nosím v hlavě už měsíc jednu věc, prodávala jsem svoje tvořeníčko na zlínském jarmarku, docela to šlo, dokonce jeden super sympaťák nakoupil řadu věcí pro své tři dcery, poputují až za moře do júesej, a pak přijde chlap v koženém kabátu a klobouku, a řekne - je to všechno nudné a slabé, to nikomu neprodáte, dělejte něco jiného. Zabolelo mě to, protože tvořím ne pro zisk, ale s láskou. O co mu šlo? ranit a ublížit?

Blbec.


přesně tak - to teda vážně nechápu, co to bylo za idiota... jen tak přijít a říct tohle, to není normální...
asi má nějaký mindráky, sám nic neumí, tak chodí a shazuje ty, co něco umí, nebo nevím.... :roll: :evil:


Přesně tak, zakomplexovanej blbeček, co má v hlavě místo mozku koule (to má totiž většina koženejch týpků s kloboukem), vůbec nic si z toho nedělej, záviděl Ti ;)
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ijetka » čtv 28. říj 2010 18:20:44

Miss Tattooo píše:Dneska jsem byla u zubaře a nemohla čekat na pošťačku, tak jsem pověřila muže. Reakce "Zase čekáš korálky? Za kolik?? Nepřeháníš to trochu?" mně sice donutila k zamyšlení, ale nerozhodila a nákup z koralek-obchod mi pochyby vynahradil *rofl1*


Tak to mi něco dost silně připomíná...skoro už přemýšlím, jestli nemám před přítelem utajit, že opět čekám veliký balíček, taktéž z koralek-obchodu :D Nějak nemůže pochopit, proč prvně nezlikviduju své dosti nasyslené zásoby, což sice v sobě má určitou logiku, ale..... však to znáte,...
Uživatelský avatar
Ijetka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 496
Registrován: ned 06. zář 2009 7:52:20
Bydliště: Praha
Úroveň: pokročilá, ale někdy úplně mimo :)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » sob 30. říj 2010 19:58:37

čím dýl dělám na tom domácím úkolu do C++, tím víc se upřímně divím tomu, že to vůbec jde zkompilovat *rofl1*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Mayim » pon 29. lis 2010 17:48:15

známá mi dnes přinesla tašku korálků - že prý jich měla doma moc... po zvážení 7 a čtvrt kila *jump*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod renda » úte 30. lis 2010 17:30:15

Jáááááááááá taky cíííííííííííííííííííí táááákový známí, bééééééééé :cry:
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Bouřka » stř 01. pro 2010 23:20:09

Mayim píše:známá mi dnes přinesla tašku korálků - že prý jich měla doma moc... po zvážení 7 a čtvrt kila *jump*


To má být jako provokace? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bouřka
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 09. čer 2009 19:47:41

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Mayim » čtv 02. pro 2010 8:17:45

Bouřka píše:
Mayim píše:známá mi dnes přinesla tašku korálků - že prý jich měla doma moc... po zvážení 7 a čtvrt kila *jump*


To má být jako provokace? :mrgreen:


ano prosím *rofl1* ale jen taková malinká...
(a to bych asi neměla říkat, že mi dotyčná známá řekla "no, kdybych tu měla auto, tak přivezu všechno, aby mi to doma nepřekáželo...")
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » ned 19. pro 2010 15:32:33

a právě jsem se definitivně nasrala ... ic.cz pro změnu zase nefunguje, stěhuju se na gianelle.beadforum.cz
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Dragonela » pon 20. pro 2010 9:23:01

Grrrrrr :evil: Nesnáším, když už mi zbývá kousíček k dokončení výbrobu a nevyjde nit a já musím navázat !!! Proč se mi to stává skoro vždycky??? :roll:
Uživatelský avatar
Dragonela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 819
Registrován: sob 01. srp 2009 10:25:52

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Monna » pon 20. pro 2010 12:32:58

tak to já zas mám tý nitě přebytky, nejenom že to překáží při práci když je moc dlouhá, ale co s těma zbytkama.. :evil: a to pokaždý šiju jinou barvou :evil:
Uživatelský avatar
Monna
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 730
Registrován: čtv 11. čer 2009 11:03:25
Bydliště: Klecany

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Dragonela » pon 20. pro 2010 22:09:34

Monna píše:tak to já zas mám tý nitě přebytky, nejenom že to překáží při práci když je moc dlouhá, ale co s těma zbytkama.. :evil: a to pokaždý šiju jinou barvou :evil:


Kdybysme se spojily v jednu bytost, tak by se jí šilo jedna radost *rofl1*
Uživatelský avatar
Dragonela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 819
Registrován: sob 01. srp 2009 10:25:52

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » úte 21. pro 2010 13:14:49

Dragonela píše:
Monna píše:tak to já zas mám tý nitě přebytky, nejenom že to překáží při práci když je moc dlouhá, ale co s těma zbytkama.. :evil: a to pokaždý šiju jinou barvou :evil:


Kdybysme se spojily v jednu bytost, tak by se jí šilo jedna radost *rofl1*


Já si dávám tááááááááááákovou rezervu, že mi tý nitě většinou zbyde na celou další věc, na ručkování po 2 m niti jsem si nějak zvykla... Někdy si připadám vážně choromyslně...
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron