Náhodné myšlenky

Volný pokec na libovolné téma

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod pomeranca » stř 01. črc 2009 7:41:27

právě přemýšlím, zda vyprat prádlo.... :roll:
korálky forever
Uživatelský avatar
pomeranca
 
Příspěvky: 175
Registrován: čtv 18. čer 2009 7:25:34

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Leela » stř 01. črc 2009 7:57:07

Tak jo, taky se přidám.
Nemám ráda mladé slečny (ano, ode mě to sedí, když je mi 18), které si myslí, že hloupost je ta nejroztomilejší věc na světě.
Nyní na nové adrese - http://leelabeads.net - velký dík patří Gi!
a teď už dokonce i fejsbůková! :D http://www.facebook.com/pages/Leela-bea ... 1022287062
Uživatelský avatar
Leela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 394
Registrován: úte 09. čer 2009 15:36:36
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod spuka » stř 01. črc 2009 8:20:24

Leela píše:Tak jo, taky se přidám.
Nemám ráda mladé slečny (ano, ode mě to sedí, když je mi 18), které si myslí, že hloupost je ta nejroztomilejší věc na světě.


Ježíííš jak s Tebou souhlasím. Každý den po cestě v metru jen vrtím hlavou, že hloupost některých slečen nemůže být ani skutečná. :o
PS: ( je mi skoro jednou tolik :? )
Uživatelský avatar
spuka
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 22. čer 2009 10:41:47

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod barunka00 » stř 01. črc 2009 8:29:05

spuka píše:
Leela píše:Tak jo, taky se přidám.
Nemám ráda mladé slečny (ano, ode mě to sedí, když je mi 18), které si myslí, že hloupost je ta nejroztomilejší věc na světě.


Ježíííš jak s Tebou souhlasím. Každý den po cestě v metru jen vrtím hlavou, že hloupost některých slečen nemůže být ani skutečná. :o
PS: ( je mi skoro jednou tolik :? )

tak tak ( je mi taky 18 ;) ) ...vždycky přemejšlim jestli to jen dělají nebo to myslí vážně :D
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Monna » stř 01. črc 2009 10:28:49

já bych tedy chtěla, aby mi bylo zase 18:) to byly časy, samý kalby, hospody, party...:)
Uživatelský avatar
Monna
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 730
Registrován: čtv 11. čer 2009 11:03:25
Bydliště: Klecany

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 01. črc 2009 10:34:59

Mě je teda dvacet, ale občas se cítím že už jsem teda pěkně stará ... inteligenční kvocient některých pubertálních holčin je vskutku úděsně nízký (nechci se dotknout mladších holek odsud z fóra, věřím že ty patří do té inteligentnější části ;) Jo, a s věkem to stejně nesouvisí, moje spolubydlící (24) je pubertální dodneška) *rofl1*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Enkeli26 » stř 01. črc 2009 11:13:27

Leela píše:Tak jo, taky se přidám.
Nemám ráda mladé slečny (ano, ode mě to sedí, když je mi 18), které si myslí, že hloupost je ta nejroztomilejší věc na světě.

Naprosto s Tebou souhlasím, a to mi je stejně jako jim.
I pád na držku je pohyb dopředu...
Uživatelský avatar
Enkeli26
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 28. čer 2009 12:07:45
Bydliště: Jablonec nad Nisou :o)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod t.tel » stř 01. črc 2009 17:59:40

gianelle píše:Mě je teda dvacet, ale občas se cítím že už jsem teda pěkně stará ... inteligenční kvocient některých pubertálních holčin je vskutku úděsně nízký (nechci se dotknout mladších holek odsud z fóra, věřím že ty patří do té inteligentnější části ;) Jo, a s věkem to stejně nesouvisí, moje spolubydlící (24) je pubertální dodneška) *rofl1*


Jojo, věkem to nebude. Jenom ty starší se už mín rádobyroztomile předvádí, protože mají doma žárlivýho chlapa. Já byla před týdnem na gymplovym srazu po pěti letech, a ty slepice byly snad ještě blbější, než dřív. Jen kroutím hlavou, když si vzpomenu, jak se před přijímačkama drtily nazpamět IQtesty ...
Produkty Microsoftu jako jako arogantní gentlemani: myslí si, že ví mnohem lépe než my, co právě potřebujeme, a poskytnou nám to bez předchozího varování.
Uživatelský avatar
t.tel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 10. čer 2009 8:55:26
Bydliště: Hradec Králové, přechodně Praha-Trója

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » čtv 02. črc 2009 8:05:58

sááákryš, holky, já snad asi začnu nosit fialovou *rofl1* ze srandy jsem cosi fialového ušila a ono mi to,sviňa, sluší *rofl1*
BTW děláte si bižu k oblečení a nebo si kupujete oblečení k bižu? Já hlasuju pro možnost b) :mrgreen:
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Roza » čtv 02. črc 2009 8:31:09

gianelle píše:sááákryš, holky, já snad asi začnu nosit fialovou *rofl1* ze srandy jsem cosi fialového ušila a ono mi to,sviňa, sluší *rofl1*
BTW děláte si bižu k oblečení a nebo si kupujete oblečení k bižu? Já hlasuju pro možnost b) :mrgreen:


Také hlasuji pro možnost b) :lol:
Roza
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. čer 2009 21:12:32
Bydliště: Jarošov
Úroveň: snažím se být pokročilá, ale drhne to :-)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Kamilka » čtv 02. črc 2009 15:20:05

gianelle píše:sááákryš, holky, já snad asi začnu nosit fialovou *rofl1* ze srandy jsem cosi fialového ušila a ono mi to,sviňa, sluší *rofl1*
BTW děláte si bižu k oblečení a nebo si kupujete oblečení k bižu? Já hlasuju pro možnost b) :mrgreen:


Jak kdy, dalo by se říct, že to poctivě střídám :-)
http://www.koralky-hobby.estranky.cz . . . koukněte, budu ráda...

Koupit si psa je jediný způsob, jak za peníze získat lásku.
George Bernard Shaw
Uživatelský avatar
Kamilka
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 17. čer 2009 12:49:54

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Peťka » čtv 02. črc 2009 16:51:03

t.tel píše: Já byla před týdnem na gymplovym srazu po pěti letech, a ty slepice byly snad ještě blbější, než dřív. Jen kroutím hlavou, když si vzpomenu, jak se před přijímačkama drtily nazpamět IQtesty ...

Počkej za pár let - já byla na srazu po 20ti letech a všechny holky byly větší kočky než zamlada. Mám pocit, že zrajeme jako víno ;)
Peťka
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 22. čer 2009 10:09:39

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod eriana » čtv 02. črc 2009 17:48:06

gianelle píše:sááákryš, holky, já snad asi začnu nosit fialovou *rofl1* ze srandy jsem cosi fialového ušila a ono mi to,sviňa, sluší *rofl1*
BTW děláte si bižu k oblečení a nebo si kupujete oblečení k bižu? Já hlasuju pro možnost b) :mrgreen:

Z 98% možnost b). :lol:
Uživatelský avatar
eriana
 
Příspěvky: 94
Registrován: úte 09. čer 2009 16:35:01
Úroveň: pořád a pořád se učím

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Peťka » čtv 02. črc 2009 20:38:53

gianelle píše:BTW děláte si bižu k oblečení a nebo si kupujete oblečení k bižu? Já hlasuju pro možnost b) :mrgreen:

U mně taky platí možnost b) - vždycky něco ukorálkuju a pak bádám před šatníkem, k čemu bych to mohla nosit - manžel se mi vždycky směje.
Např. k časopisu Korálki jsem dostala pytlík rokajlu - směska žluto-oranžovo-červená. Tak jsem si k nim přikoupila vinutky a pak už to chtělo jen nové šaty :lol:
Peťka
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 22. čer 2009 10:09:39

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod vejujo » čtv 02. črc 2009 20:58:50

gianelle píše:sááákryš, holky, já snad asi začnu nosit fialovou *rofl1* ze srandy jsem cosi fialového ušila a ono mi to,sviňa, sluší *rofl1*
BTW děláte si bižu k oblečení a nebo si kupujete oblečení k bižu? Já hlasuju pro možnost b) :mrgreen:


Včera jsem měla "korálkový záchvat" a dneska jsem si prostě musela koupit ty 3 trička co k tomu tak krááásně pasují :mrgreen: Takže samozřejmě hlasuju pro možnost b) *rofl1*
"Humor je boj s lidskou blbostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat." Jan Werich
http://www.vejujokoralky.webgarden.cz/
Uživatelský avatar
vejujo
 
Příspěvky: 234
Registrován: stř 10. čer 2009 15:04:31
Bydliště: Olomouc

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod navona » čtv 02. črc 2009 21:12:09

Neznášam svoju prácu - pracujem v call centre a keď náhodom telefonujem s nejakým dôchodcom, je to o život!
A neznášam toto počasie... letné dažde síce milujem, ale nie vtedy, ked idem po ulici s 20-kilovým kufrom, prípadne zrovna vtedy, keď chcem ísť na brusle! :-/
Prečo byť ako ostatní, keď šialenstvo je také oslobodzujúce...
Uživatelský avatar
navona
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 17. čer 2009 13:58:48
Bydliště: Brno

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Luciana » čtv 02. črc 2009 21:57:13

Jsou mi z duše protivný ženský, který do mně rejou se snahou zesměšnit mne či nalomit jen proto, že si dovoluji projevovat svoji osobní svobodu tím, že se oblékám, češu, říkám a vůbec žiju dle své vnitřní svobody a tak jak to cítím a chci já, jen proto, že ony si to z prospěchářství či zbabělosti netroufnou ač po tom vnitřně či podvědomě touží také. Nesmrtelná teta holt asi jen tak nevymizí, obzvláště u nás v Česku se jí moc líbí.... Ach jo...
*aha*
Zkrátka je třeba si říci, ať nám políbí *ass* Obrázek
Uživatelský avatar
Luciana
 
Příspěvky: 111
Registrován: pon 15. čer 2009 18:12:38
Bydliště: Brno-venkov

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod regi.m » pát 03. črc 2009 5:59:14

Miluji pátky *mrk* . Navíc, když v pondělí je VOLNO *rofl* !!!
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod vejujo » pát 03. črc 2009 16:41:57

Uáááá, konečně se mi podařilo obšít kuličku! :mrgreen: Je sice ošklivá, ale mám z ní radost *rofl1*
"Humor je boj s lidskou blbostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat." Jan Werich
http://www.vejujokoralky.webgarden.cz/
Uživatelský avatar
vejujo
 
Příspěvky: 234
Registrován: stř 10. čer 2009 15:04:31
Bydliště: Olomouc

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ledni-medvidek » sob 04. črc 2009 8:11:26

Nemám rád, když mi lidé říkají, jak jsem děsně šikovná, probírají se mýma výtvorama, pak stejne nic nekoupí a myslí si, že je to strašně decké a já jsem v jejich očích kvuli tomu nedospělá holka :evil: :evil: *bleee*
Ledni-medvidek
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 14. čer 2009 10:24:14

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Ála » sob 04. črc 2009 8:25:27

gianelle píše:sááákryš, holky, já snad asi začnu nosit fialovou *rofl1* ze srandy jsem cosi fialového ušila a ono mi to,sviňa, sluší *rofl1*
BTW děláte si bižu k oblečení a nebo si kupujete oblečení k bižu? Já hlasuju pro možnost b) :mrgreen:


Jo, jo, většinou možnost B *rofl1*
Často se mi stane, že si koupím nebo dostanu něco na sebe, a až po čase s překvapením zjistím, jak mi k tomu krásně pasuje něco z mojí bižu... :lol:
To, že bych si dělala něco extra k nějakému oblečení, to se mi za celou mojí "korálkovací kariéru" (cca 13 let) stalo jen párkrát.
Třeba zorvna teď - náááhodou :lol: jsem šla kolem Kenvela a měli tam výprodej letních šatů, tak jsem tam hned jedny adoptovala a zrovna pracuju na bižu k nim. :twisted:
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod verulina » sob 04. črc 2009 8:51:53

Nemám ráda, když se jednou za čas chci chlubit svými výtvory a nejdou mi nahrát fotky na Rajče :(
verulina
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř 10. čer 2009 17:19:52
Bydliště: Rohatec

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Kamilka » sob 04. črc 2009 14:11:23

verulina píše:Nemám ráda, když se jednou za čas chci chlubit svými výtvory a nejdou mi nahrát fotky na Rajče :(


O rajčeti mi ani nemluv, nedávno jsem si myslela, že si vytrhám všechny vlasy než se mi tam podaří nahrát fotky :evil:
http://www.koralky-hobby.estranky.cz . . . koukněte, budu ráda...

Koupit si psa je jediný způsob, jak za peníze získat lásku.
George Bernard Shaw
Uživatelský avatar
Kamilka
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 17. čer 2009 12:49:54

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod mariquita » sob 04. črc 2009 15:20:21

verulina píše:Nemám ráda, když se jednou za čas chci chlubit svými výtvory a nejdou mi nahrát fotky na Rajče :(

mě dneska taky rozčílilo, aspon že nejsem sama.. ;)
Only dead fish go with the current!
Uživatelský avatar
mariquita
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 940
Registrován: úte 09. čer 2009 15:25:40
Bydliště: Praha 3

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod verulina » sob 04. črc 2009 16:06:32

Naštěstí to Rajče už chodí. Obrázky jsou v příslušných kategoriích. *jump*
verulina
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř 10. čer 2009 17:19:52
Bydliště: Rohatec

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod divná » sob 04. črc 2009 17:51:02

Nesnáším tohle počasí!!! Už 14 dní střídavě vymetám vodu z baráku a k tomu se snažím začít s novou prací! Kde je konec korálkům..........
Uživatelský avatar
divná
 
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 11. čer 2009 11:59:15
Bydliště: Čkyně u Vimperka

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod makika99 » sob 04. črc 2009 19:35:51

Nesnáším vtíravý prodavačky, který se mi mermomocí snaží něco prodat! Chodí mi za zadkem a blbě se ptají "můžu Vám nějak pomoci?"
A hnusný pošasí!
makika99
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 12. čer 2009 5:48:43

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Meg » sob 04. črc 2009 19:53:37

makika99 píše:Nesnáším vtíravý prodavačky, který se mi mermomocí snaží něco prodat! Chodí mi za zadkem a blbě se ptají "můžu Vám nějak pomoci?"
A hnusný pošasí!

Já nesnášim, když jsem v obchodě sama a prodavačky mě pronásledujou mezi regálama :roll: Abych jim tam náhodou něco nešlohla nebo nevim :lol:
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod t.tel » sob 04. črc 2009 20:03:13

Meg píše:
makika99 píše:Nesnáším vtíravý prodavačky, který se mi mermomocí snaží něco prodat! Chodí mi za zadkem a blbě se ptají "můžu Vám nějak pomoci?"
A hnusný pošasí!

Já nesnášim, když jsem v obchodě sama a prodavačky mě pronásledujou mezi regálama :roll: Abych jim tam náhodou něco nešlohla nebo nevim :lol:

Já nesnáším, když v obchodě nemají košíky, a nutí mě jezdit s vozíkem, když si jdu koupit jenom pár věcí.
Produkty Microsoftu jako jako arogantní gentlemani: myslí si, že ví mnohem lépe než my, co právě potřebujeme, a poskytnou nám to bez předchozího varování.
Uživatelský avatar
t.tel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 10. čer 2009 8:55:26
Bydliště: Hradec Králové, přechodně Praha-Trója

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod kajmii » sob 04. črc 2009 20:25:35

Meg píše:
makika99 píše:Nesnáším vtíravý prodavačky, který se mi mermomocí snaží něco prodat! Chodí mi za zadkem a blbě se ptají "můžu Vám nějak pomoci?"
A hnusný pošasí!

Já nesnášim, když jsem v obchodě sama a prodavačky mě pronásledujou mezi regálama :roll: Abych jim tam náhodou něco nešlohla nebo nevim :lol:


Haha a já nesnášim jak ty prodavačky, tak ty zákaznice. Ono je to tak, že se tě prodavačka MUSÍ zeptat, jestli něco nechceš. Třeba nám za to hrozí strhávají z platu. A věř mi, že není nic víc zničujícího, než muset denně pozdravit stovku lidí, aby ti zbylo něco z vejplaty, když odměny z prodeje žádný, páč není prodej....Tak 60% ani neodpoví na pozdrav, si pak člověk připadá jak neschopnej blbec.....takže nesnášim zákazníky, co jsou hrubý jen proto, že jim nabídnu pomoc při nákupu......

Jinak úplně nesnášim zakončování projektů, jako zapínání, závěsy, poslední zašívání....mám spoustu takhle nedodělanejch věcí....
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron