Náhodné myšlenky

Volný pokec na libovolné téma

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod prometka » ned 24. dub 2011 19:30:09

Na korálkování je nejhorší vybírat barvy. Hodinu sedím nad hromádkou pytlíčků a né a né se rozhodout pro dvě barvy:-(
prometka
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 11. srp 2010 15:19:56
Bydliště: Plzeň

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod desejka » ned 24. dub 2011 20:02:12

prometka píše:Na korálkování je nejhorší vybírat barvy. Hodinu sedím nad hromádkou pytlíčků a né a né se rozhodout pro dvě barvy:-(

to je problém i u mě :(
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!
Uživatelský avatar
desejka
 
Příspěvky: 259
Registrován: úte 09. čer 2009 15:00:02
Bydliště: Brno, občas Postřelmov...

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Elissa » stř 11. kvě 2011 14:21:36

Achjo, už zase probíhají soutěže o nejkrásnější šperk, ale bohužel vím už dopředu, že nevyhraji. Já vím, nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se *jump* .
Mám pocit, že poslední dobou je slovem nekrásnější šperk myšlen šperk, který je největší, složitější a nejtěžší. Samozřejmě obdivuji, že někdo dokáže něco takové vytvořit, ale musí to být hned nejkrásnější?? Možná je to můj osobní názor, ale jak to vidíte vy ostatní?
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod renda » stř 11. kvě 2011 14:49:21

Že je nejdůležitější, co se líbí tobě, co zvládneš nosit a bejt hrdá, na to, co jsi dokázala, ni? Snad to nevyvolá diskuse, kdo má lepší vkus, hádku kdo je zručnější a diskusi nositelné - nenositelné, každá jsme přece originál ;) , a je nás moc co korálkujou pro zábavu (ač mě teda taky trochu žere NULA komentářů u mýho výrobku tady, přiznávám :oops: )
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Elissa » stř 11. kvě 2011 14:54:28

Vůbec nechci vyvolat hádku to určitě ne....jen mě to tak napadlo. A někdy je fakt, že zamrzí, když něco vytvořím, jsem na to hrdá a potom žádný komentář. Ale to už je věc názoru.
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod jilinka » stř 11. kvě 2011 16:11:19

já mám poslední dobou problém novinky najít. Dřív jsem pod odkazem Aktivní témata vždycky pěkně viděla několik dní dozadu, co se dělo, a teď mi fungují jen Nové příspěvky, ale těch je tam jen maličko, takže kolikrát ani nové věci neobjevím.
Jak to prolézáte vy tady na fóru?
jilinka
 

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod renda » stř 11. kvě 2011 16:16:01

Často *rofl1*
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod jilinka » stř 11. kvě 2011 16:20:18

Elissa píše:Achjo, už zase probíhají soutěže o nejkrásnější šperk, ale bohužel vím už dopředu, že nevyhraji. Já vím, nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se *jump* .
Mám pocit, že poslední dobou je slovem nekrásnější šperk myšlen šperk, který je největší, složitější a nejtěžší. Samozřejmě obdivuji, že někdo dokáže něco takové vytvořit, ale musí to být hned nejkrásnější?? Možná je to můj osobní názor, ale jak to vidíte vy ostatní?

pokud jde o soutěže všeho druhu, tak většinou nevyhrávají věci nositelné... třeba jsem viděla nějaké vítězné nehty ze soutěže, a s těma by se nedalo vůbec žít ani hodinu, řekla bych...
Soutěže chápu většinou jako přehlídku toho, co je možné ještě technicky zvládnout... a něco z toho je pak možné použít i pro běžný život, ale jistě ne vše...
Myslím, že je i celkem spravedlivé, když vyhraje ten, kdo projevil hodně úsilí a představivosti.
Pokud ale hlasuju třeba tady pro téma měsíce, tak za sebe hodnotím i to, jak sedí výrobek k zadanému tématu. A to bohužel půlku výrobků v mých očích vyřadí. Je to ale tady hlavně o mé představě toho tématu...

Jinak, Elisso, dívala jsem se na Tvoje fotky, a víc se mi líbily ty bez podkreslení detailem. Zatímco ty samotné jsou ostré, tak to prolínání vrstev mi v těch nových vadí, připadá mi to pak celé rozmazané. Neumím ani tohle, takže neporadím, ale nešla by tam nějak ta horní vrstva udělat neprůhledná? Jen jako ten obrys šperku, nebo bílá barva, že by byla průhledná, nevím, nerozumím tak dobře tomu programu.
jilinka
 

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Likra » stř 11. kvě 2011 16:41:23

Děvčata, z malého ohlasu si nic nedělejte, hlavně že se vám osobně váš šperk líbí, popřípadě tomu, kdo si jej od vás bere. Také tu mám málo ohlasů na svou tvorbu, ale beru to tak, že každá máme jiný vkus, kromě toho si dávají reakce většinou děvčata, která se znají. Také mne kolikrát překvapilo, že jsem něco udělala, dala sem, ohlas více než vlažný, pak něco podobného udělala jiná a ohlas velký. Tak už to prostě bývá. Určitě ale máte odezvu na vaše šperky u vás v okolí (já alespoň ano), hodně dělá často i fotka. Takže hlavu vzhůru a hurá do dalšího šití *thup* *wave*
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Elissa » stř 11. kvě 2011 16:48:00

jilinka: S fotkami neustále bojuji. Nikdy nemůžu dosáhnout bílého pozadí a proto se to snažím zamaskovat tímhle. Přijímám kritiku a pokusím se na tom zapracovat. ;)
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 11. kvě 2011 17:40:28

jilinka píše:já mám poslední dobou problém novinky najít. Dřív jsem pod odkazem Aktivní témata vždycky pěkně viděla několik dní dozadu, co se dělo, a teď mi fungují jen Nové příspěvky, ale těch je tam jen maličko, takže kolikrát ani nové věci neobjevím.
Jak to prolézáte vy tady na fóru?

"Aktivní" furt nefungují? Je to pár dní a myslím že jsem našla problém, opravila a mě se zobrazujou v pohodě ;) Prosím o otestování a report ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 11. kvě 2011 18:17:26

no a k těm soutěžím a komentářům - pocit že úspěch mají jenom největší, nejtěžší a nejsložitější nemám, spíš naopak. Spíš bych řekla že úspěch mají věci které jsou zajímavé, v něčem "nové" a neokoukané, nové a svěží nápady nebo bravurně zvládnutá technika. Jestli jsou to "tři korálky na lanku" nebo nějaké velkoplošné zvrhlosti, to už je celkem fuk.
Málo komentářů je pro mě jasný signál, který si překládám jako "málo zajímavé" nebo "budící rozpaky" a hledám důvod. Nepovedená fotka? Fádní barevná kombinace? Variace na něco co tady už stokrát bylo? A nebo naopak "moc ulítlé, moc pestré, moc kontroverzní ..."
No a fotky dělají hodně. Málokterá fotka věrně vystihne podstatu šperku a naživo vypadá každý šperk jinak než na fotce, ať je fotka sebepovedenější.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Péťa » stř 11. kvě 2011 18:17:46

Likra: Určitě ale máte odezvu na vaše šperky u vás v okolí..


Kéž by :lol:, jediný můj hodnotič doma je akorát přítel a ten řekne akorát - "Hezký.", pak já - "Hezký? :( ", pak on - "Úžasný! :o ", pak já - "To určitě.:roll:".
Holt ty korálky tak nebaští. Zbytek osazenstva umí hlavně "Hm, pěkný." Někdy to trochu demotivuje, ale korálky a chuť tvořit to naštěstí přebíjí.
Uživatelský avatar
Péťa
 
Příspěvky: 462
Registrován: stř 13. říj 2010 15:23:52
Bydliště: Praha 9 - Rajská zahrada
Úroveň: pokročilý začátečník, vítám konstruktivní kritiku

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod renda » stř 11. kvě 2011 18:46:48

Nekorálkující laické hodnotiče mám, i pár spokojených trochuodběratelek, nula mi vadí, protože nejen nikdo nezatleskal, ale ani nenapsal proč, chci třeba jako začátečník slyšet "ten herinek dobrý, tím obyč zapínáním si to zazdila", možná by začátečníci si mohli ke jménu místo Borkyně napsat "Z" jak těsně po autoškole *rofl1* , páč se mi zdá, že je tu laťka strašně vysoko, což není hana, já tu kdekoho obdivuju, jste prostě o pár řádů jinde ;) a chápu, že na začátečnický práce uděláte hm a jdete radši cosi šít ;)
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 11. kvě 2011 20:14:58

no jo, ale on je s tou konstruktivní kritikou dost velký problém - umět ji vyslovovat a umět ji přijímat. Je problém vyslovit kritiku tak, aby byla k věci a pomohla dotyčnému v posunu vpřed, ale aby neurazila, neodradila od další činnosti. Ne každý snese kritiku (někteří to mají v povaze, jiní zase třeba právě prožívají euforii z prvního křivě ukrouceného ketlovacího očka a chtějí se podělit - špatně mířená kritika by takové lidi mohla od tvoření odradit nadobro. Je sice pravda že toto je problém osoby, která přijímá kritiku, ale kdo z nás by byl rád, kdyby nějaké takové "čisté duši" znechutil nově vznikající zálibu)
Komentáře u výrobků zatím z 80% obsahují obdivné áchání, které sice zahřeje na srdíčku, ale nikoho neposune dopředu. Ano, někteří lidé tady toto áchání z jakéhokoliv důvodu očekávají a kritiku si vykládají jako projev nepřátelství. Ale někteří chtějí víc.

Nenapadá mě jak toto vyřešit na úrovni fóra - snad zavést do profilu nové textové pole, něco jako "pokročilost", kde by každý mohl svými slovy vyjádřit jak vidí svou úroveň a co očekává od "pobytu" zde na fóru, třeba věci jako "úplný začátečník", nebo "začátečník, prosím o kritiku" - experimentálně to zavedu, když už nic, bude to aspoň zajímavý statistický údaj nebo prostor pro recesistické komentáře :D

A ostatním navrhuju, aby si denně našli jedno aktuální téma (na první, druhé, max. třetí stránce ve výpisu témat) s málo nebo žádnými odpověďmi a zkusili přidat nějaký hodnotný a konstruktivní komentář ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Likra » stř 11. kvě 2011 20:39:25

Neli, také v poslední době hodně uvažuji nad kvalitou svých výrobků, nějak se mi nedaří. Možná si to teď protiřečí s mým předešlým příspěvkem, protože jsem psala o kladné odezvě v mém okolí, nyní je ta odezva jiná. Sice u jedné paní, které neuhoví nic a asi nikdo, pak od nějaké zákaznice z netu, takže také uvažuji (a to nejen dnes), kde se stala chyba.
Kritika je správná, ale měla by být opravdu podnětná a ne aby brala chuť do práce. Nezapomenu například na jedněch ruských stránkách, kde jsem viděla nádherný, kameny (opravdu drahými) a zlatým rokajlem vyšívaný pás pro nevěstu-princeznu, který dělala opravdová mistryně, slečna nevěsta jí pak pás odmítla a dotyčná mistryně také smutně uvažovala, jestli se jí vyplatí dělat źakázky a nebo jestli je lepší tvořit podle svého a to pak nabízet...
Jestli to zní nějak divně, omlouvám se, mám už delší dobu na čele nějaké chmury (a nezpůsobily to korálky), ještě že to sluníčko zatím svítí...
Mějte se všichni krásně a nenechte si brát chuť do tvoření *wave*
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod renda » stř 11. kvě 2011 21:14:04

Gi, to je pravda, taky člověk jinak vnímá kritiku přátelsky sdělenou, v písmenkách se tón ztratí v překladu, viz diskuse kolem Kláry, připadá to jen mě, nebo od tý doby se sem sype nějak míň výrobků od téměř všech členů? Já jsem sem taky nedala obšívaný kuličky, na který jsem pyšná, že jsem zvládla a který mě strašně baví vzorovat, ale to tady už dělá každej... A co, tak ať to tu žije, jdu je sem hodit...pochvala, nepochvala, kritika, nebo NULA, já si šití užívám, a "Vo tom to je..."
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Likra » stř 11. kvě 2011 21:28:15

renda píše:Gi, to je pravda, taky člověk jinak vnímá kritiku přátelsky sdělenou, v písmenkách se tón ztratí v překladu, viz diskuse kolem Kláry, připadá to jen mě, nebo od tý doby se sem sype nějak míň výrobků od téměř všech členů? Já jsem sem taky nedala obšívaný kuličky, na který jsem pyšná, že jsem zvládla a který mě strašně baví vzorovat, ale to tady už dělá každej... A co, tak ať to tu žije, jdu je sem hodit...pochvala, nepochvala, kritika, nebo NULA, já si šití užívám, a "Vo tom to je..."

Nepřipadá Ti to, je to tak. Ta sprška ublížila nakonec na všech stranách, a je to škoda. Holky dělají krásné věci
a teď se buď bojí, nebo nemají zájem to sem dávat, aby zase nějaká ta sprška nepřišla, třeba odjinud (můj názor). A je to vše jen ke škodě věci. Ráda se vždy podívám, jak která tvořilka postupuje, co nového vynyslí...

Jo, a ty Tvé koule jsou bezva, už jsem se dívala...
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod renda » stř 11. kvě 2011 21:36:11

Dík, já taky ráda koukám, kdo co šije, i když to kolikrát není úplně můj vkus, baví mě to a inspiruje. Ty máš už svůj originální rukopis, já jsem učedník, nadšenej a hltající jakoukoli radu a inspiraci, fakt je škoda, aby tu bylo mrtvo, máš pravdu, že nás to ochuzuje všechny.
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Likra » stř 11. kvě 2011 21:51:33

renda píše:Dík, já taky ráda koukám, kdo co šije, i když to kolikrát není úplně můj vkus, baví mě to a inspiruje. Ty máš už svůj originální rukopis, já jsem učedník, nadšenej a hltající jakoukoli radu a inspiraci, fakt je škoda, aby tu bylo mrtvo, máš pravdu, že nás to ochuzuje všechny.

Tak, tak, a můžu říci, že i když mám, jak píšeš, svůj rukopis, jsem také stále učedník, rad a inspirací není nikdy dost. Vždy je to vzájemné.
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Kerolajna » stř 11. kvě 2011 22:03:24

Jé, to je dobrej nápad, s tou kolonkou "pokročilost"... hned jsem utíkala si to vyplnit. :D A po zápočtovým týdnu sem šoupnu nějaký fotky, aby bylo co kritizovat :)
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Péťa » stř 11. kvě 2011 22:06:13

Líbí se mi myšlenka "úrovní" a objektivního hodnocení příspěvku místo ponechání napospas. Jen s tím ácháním to u mě asi bude nanic, co mám já kuře napsat za objektivní kritiku vám zkušeným šičkám než áách ;). Taky myslím, že na fórum chodí hodně pouze "okukujících" uživatelů, já ze začátku taky jen okukovala a max. hledala návody.
Uživatelský avatar
Péťa
 
Příspěvky: 462
Registrován: stř 13. říj 2010 15:23:52
Bydliště: Praha 9 - Rajská zahrada
Úroveň: pokročilý začátečník, vítám konstruktivní kritiku

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod gianelle » stř 11. kvě 2011 22:22:45

Péťa píše:Líbí se mi myšlenka "úrovní" a objektivního hodnocení příspěvku místo ponechání napospas. Jen s tím ácháním to u mě asi bude nanic, co mám já kuře napsat za objektivní kritiku vám zkušeným šičkám než áách ;). Taky myslím, že na fórum chodí hodně pouze "okukujících" uživatelů, já ze začátku taky jen okukovala a max. hledala návody.

ale i kuře může napsat šičce, že by tomu danému náhrdelníku možná víc slušelo větší zapínání nebo jiná barva komponentů ;) i toto jsou "každodenní dilemata" korálkářky a každá rada je dobrá
áchání můžeme beze změny ponechat, ale nahradit mlčení taktní a dobře mířenou radou prospěje celé místní komunitě.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod haany » stř 11. kvě 2011 23:19:36

Tak som si uz tiez sebakriticky vyplnila uroven :mrgreen:
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Aishule » čtv 12. kvě 2011 7:13:21

tak jsem si taky vyplnila úroveň a jsem zvědavá, jak to bude fungovat *jump*
jinak té aférky okolo Kláry jsem se taky trošku zalekla. Já když se něco naučím, tak z toho mám takovou radost, že to šiju pořád dokolečka *rofl1*
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod medvedice » čtv 12. kvě 2011 11:18:17

to je ale zajímací debata :)
Tak já nemám problém s tím,že vyhrávají "největší, složitější a nejtěžší" , pokud si to očividně zaslouží, tedy dodrželi téma a vytvořili opravdu něco zajímavého. Mně spíš na soutěžích různého druhu vadí jiné věci, jako třeba když holka zverbuje po netu bandu kamrádek at jí jdou dát hlasy, že ona zrovna soutěží tak at vyhraje -no ne? Nechápu,co je na takovém vítězství úžasného a chtěného...
Já třeba dávám hlasy jinak, nejde mi o to, kdo má větší či složitější kus v nabídce,ale podle toho jak ten či onen sedne k tématu, jak mne na první pohled trkne - říkám si,jo,tak tohle je přesně ono a jdu tomu dát hlas a je mi jedno jestli je to navlečené šňůra s trilliem nebo obrovský freeform, šikovně stočený kus drátu nebo wire-wrappingové dílo apod.
konečně jedno téma jsem taky zvládla s obyč herinkem se zavěšeným krabem :D

jo a Gi, ta pokročilostní kolonka,to se mi líbí *thup*
Uživatelský avatar
medvedice
Borkyně měsíce ||||| ||
 
Příspěvky: 758
Registrován: stř 10. čer 2009 7:20:14
Úroveň: medvěd huňáč, mechem potažený a rosou slabě navlhlý

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » čtv 12. kvě 2011 11:29:15

Hm... tak jsem si taky chtěla vyplnit úroveň pokročilosti, ale zjistila jsem, že je to tak strašně relativní, že nemám šajna, jak na tom vlastně jsem. Navíc ani nějak nemám chuť do vkládání, nejdřív jsem víc než rok nevkládala, protože jsem se neustále pachtila s něčím do školy, a pak, zrovna když mě vyhodili (a já měla konečně volno), tu vypukla ta šílenost kolem Klářiných oglal a já od té doby netrpím potřebou se nějak chlubit. Takže moje domnělá úroveň tu stejně nikomu k ničemu nebude. Pokud toho budu schopná, zkusím se nějak konstruktivně vyjadřovat k věcem, u kterých vázne diskuze. U měsíčních témat hlasuju především podle toho, jak mi co sedne k zadání. Ještě jedna věc: proč nemá třeba Likra moc komentářů. Konkrétně v mém případě k tomu dojde tak, že ona sem něco vloží, já na to kouknu, nenapadne mě nic jiného než "áách, to je krása", a pak si říkám, k čemu by byl téhle Dámě korálkářce uslintaný komentář od takového matláka, jako jsem já, ta určitě ví, že to má naprosto perfektní. Teď, poučena, ovšem budu ááchat, kdykoli uvidím něco co ve mně to áách vyvolá ;)
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Likra » čtv 12. kvě 2011 11:42:51

Sigel píše:Hm... tak jsem si taky chtěla vyplnit úroveň pokročilosti, ale zjistila jsem, že je to tak strašně relativní, že nemám šajna, jak na tom vlastně jsem. Navíc ani nějak nemám chuť do vkládání, nejdřív jsem víc než rok nevkládala, protože jsem se neustále pachtila s něčím do školy, a pak, zrovna když mě vyhodili (a já měla konečně volno), tu vypukla ta šílenost kolem Klářiných oglal a já od té doby netrpím potřebou se nějak chlubit. Takže moje domnělá úroveň tu stejně nikomu k ničemu nebude. Pokud toho budu schopná, zkusím se nějak konstruktivně vyjadřovat k věcem, u kterých vázne diskuze. U měsíčních témat hlasuju především podle toho, jak mi co sedne k zadání. Ještě jedna věc: proč nemá třeba Likra moc komentářů. Konkrétně v mém případě k tomu dojde tak, že ona sem něco vloží, já na to kouknu, nenapadne mě nic jiného než "áách, to je krása", a pak si říkám, k čemu by byl téhle Dámě korálkářce uslintaný komentář od takového matláka, jako jsem já, ta určitě ví, že to má naprosto perfektní. Teď, poučena, ovšem budu ááchat, kdykoli uvidím něco co ve mně to áách vyvolá ;)

Marně hledám uchechtaného válejícího se smajlíka - tys mi dala, až mě břicho bolí od smíchu ! Vždyť já to napsala jen proto, aby holky (viz výše) nesmutnily, když není odezva vždy podle jejich představ. Netrpím komplexem pořeby áchání likře :lol: A prosím, zapoměň na matláka - vždyť děláš krásné věci. Každá se učíme, něco nám jde lépe, něco hůře, nad něčím se rozplýváme radostí, jak jsme to krásně zvládly, něčím bychom nejraději mrskly do kouta, když se ne a nedaří, to vše proto, abychom si posléze uvědomily, že jsme teprve na začátku toho krásného tvoření, a to přece děláme hlavně pro radost, nebo ne?
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Sigel » čtv 12. kvě 2011 11:49:43

Likra píše:
Sigel píše:Hm... tak jsem si taky chtěla vyplnit úroveň pokročilosti, ale zjistila jsem, že je to tak strašně relativní, že nemám šajna, jak na tom vlastně jsem. Navíc ani nějak nemám chuť do vkládání, nejdřív jsem víc než rok nevkládala, protože jsem se neustále pachtila s něčím do školy, a pak, zrovna když mě vyhodili (a já měla konečně volno), tu vypukla ta šílenost kolem Klářiných oglal a já od té doby netrpím potřebou se nějak chlubit. Takže moje domnělá úroveň tu stejně nikomu k ničemu nebude. Pokud toho budu schopná, zkusím se nějak konstruktivně vyjadřovat k věcem, u kterých vázne diskuze. U měsíčních témat hlasuju především podle toho, jak mi co sedne k zadání. Ještě jedna věc: proč nemá třeba Likra moc komentářů. Konkrétně v mém případě k tomu dojde tak, že ona sem něco vloží, já na to kouknu, nenapadne mě nic jiného než "áách, to je krása", a pak si říkám, k čemu by byl téhle Dámě korálkářce uslintaný komentář od takového matláka, jako jsem já, ta určitě ví, že to má naprosto perfektní. Teď, poučena, ovšem budu ááchat, kdykoli uvidím něco co ve mně to áách vyvolá ;)

Marně hledám uchechtaného válejícího se smajlíka - tys mi dala, až mě břicho bolí od smíchu ! Vždyť já to napsala jen proto, aby holky (viz výše) nesmutnily, když není odezva vždy podle jejich představ. Netrpím komplexem pořeby áchání likře :lol: A prosím, zapoměň na matláka - vždyť děláš krásné věci. Každá se učíme, něco nám jde lépe, něco hůře, nad něčím se rozplýváme radostí, jak jsme to krásně zvládly, něčím bychom nejraději mrskly do kouta, když se ne a nedaří, to vše proto, abychom si posléze uvědomily, že jsme teprve na začátku toho krásného tvoření...

Pozdě, už ááchám *rofl1* , hehehe.
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Náhodné myšlenky

Příspěvekod Likra » čtv 12. kvě 2011 11:52:14

Pro Sigel: Tak jo. Poučila jsem se výrokem, který zde máš:
"Věci je třeba brát tak, jak přicházejí."
výrok neznámého kleptomana
:lol: *rofl1* :lol:
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron