*** Stefanía ***

Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Sem patří výhradně obrázky vašich vlastních prací daného typu či vytvořených danou technikou. Nepatří sem obecná diskuze o technikách!

*** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » úte 26. bře 2013 19:49:14

Jednou takhle u telky odpoledne ))))
Obrázek
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod tkoudyna » úte 26. bře 2013 21:15:08

Náááádhera ty barvy luxus......:)
tkoudyna
 
Příspěvky: 163
Registrován: úte 15. kvě 2012 15:40:56
Bydliště: Dlouhá Loučka
Úroveň: začátečník

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod Sigel » úte 26. bře 2013 21:52:01

Elegantní *thup*
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » stř 27. bře 2013 8:53:32

aaa sakra :D tak me zase presunte do souprav. ja jsem asi fakt blba :D dekuji :D
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod Vekimo » stř 27. bře 2013 10:56:34

*applause* *jump* krásné, ale otázkou je co od tohoto človíčka krásné není, jen nevím kdy to všechno stíhá... ;)
Vekimo
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned 17. bře 2013 22:59:42
Úroveň: korálkové novorozeně...

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » stř 27. bře 2013 13:29:50

:) :) :) dekujiii to je moooc mile :) tak ja mam ty tri hlavy, sedm rukou a armadu skritku :D :D :D
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod Leela » stř 27. bře 2013 13:34:05

Sakra práce asi taky začnu navlékat velké perly na lanko, abych mohla dvakrát denně zahltit forum.... :idea:
Nyní na nové adrese - http://leelabeads.net - velký dík patří Gi!
a teď už dokonce i fejsbůková! :D http://www.facebook.com/pages/Leela-bea ... 1022287062
Uživatelský avatar
Leela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 394
Registrován: úte 09. čer 2009 15:36:36
Bydliště: kousek od Jičína

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » stř 27. bře 2013 16:59:08

to je jako utocna zprava na me? ze jako jen! navlecu velke perle a cpu to sem? denne? ze to jako neni vubec pracne a zahltim tim akorat forum? to chces rict?
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

*** Stefanía ***

Příspěvekod tkoudyna » stř 27. bře 2013 17:35:19

Tak to teda ne to se tě musím zastat!!! já tvoje výrobky přímo žeru jsou moc krásný a určitě daly hooodně práce!! ;) Tady spíš někdo závidí :D *rofl1* :D
tkoudyna
 
Příspěvky: 163
Registrován: úte 15. kvě 2012 15:40:56
Bydliště: Dlouhá Loučka
Úroveň: začátečník

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod Leela » stř 27. bře 2013 19:39:52

Ono kdysi dávno bylo dobrým zvykem, že se podobné příspěvky sdružovaly do jednoho tématu. Promiň, ale moc mě nebaví pětkrát rozkliknout to samé v bleděmodrém.
Nyní na nové adrese - http://leelabeads.net - velký dík patří Gi!
a teď už dokonce i fejsbůková! :D http://www.facebook.com/pages/Leela-bea ... 1022287062
Uživatelský avatar
Leela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 394
Registrován: úte 09. čer 2009 15:36:36
Bydliště: kousek od Jičína

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod tkoudyna » stř 27. bře 2013 19:49:45

Mě to například baví vždycky přemýšlím co na mě čeká :D a když tě to nebaví tak snad už si přišla na to že mnaaau má svoje příspěvky označení ***text*** takto. Tak je prostě nerozklikávej no. :)
tkoudyna
 
Příspěvky: 163
Registrován: úte 15. kvě 2012 15:40:56
Bydliště: Dlouhá Loučka
Úroveň: začátečník

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » stř 27. bře 2013 21:17:18

Leela píše:Ono kdysi dávno bylo dobrým zvykem, že se podobné příspěvky sdružovaly do jednoho tématu. Promiň, ale moc mě nebaví pětkrát rozkliknout to samé v bleděmodrém.


Když tě to nebaví, kdo tě nutí? :roll: Moje příspěvky neotvírej a je to ....... Já jsem zase naučená, to co vložím na fb, hned vložit sem......... nehodlám týdně zpětně hledat co jsem sem dala a co ne..... A že mě baví obšívat perly, je moje věc.... Navíc, já v nich vidím rozdíly, každé jsou šité jinak, jiné barvy..... atd....... Pokládám každý svuj výrobek za originální a vždy je něčím jiný, tak proč bych ho sem nemohla dát? Nikdo tě nenutí moje příspěvky otvírat....... :!: JE snad někde v pravidlech fora to, že se mužou vkládat příspevky jen nepodobné, ne stejným stylem šití, ne každý den?
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » stř 27. bře 2013 21:41:04

tkoudyna píše:Mě to například baví vždycky přemýšlím co na mě čeká :D a když tě to nebaví tak snad už si přišla na to že mnaaau má svoje příspěvky označení ***text*** takto. Tak je prostě nerozklikávej no. :)


:D :D Díky :oops: Jsem ráda, že tě to baví...... No nezavděčíme se všem že? *jump* Ale určitě jsi natolik inteligentní, že pokud tě to přestane bavit, tak mě budeš zde ignorovat.... I když ono zase jako udělat klik, otevřít muj přispevek a zase ho zavřít byť i se slovy - ježiš už zase tohle.... nezabere ani tak pul minuty... zavřu to a žiju dál ne? Mě by asi netrápilo, že jsem strávila pul minuty nad nečím co mě nebavilo.... KAždopádně díky za podporu *thup* :D jdu zase " perlit" dál ))))))))))))) *wave*
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod tkoudyna » stř 27. bře 2013 21:57:41

To máš pravdu všem ne :D ..........Dneska jsem strávila celý den nad tvýma stránkama.....snad všechny obrázky šly do mého alba s úvahou to zítra taky zkusím :D Máš stejný vkus jako já.....prostě tě žeru :)
tkoudyna
 
Příspěvky: 163
Registrován: úte 15. kvě 2012 15:40:56
Bydliště: Dlouhá Loučka
Úroveň: začátečník

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » stř 27. bře 2013 22:59:20

tkoudyna píše:To máš pravdu všem ne ..........Dneska jsem strávila celý den nad tvýma stránkama.....snad všechny obrázky šly do mého alba s úvahou to zítra taky zkusím Máš stejný vkus jako já.....prostě tě žeru


:lol: *thup* *applause* Skvělýýýýý.. Jsem ráda, že jsou stranky užitečné ))) ... Jen do toho a teším se s čím se vytasíš *jump* Mužeš dělat to co já a bude to tady 2x v bleděmodrém )))))))))))))))))).... Chtěla jsem dneska s forem skoncovat, milé lidičky nasměrovat na muj profil na FB a tečka :!: Mám svojí hrdost a nenechám se kvuli nějaké blbosti jebat od někoho, kdo asi spapal všechnu moudrost světa... Bezdůvodně........ Ale pak mi přítel povídá: tak to neeeeeeee jako!!!!! Tím jí uděláš radost...... Ok na tom něco bylo :D a já jsem potvora, takže ne :D jen tak se mě nezbavíte :D :D :D
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod TRZ04 » stř 27. bře 2013 23:03:04

Promiň Leelo, ale řekla bych, že máš naprosto odlišný vkus a směr tvorby než Mnaaauu. Mě se její díla taky líbí. Nemusí být všechno hyper složité, šité a stranově nestejné, což je v poslední době zřejmě trend. Mě se stokrát lépe prodají taková dílka, jako má Mnaaauu, než nějaké super složitosti. Ona použije sice obecný návod, ale dá toho svůj nápad a kolikrát inspiruje ostatní k tomu, aby obyčejně vyhlížející návod vyzkoušeli. Já např. taky nefandím úplně freeformu, ale kouknu, zhodnotím a když nechci, nekomentuji.
Nemyslím to zle. Když mám s něčím problém, tak to řeším na místě a v klidu. Ale v tomhle musím dát Mnaaauu za pravdu. Tak do jejích témat nechoď, no...
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod popopopo » stř 27. bře 2013 23:21:17

Zase bezva kousek *applause*
Můžu se zeptat, kde kupuješ perle?
A jinak já osobně jsem ráda, když se objeví v galerii nový výtvor, těším se na novou inspiraci - tu buď dostanu a pochválím, nebo zavřu stránku a je to...
Uživatelský avatar
popopopo
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 19. pro 2011 20:37:21
Bydliště: Brno

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » stř 27. bře 2013 23:27:38

popopopo píše:Zase bezva kousek *applause*
Můžu se zeptat, kde kupuješ perle?
A jinak já osobně jsem ráda, když se objeví v galerii nový výtvor, těším se na novou inspiraci - tu buď dostanu a pochválím, nebo zavřu stránku a je to...


No upřímně tam, kde na ně narazím. Máme tu v Kutné Hoře dva obchůdky s korálky, tam vždy seženu... Co vím, v jednom pán objednává od stoklasy. No a pak objednávám buď na koralkycz.cz nebo na koralek-obchod.cz ;) A taky jsem rozebrala všechny svoje perlové náhrdelníky z dřívejších dob, které jsem si koupila na krk, ješte když jsem nekorálkovala )))))))
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod popopopo » stř 27. bře 2013 23:39:13

mnaaauu píše:
popopopo píše:Zase bezva kousek *applause*
Můžu se zeptat, kde kupuješ perle?
A jinak já osobně jsem ráda, když se objeví v galerii nový výtvor, těším se na novou inspiraci - tu buď dostanu a pochválím, nebo zavřu stránku a je to...


No upřímně tam, kde na ně narazím. Máme tu v Kutné Hoře dva obchůdky s korálky, tam vždy seženu... Co vím, v jednom pán objednává od stoklasy. No a pak objednávám buď na koralkycz.cz nebo na koralek-obchod.cz ;) A taky jsem rozebrala všechny svoje perlové náhrdelníky z dřívejších dob, které jsem si koupila na krk, ješte když jsem nekorálkovala )))))))


Jasně, myslela jsem, že když máš takovou spotřebu, tak jsi někde kápla na výhodné ceny ;) :D
Taky se mi tady válí několik návleků z dob minulých, asi je taky rozeberu :lol:
Uživatelský avatar
popopopo
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 19. pro 2011 20:37:21
Bydliště: Brno

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » stř 27. bře 2013 23:49:16

TRZ04 píše:Promiň Leelo, ale řekla bych, že máš naprosto odlišný vkus a směr tvorby než Mnaaauu. Mě se její díla taky líbí. Nemusí být všechno hyper složité, šité a stranově nestejné, což je v poslední době zřejmě trend. Mě se stokrát lépe prodají taková dílka, jako má Mnaaauu, než nějaké super složitosti. Ona použije sice obecný návod, ale dá toho svůj nápad a kolikrát inspiruje ostatní k tomu, aby obyčejně vyhlížející návod vyzkoušeli. Já např. taky nefandím úplně freeformu, ale kouknu, zhodnotím a když nechci, nekomentuji.
Nemyslím to zle. Když mám s něčím problém, tak to řeším na místě a v klidu. Ale v tomhle musím dát Mnaaauu za pravdu. Tak do jejích témat nechoď, no...


:oops: Díky za podporu :) Dnes mě právě opustili tři takováhle dílka. I Stefanía *jump* . KAždý máme snad svuj styl ne? na první pohled poznáte dílka Gi, Medvědice, Andrejky............... PRoč já nemužu mít svůj? Oblíbila jsem si to, co ted dělám. Tvořím, zdokonaluji se, objevuji ruzné možnosti........ A je to špatně? NAjednou zahlcuji fórum ( taky to šlo říct rovnou: neser sem každou svojí kravinu, která ti zabere den práce a je to stejně jen pořád neco z perel) Protože tak to Leelo vyznělo.... MYslím, že každý kdo se venuje nejakému stylu, tak na něm pracuje, zdokonoluje se tím, že tvoří a tvoří a tvoří..... Já jsem na svoje díla hrdá! a Jsem rada když někdo obětuje par minut svého času na to aby k tomu napsal nějaký komentář.... !!! A myslím, že nejsem sama komu to udelá radost, když se to co vytvoříme někomu líbí....
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » stř 27. bře 2013 23:51:48

popopopo píše:
mnaaauu píše:
popopopo píše:Zase bezva kousek *applause*
Můžu se zeptat, kde kupuješ perle?
A jinak já osobně jsem ráda, když se objeví v galerii nový výtvor, těším se na novou inspiraci - tu buď dostanu a pochválím, nebo zavřu stránku a je to...


No upřímně tam, kde na ně narazím. Máme tu v Kutné Hoře dva obchůdky s korálky, tam vždy seženu... Co vím, v jednom pán objednává od stoklasy. No a pak objednávám buď na koralkycz.cz nebo na koralek-obchod.cz ;) A taky jsem rozebrala všechny svoje perlové náhrdelníky z dřívejších dob, které jsem si koupila na krk, ješte když jsem nekorálkovala )))))))


Jasně, myslela jsem, že když máš takovou spotřebu, tak jsi někde kápla na výhodné ceny ;) :D
Taky se mi tady válí několik návleků z dob minulých, asi je taky rozeberu :lol:


JEště jsem dohledala co jsem objevila nedavno http://www.fler.cz/zbozi?uid=63070#f12=a&f14=11 a pak má vcelku slušné ceny rooya.cz . sice toho na e-shopu není moc, ale po perlích jsem pokukovala a hoodně výhodné ceny ;-)
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod kajmii » čtv 28. bře 2013 0:00:35

Ty kousky jsou sice typově velmi podobný, ale každý je jiný a já se na ně dívám ráda. U každýho jsou použitý jiný barvy a různý detaily. Inspirujou mě třeba barevný kombinace i způsoby zavěšení. Nechápu zášť z Leelina příspěvku. Leela dělá překrásný věci a opravdu každou úplně jinou. Ale jednak na to každej nemá fantazii a jednak někdo prostě rád dělá podobný věci, protože je dobře umí a baví ho to.
Navíc Mnaaauu vždycky ráda poradí a fotky má kvalitní, tak nevím, kde je problém :roll:
Já třeba nemám ráda obšitý koule a když je v názvu tématu kulička apod., prostě to neotevřu a nepíšu jedovatý komentáře.
Já se na další dílka tedy těším *wave*
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod TRZ04 » čtv 28. bře 2013 0:20:07

*thup* Kajmii Ano, taky beru Leelu jako jednu z Top korálkářek a uznávám její díla. Ale je to prostě úplně jiný styl...Beru to, že Leela vyjádřila svůj názor. Nemusíme nad dílem jiných jen áchovat nad tou dokonalostí.
*wave* Mnaaauu, prosím tě, nechoď pryč a už vůbec ne na FB, za to to nestojí. Já na FB nejdu skoro vůbec, není mi to sympatický. A už jednou odsud kvůli podobným řečem odešla fajn korálkářka a zbytečně.
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod Leela » čtv 28. bře 2013 0:49:11

Ale však ať má každý svůj vkus, to je přece správný, tak to má být. Problém je asi jen na mém přijímači. Nějak za výtvory mnau prostě nevidím tu vloženou lásku a něhu, která je dle mého to hlavní, proč to tady všechny děláme. A to mě zároveň štve a mrzí. Nemůžu se ubránit dojmu, že kvantita se prostě nikdy nemůže rovnat kvalita. Ale jo, je to asi jen můj názor, který je navíc zastřený záští vůči velkým perlám. To je totiž asi tak jediná zášť, která mě spaluje *rofl1* Klidně mě za můj názor ukamenujte.
Navíc jediný, kdo tu byl na někoho útočný je mnau, takže pozor prosím dámy.
A jaké z toho pro mne plyne poučení pro příště? Být natolik inteligentní a obloukem se vyhýbat tříhvězdičkovým příspěvkům a raději nedávat najevo svůj názor, pokud není zcela sluníčkový.
Takže já se s vámi loučím a nebudu nadále živit tento flame, na to mám moc ráda Nelu a dost svojí práce *wave*
Nyní na nové adrese - http://leelabeads.net - velký dík patří Gi!
a teď už dokonce i fejsbůková! :D http://www.facebook.com/pages/Leela-bea ... 1022287062
Uživatelský avatar
Leela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 394
Registrován: úte 09. čer 2009 15:36:36
Bydliště: kousek od Jičína

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » čtv 28. bře 2013 21:33:18

:oops: Díky moc všem! Nechala jsem si to všechno projít hlavou, ze začatku mě Leela urazila. Jenže po jejím posledním příspěvku si říkám, že vlastně nebyl důvod..... Názor od člověka, který posuzuje kvalitu výtvoru časem stráveným nad ním, mě nezajímá. Já soudím podle kvality materiálu a čistoty práce. Mezi další faktory beru kombinace barev a celkový vizuální dojem z hotového výrobku. Mám tři své lásky. Přítele, nevylečitelně nemocnou fenečku která skvele bojuje a korálkovaní. Těmhle třem věcem věnuji svuj čas a svou lásku... Pokud to někdo z mých výrobku necití, ok já to beru, ale možná by bylo dobré zkusit jiný uhel pohledu a hlavně bez zášti.

Leelo, upřímně.. Já nesnáším freeformy...... ¨Příjdou mi všelijaké a zároveň nijaké. Mě neříkají nic, ale taky je nehaním.... KAždý má rád něco. Co třeba *** Atlantída*** na ní jsem strávila měsíc práce... Je proto plná lásky, něhy a kvality? :?
Tvoje argumenty jsou chabé, nespravedlivé a omezené. To je zase muj názor.
Tvuj nároz je tvuj, já ani nikdo ti ho tady nebereme, jen pokud budeš chtít mít ješte nekdy takovýto jedovatý výlev, at už u mě nebo u někoho jiného, zkus se nejdřív zamyslet, než ho budeš publikovat. Dalo se to napsat jinými tisíci zpusoby, které by autora neurazili a přitom řekly to co mají. Ovšem pokud to byl umysl... *applause* tleskám. povedlo se, jen jsi ale ukazala, že i super skvělá korálkářka, která je známá, dost toho umí, což ty jsi, je ve skutečnosti omezená a zahledená jen do sebe a své práce.....
Beru tvuj nároz, neberu ale styl kterým jsi ho napsala. Myslím, že byl pod tvou úroveň.
Tot vše. Tuto debatu považuji za uzavřenou. Myslím ,že jsem řekla vše, co jsem chtěla a ostatním díky za milou podporu ;) Potěší to... nuže, korálkujeme dále *jump* :D a dále na beadforum.cz :) HEzký večer všem přeji...
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod gianelle » čtv 28. bře 2013 22:16:09

tak, teď to tu ale prosím skutečně nechme vychladnout ;) Díky.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod jilinka » sob 30. bře 2013 6:38:21

ohvezdickovane prispevky normalne ignoruji. ale ted koukam,jaktoze tu je tolik reakci...
mam take odlisny vkus. jednoduchosti mi nevadi, ale moc nemusim voskove perle. nemam rada ff.
ovsem kdyz vlezu na forum a vidim polovinu aktivnich temat hvezdickovych,zdrham. podle me neni takovy problem vsechny veci z jednoho dne ci dvou davat do jednoho tematu. kdyokoli pridam neco na fb, lze fotku pridat k jiz existujicimu tematu. jde upravovat i samotny prvni prispevek, takze dilka jsou pak videt vsechn pekne pod sebou a mam dojem,ze takove reseni je lepsi i pro ty, kdo daneho tvurce zerou, pac mohou videt vsechny novinky pekne pohromade. a ostatni bychom meli aspon moznost porovnat,v cem se jednotlie kousky lisi
jilinka
 

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod AndreaM » sob 30. bře 2013 10:07:01

Holky to není nic proti nikomu, ale musím říct, že bych ocenila, kdyby mnau dala vic prispevku dohromady, protoze mi zacinaji perlickove docela splyvat. A ted vyjadruji vlastni nazor na vec, takze zadne osocovani: Perlicky jsou pekny napad, mas to pekne, pekne nafocene, ale ja osobne bych to nenosila, me osobne to prijde trosku kyc.
Uff, tolikrat pouzit slovo osobne :)
Takze zaverem, pochybuji ze tady nekdo chtel nekoho urazit, jen tu bylo naznaceno ze by bylo lepsi dat vic nahrdelniku dohromady a udelat spis perlickovou naloz *wave*
http://www.fler.cz/cathala
facebook - Korálkový svět
Uživatelský avatar
AndreaM
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 706
Registrován: pát 15. dub 2011 20:18:02
Bydliště: Brno
Úroveň: Korálkové embryo |

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » sob 30. bře 2013 10:23:05

jilinka píše:ohvezdickovane prispevky normalne ignoruji. ale ted koukam,jaktoze tu je tolik reakci...
mam take odlisny vkus. jednoduchosti mi nevadi, ale moc nemusim voskove perle. nemam rada ff.
ovsem kdyz vlezu na forum a vidim polovinu aktivnich temat hvezdickovych,zdrham. podle me neni takovy problem vsechny veci z jednoho dne ci dvou davat do jednoho tematu. kdyokoli pridam neco na fb, lze fotku pridat k jiz existujicimu tematu. jde upravovat i samotny prvni prispevek, takze dilka jsou pak videt vsechn pekne pod sebou a mam dojem,ze takove reseni je lepsi i pro ty, kdo daneho tvurce zerou, pac mohou videt vsechny novinky pekne pohromade. a ostatni bychom meli aspon moznost porovnat,v cem se jednotlie kousky lisi


:? Opět mám sto chutí vykakynkovat se na BF a být jen tam, kde svou prací neotravuji.......... OK! FAJN! založím si v soupravách a náhrdelníkách svoje vlastní JEDNO! téma ....... a do toho budu přidávat svoje výtvory..... Asi si každý muj výrobek nezaslouží vlastní téma.... ZAhlcuji forum a nekoho pro změnu donutím k úprku....... Sice to bude nepřehledné, človek se ani pak nevyzná k čemu budou patřit dané komentáře, a název bude na kilometr dlouhý po čase, ale co se dá dělat........ Většinou tu dám, když mám volno jeden náhrdel za den, nebo za dva dny.... jeden kus....... tzn... když to jde a mám ve volnu čas.... je to tak v prumeru 3 kousky za týden........ asi je to dost..... ale když se podívám zpětně, že jsem ted šila cellinu, ty rozkvetlé kvítky, obšívala Kamej............ :shock: Nepříjde mi to ani perlový ani stejný....... Pak sem dám perlový donut podotýkám že mám celkem 9 kusu téhle tvorby jako je stefania..... 9 !!!!!! a stejné nejsou. Nejsou ani šité stejným návodem, protože ty k tomu už ted nepoužívám a šiju podle sebe... z celkových 70 věcí, které jsem udelala... a na které ted koukám v pc...... TAkže si nazvu téma asi *** mnaaauu*** a TAm prosím ti kdo budou chtít nějak najdou moje věci....... Pokud nebudete mít chut se tím přehrabovat, listovat x stránkama tak vás budu plně chápat....... Potom mužete na moje stránky mybeadworld.webnode.cz a nebo mě najdete na FB jako Diana Dee Lázňovská ... V obou případech to tam bude přehlednější a každý výtvor má možnost mít svuj prostor a místo.... Hezký den ...

Pro Admina, moderátory..... Až založím jedno své tema jak v soupravách tak i v náhrdelníkách *** mnaaauu *** Dají se tam nějak přesunout všechny moje příspěvky????????????????? ABych tady nezahlcovala a nepřekázela?
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod Tangled » sob 30. bře 2013 10:28:24

Mě osobně je to jedno, kolik tu máš témat. Tvoje výrobky se mi líbí a neobtěžuje mě otvírat pokaždé nové téma.
Nicméně s tou ješitností bys měla něco udělat :?
Uživatelský avatar
Tangled
 
Příspěvky: 470
Registrován: čtv 21. čer 2012 14:00:47
Bydliště: Kořenov

Další

Zpět na Soupravy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron