*** Stefanía ***

Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Sem patří výhradně obrázky vašich vlastních prací daného typu či vytvořených danou technikou. Nepatří sem obecná diskuze o technikách!

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » sob 30. bře 2013 10:46:56

Tangled píše:Mě osobně je to jedno, kolik tu máš témat. Tvoje výrobky se mi líbí a neobtěžuje mě otvírat pokaždé nové téma.
Nicméně s tou ješitností bys měla něco udělat :?


:o :shock: :o Jej jako cokoliv, ale ješitná nejsem ;-) Opravdu ne..... Kdyby jsi mě znala osobně, určite by jsi tohle nepsala ........ ;) a za tím si stojím ! Jsem jen hrdá na to co dělám a taky se za to peru.... A pokud uznám, že je to zbytečné, jako jsem na to přišla tady, za tech pár dnu... ustupuji ........ A to ted práve delám....... ;)
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod mnaaauu » sob 30. bře 2013 11:08:14

:/ myslela jsem že jsem to už uzavřeli.... ;) Tak snad napodruhé....... Už mě to nebaví řešit a řeší se pořád jen jedno a to samé *jump* Díky za všechny názory. Upřímně si jich opravdu vážím. Byť to třeba tak nevypada :D Ale každý názor se počítá :) Holky přeji hezký den a Veselé VElikonoce :) Já jdu řádit na pouť )))))))) a třeba ulovím nejaké poklady které se budou hodit na korálkování :) a Prosím už to fakt uzavřeme........ Je to o ničem....... já popřemýšlím, jak dávat své příspevky dohromady, tak aby to tu mohlo fungovat i s mou produktivitou..... Mějte se *wave*
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Re: *** Stefanía ***

Příspěvekod kajmii » sob 30. bře 2013 15:41:48

Opravdu se strašně omlouvám, že to zase otevírám, ale mě to prostě nedá. Otevřela jsem si v jednotlivých záložkách všechny témata, která Mnaau od ledna založila a nejsou tam dva stejný výtvory. Nejsou stejný ani vzorem hlavního prvku, ani barvou. Snad jich je pár podobných stylem, ale taky jich není mnoho. Je tam obšitej kabošon, obšitej knoflík, výšivka, celini spirála, šitý lístky, použití kruhů, použití tila a pár věcí s perlema. Některý výborný korálkářky tady taky mají téměř v každém tématu spirálu a na tom obšitej kabošon a to nikomu nevadí. Přijde mi, že se některé diskutující nepodívaly objektivně na různorodost tvorby a nechaly se tak nějak unést tím množstvím výrobků, co sem Mnaau dala.
A už mlčim, forum je bezva a hádky sem nepatří *wave*
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Předchozí

Zpět na Soupravy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron