Stránka 1 z 1

Špatná zpráva nebo VÝZVA?

PříspěvekNapsal: ned 15. dub 2012 9:48:14
od PotvoraFintiva
pf 4jpg.jpg


Kanada nás předstihla ve světovém korálkovém rekordu!! :o

V rámci našeho projektu KORÁLKIÁDA jsme překonali současný český korálkový rekord v délce navlečených korálků (317 metrů) a snažili se překonat i světový korálkový rekord (1759 metrů) a zapsat se do Guinessovy knihy rekordů.


Nyní jsme však dostali informaci od komisařů ze světové "Guinessovy knihy rekordů", že původní světový korálkový rekord 1759 metrů, který jsme se snažili překonat, byl mezitím překonán. Komisaři oficiálně uznali nový korálkový rekord, který byl vytvořen v Kanadě = 6438,6 metrů!!


Zkazilo mi to náladu... V KORÁLKIÁDĚ máme nahlášeno asi 3500 metrů, původní světový korálkový rekord bychom hravě předstihli.... a teď taková NEHEZKÁ NOVINA!!6438,6 metrů!! Přemýšlím... A víte co? Není to špatná zpráva, JE TO VÝZVA!!POMOZTE NÁM NAVLÉKNOUT KORÁLKOVÝ REKORD - REKORD PRO DOBROU VĚC! Stačí zaslat nebo přinést navlečené či nenavlečené korálky na naše sběrná místa po celé republice.

Pojďme společně navlékat korálky a vytvořit korálkový rekord - nejdelší navlečenou korálkovou řadu, kterou pak darujeme zdravotně postiženým na jejich kreativní tvoření!


Informace, jak se zapojit do KORÁLKIÁDY najdete na http://www.potvor.cz.Všem moc děkuji Vaše Potvora Fintivá

PS: No a v nejhorším budeme druhý největší světový korálkový rekord, ale naše korálky se po změření rekordu nebudou nikde "povalovat", budou totiž sloužit dobré věci :-)